Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w kontakcie z firmą z Poznania - PowerMoto.pl, GIVIakcesoria.pl - mającą doświadczenie w montowaniu stelaży SW-Motech. Mam w planie sprawić sobie taki stelaż i kufry Givi. Obiecali mi przysłać zdjęcia, podłącze je zaraz jak dostane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aha najwazniejsze moj sprzet ma oryginalne wydechy i nie zamiezam ich wymieniac (bo mi sie podobaja) zreszta nie liczac crash padow i szyby turystycznej caly jest w oryginale

 

http://moto-socho.pl/album_thumbnail.php?pic_id=2141

 

No i tak trzymac :) Mój tez jest cały w orginale i równiez jeżdze na fabrycznych tłumikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżdzę na oponach Brigstone Battlax BTO 15 190/50 2R 17MC ,niedługo muszę zakupić nowe .Czy macie jakieś godne polecenia do jazdy sportowo -turystycznej ? Jak ktoś ma coś ciekawego to dawać info . :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżdzę na oponach Brigstone Battlax BTO 15 190/50 2R 17MC ,niedługo muszę zakupić nowe .Czy macie jakieś godne polecenia do jazdy sportowo -turystycznej ? Jak ktoś ma coś ciekawego to dawać info . :banghead:

 

kolejne pirelli diablo corsa.....i nastepne tez takie zaloze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem

Hayabusy K9

Gratuluję, a ja w środę przywiozłem z Łodzi komplet plastików , bak (który mi nie potrzebny) i troche śrubek ;) tylko na podnóżek jeszcze czekam i 1 uchwyt w reflektorze trza pospawać i Rudy z porysowaną i obitą yoshimurą i rysami na honorze, kombi i kasku wraca na "szos" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopie nawet nie wychodź z garażu do ukończenia prac bo to grzech w taką pogodę nie jeździc :icon_exclaim:

 

Złoż ją aby technicznie wszystko grało a wizualką zajmiesz się na zimę... bo szkoda seoznu na pierdoły...

 

A ja za tydzień( 1 czerwiec) zakładam kuferki i znikam odpoczac w świat - w planach 4kkm. Mam niedzieję, że szcześliwe te km-y będą i oczywiście SUZI spisze się na medal i niezawiedzie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra , teraz pytanie, czy amor skrętu ma być dokręcony na maxa ?? Bo co sie okazało mój jest luźny jak cholera-lata jak żyd po pustym sklepie, znaczy sie wystarczy go dokręcić , tak samo air box był luzak , 1 dolny uchwyt reflektora też bez śrubki a drugi myślałem , ze sie urwał ale na szczęście lampa cała , tylko uchwyt w czaszy nie wytrzymał :) Wsio jest na dobrej Drodze Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilku a gdzie to lecisz w traske-pochwal sie:) a z tym amorem skrętu to mnie rudy zażyłeś ale wydaje mi się że ma być dokręcony na maxa-ale zeby mieć pewność to musiałbym sprawdzić...reszte na pewno dokręć bo połowe motocykla na trasie zostawisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony i ustawienie zawieszenia.

 

Jako, że moje opony zakończyły żywot, kilka dni temu wymieniłem je na Michelin Pilot Power 2CT. Przyczepność rewelacyjna, prowadzenia również. Ale pojawił się problem z zawieszeniem które stało się zbyt miękkie. Opony prowokują do nieco bardziej agresywnej jazdy i przy zdecydowanie późniejszym hamowaniu przód mocno "dobija" a na ostrych łukach jest niestabilny; Tył ok. Próbowaliście zmian nastawów fabrycznych, bo na takich obecnie jeżdżę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RudyXJ amorek żebyś nie wiem jak dokręcał(do ukręcenia śruby) to i tak bedzie latał :) Tak ma być bo i taka jego budowa. U mnie lata i u innych też lata :)

 

Co do wakacji to są dwie opcje:

Włochy albo rundka dookoła Polski z małym odbiciami poza granice kraju.

 

Tak naprawdę musi mi się wyjaśnic jeszcze jedna sprawa i wtedy będę wiedział gdzie mnie poniesie tego lata :)

 

Ps. Airbox oczywiście musi idealnie się trzumać bez rzadnych luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...