Skocz do zawartości

Rospoczęcie sezonu GRYFA Gryfice


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak kazan, to oni. To myślę, że zajedziecie. Może Dor na swoim koniku przybędzie?

 

 

będą ale w sobote dopiero (Artur nie wyrobi z robotą), ja raczej od piątku, a Dor raczej na plecaczku bo prawka jeszcze nie zrobiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No u nas zainteresowanie jest, temat rzuciłem i sa chętni, na chwile obecną trudno określić ile osób na cały weekend a ile na sobote. Księdza też poinformowałem, wyraził chęć - tylko chciał aby mu jeszcze przypomnieć, ważne że sprzęta naprawił i jest ok.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nocleg proszę się nie martwić. Wszystkim wystarczy. Ośrodek dysponuje prawie 300 miejscami noclegowymi.

czyli jeśli bez wcześniejszej zapowiedzi w piątek stwierdzę, że mam ochotę sie przejechac nad morze, to nie będę musiała spać gdzies na wycieraczce? :)

 

no jesli oczywiście mozna się tak wpraszać, bo tu widzę sami starzy znajomi, a ja nie znam nikogo :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli bez wcześniejszej zapowiedzi w piątek stwierdzę, że mam ochotę sie przejechac nad morze, to nie będę musiała spać gdzies na wycieraczce? ;)

 

no jesli oczywiście mozna się tak wpraszać, bo tu widzę sami starzy znajomi, a ja nie znam nikogo ;)

No to razem się wprosimy :)

Jakby co, mam rodziców niedaleko Trzebiatowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka na pewno na wycieraczce spać nie będziesz. Łóżko jakieś będzie czekać, a jest też okazja by poznać nowe twarze.

A co do pogody? Myślę, że nam dopisze.

Kefas, z tym łóżkiem to jakoś dwuznacznie zabrzmiało... Chyba masz dobre intencje..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefas, z tym łóżkiem to jakoś dwuznacznie zabrzmiało... Chyba masz dobre intencje..? :biggrin:

chyba nie podejrzewasz nikogo o złe intencje? :) przecież motocykliści to tacy porządni ludzie :icon_mrgreen:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to za słówka lubią łapać. :lalag: Ale lepiej żartować niż płakać. ;)

 

 

wiosna idzie, trzeba się weselić ;)

 

a tak przy okazji to spytam, czy poza opłatą noclegową jest jakieś myto na wjazd na impreze?? i na ile osób są pokoje liczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje są 4 osobowe. Innych opłat nie ma, poza opłatą za nocleg.

Mamy zwyczaj, że po Mszy idziemy na ciasto i tutaj jakiegoś grosika wrzucamy do kasku, by na następne spotkanie panie upiekły nam pyszne słodkości. Ale to oczywiście dobrowolna sprawa.

W niedzielę będę negociował ceny jedzonka i zupki chmielowej. Myślę, że facet nie przesadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...