Skocz do zawartości

Hayabuse kupie.


Angel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kolego,ja tez szukam,ale haya w dobrym stanie w naszym kraju to dobro rzadkie :)

Dokladnie.

Chyba ja tylko mialem w b.dobrym stanie z rocznika 2000 i 2007 :D

 

A co za problem jechac za zachodnia granice i przywiezc takowa w ladnym stanie?

Hehe,na zachodzie w ladnym stanie trzeba dac prawie tyle ile za nowa u prywatnych importerow i to nie wazne ktory rok :)

A ja nie mam zamiaru przeplacac a w Polsce tez sie trafiaja fajne sztuki z polskich salonow i sa tnasze niz na zachodzie.Tylko trzeba byc cierpliwym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnii wydawało się że znalazłem fajna hayę, ale po dokładnym sprawdzeniu nie polecam

 

http://www.motors-buy.com/index.php?p124,g...0-hayabusa-grze

Przeciez od razu widac ze z nia cos nie halo...

Rok 2007 i rama czarna to pasuje ale malowanie ma z 2006 czyli pewnie kpl.plastikow wymienionych po jakiejs przygodzie,pewnie wiekszej...

Widzialem ja wczesniej ale juz patrzac na foty zrezygnowalem...

Nie wiem po co wogole jechales to ogladac :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem niedaleko,ale oprócz tego co piszesz ta hayka ma jeszcze lepszą przeszłość ;)

 

 

Cześć Panowie

Ja byłem oglądałem i zdecydowałem sie na diagnoze w serwisie. Co sie okazało że przy motocyklu nie była malowana rama ani owiewki. A reszta części na motocyklu jest w bardzo dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie

Ja byłem oglądałem i zdecydowałem sie na diagnoze w serwisie. Co sie okazało że przy motocyklu nie była malowana rama ani owiewki. A reszta części na motocyklu jest w bardzo dobrym stanie.

No bo wymienil kpl. plastikow a nie malowal.Przeciez w 2007 nie bylo takiego malowania tylko w 2006 a w 2006 byla srebrna rama... Na 100% jest kombinowana a serwis jakis zajebisty musial ja ogladac skoro juz na fotach widac ze cos nie halo...

Ja z braku laku na razie kupilem 1000K4 ale dalej poluje na jakas fajna Haje w dobrej cenie :biggrin:

 

Aha,ta odradzam http://www.allegro.pl/item320184157_suzuki...uszkodzona.html

Ogladalem ja bo uszkodzenia delikatne (poza skrzywionym walkiem od dzwigni zmiany biegow-widac to na fotce) a cena dobra.Tylko ze rama perfidnie pospawana w okolicy glowki ramy a sam spaw jeszcze jakims papierem polerowany... Najlepsze jest to ze gosc taka kupil i nie widzial tego... Z tego wynika ze naiwnych nie brakuje a handlarze na takich zarabiaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wymienil kpl. plastikow a nie malowal.Przeciez w 2007 nie bylo takiego malowania tylko w 2006 a w 2006 byla srebrna rama... Na 100% jest kombinowana a serwis jakis zajebisty musial ja ogladac skoro juz na fotach widac ze cos nie halo...

Ja z braku laku na razie kupilem 1000K4 ale dalej poluje na jakas fajna Haje w dobrej cenie :cool:

 

Aha,ta odradzam http://www.allegro.pl/item320184157_suzuki...uszkodzona.html

Ogladalem ja bo uszkodzenia delikatne (poza skrzywionym walkiem od dzwigni zmiany biegow-widac to na fotce) a cena dobra.Tylko ze rama perfidnie pospawana w okolicy glowki ramy a sam spaw jeszcze jakims papierem polerowany... Najlepsze jest to ze gosc taka kupil i nie widzial tego... Z tego wynika ze naiwnych nie brakuje a handlarze na takich zarabiaja...

 

 

No bo wymienil kpl. plastikow a nie malowal.Przeciez w 2007 nie bylo takiego malowania tylko w 2006 a w 2006 byla srebrna rama... Na 100% jest kombinowana a serwis jakis zajebisty musial ja ogladac skoro juz na fotach widac ze cos nie halo...

Ja z braku laku na razie kupilem 1000K4 ale dalej poluje na jakas fajna Haje w dobrej cenie :biggrin:

 

Aha,ta odradzam http://www.allegro.pl/item320184157_suzuki...uszkodzona.html

Ogladalem ja bo uszkodzenia delikatne (poza skrzywionym walkiem od dzwigni zmiany biegow-widac to na fotce) a cena dobra.Tylko ze rama perfidnie pospawana w okolicy glowki ramy a sam spaw jeszcze jakims papierem polerowany... Najlepsze jest to ze gosc taka kupil i nie widzial tego... Z tego wynika ze naiwnych nie brakuje a handlarze na takich zarabiaja...

 

 

hello

nie wiem czy miała wymieniene plastiki ale sa naprawde w dobrym stanie .A serwis maiał mi sprawdzić czy cos było lakierowane bo to dla mnie jest ważne. Poza tym stan techniczny jest bardzo dobry a to jest dla mnie najwazniejsze. Ale i tak sie zastanawiam czy ja kupic.Bo jest trochę droga.A ta twoja k4 w prowadzeniu przypomina choc troche Hayke czy zupełnie inna charakterystyka jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą oglądaliście. Nie wiem czy wam rocznik odpowiada, ale sprzedaje ją mój kolega i wiem że jest w dobrym stanie, ale najlepiej jak każdy sobie sam obejrzy. Pozdrawiam

 

 

http://moto.allegro.pl/item315721303_hayab...gro_xenon_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie

Ja byłem oglądałem i zdecydowałem sie na diagnoze w serwisie. Co sie okazało że przy motocyklu nie była malowana rama ani owiewki. A reszta części na motocyklu jest w bardzo dobrym stanie.

 

A w tym serwisie powiedzieli ci że to jest wersja dedykowana na rynek angielski i ma wymieniony licznik i lampę ,i powiedzieli ci jeszcze że fabryczny kolor tej hayki to czarny a nie czarno szary? Żeby nie było niedomówień sprawdzałem to w suzuki polska ,i jestem ciekaw czy powiedział ci o tym właściciel bo ja jego o tym informowałem i bardzo mnie przepraszał że takie rzeczy powychodziły.Człowieku mina na maxa.Aha ,mam w posiadaniu fabryczny numer silnika ,jakos sprzedający nie odezwał się do dzisiaj jak zapytałem go o numer przez telefon,a zauważ że śruby mocujące silnik były na bank odkręcane.I co teraz powiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Wybieram sie z USA do Polski po 10 letniej nieobecnosci, mam do sprzedania 2003 Hayabusa, 10000 mil (16 tys km) przebiegu, stan idealny, jestem drugim wlascicielem, motocykl kupilem z przebiegiem ok. 2000 mil pare lat temu. Nie ma w nim wielkich modyfikacji poza “undertail” (nie wiem jak to jest po polsku) i swiecami iridium. Mam pelno zdjec, ktore postaram sie wrzucic na jakas strone jutro albo moge wyslac na e-maila. Nie wiem ile za niego wolac, po ile ten rocznik Busa chodzi w PL?

 

Nigdy nie transportowalem motocykla przez ocean, ciekawy jestem jak obecnie wyglada sprawa cla i innych oplat granicznych na motocykle. Podroz wstepnie planuje na kwiecien/maj. Jestem dostepny przez Gadu-Gadu (1069232), e-mail: mikenawr at yahoo.com albo telefon 704-510-0165 w USA (6 godzin przed czasem w PL). W Polsce bede w Warszawie i w Kielcach, motocykl moge przyprowadzic na wybrane miejsce w tych okolicach albo spotkac sie w porcie, pewnie w Gdyni. Na razie probuje to zaplanowac i bede wdzieczny za wszystkie dorady i sugestie co do tego typu przewozu. Poza moim Busa jestem w stanie zakupic czesci zamienne do innych modeli motocykli. Dzieki z gory za pomoc!

 

Pozdrawiam, :icon_mrgreen:

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...