Skocz do zawartości

Podnajmę miejsce garażowe


k_u_b_a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niedawno szukałem miejsca na bezpieczne postawienie maszyny, teraz osoby do spóły.

Znalazłem miejsce garazowe w kameralnym bloku (10 mieszkań), ogrzewane, ok 20 m2. Spokojnie zmieści sie 3 moto.

 

Miejsce:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=wa...&sId=&x=55&y=18

 

Koszty:

 

150,00 PLN/m-c

 

Wady:

 

Jak zwykle cena, zawsze mogła by być mniejsza :flesje:

Brak monitoringu

Właściciel nie zgadza się na grubsze naprawy (hałas, syf ponaprawowy)

Trzeba dorobic sobie pilota do 2 bram, zupełnie nie wiem ile to kosztuje.

 

Pozytywy:

 

Jak zwykle cena, zawsze mogła by być większa :clap:

Mała ilość mieszkańców przez co jest bezpieczniej o pozostawione rzeczy.

Ogrzewanie (zima rzecz jasna :cool: )

Dużo miejsca

 

Wszelkie pytania na PW lub 504110579

 

Z prawie wiosennym pozdrowieniem :lalag:

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie firmy masz bramę ? Podejrzewam ,że Nice - taki niebieski okrągły pilot. Jeśli tak to programuje się go bardzo łatwo. Kupujesz nowego pilota , podchodzisz do bramy - w jej okolicy jest taka szara skrzyneczka zabezpieczona plastikowymi wkretami. Wykręcasz wkręty - można to nawet zrobić palcami - i wśrodku zobaczysz taką jakgdyby myszkę komputerową z jednym guzikiem. Wciskasz guzik i przytrzymujesz go powyżej 3 sekund (jak dobrze pamiętam diodka mignie,lub zacznie migać). Później w ciągu 10sekund musisz wcisnąć przycisk z pilota. I już pilot zaprogramowany. Właśnie zaoszczędziłeś 5 dych :lalag: Oczywiście pod warunkiem ,że masz bramę nice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczna cena za zwykły parking. Ja parkuję za 100 zł w ogrzewanym garażu, z budą strażników 10 metrów dalej i stałym monitoringiem. Poza tym skoro miejsca jest na trzy motocykle to właściciel co miesiąc przycina na miejscu 450 zł? Hehe złoty interes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczna cena za zwykły parking. Ja parkuję za 100 zł w ogrzewanym garażu, z budą strażników 10 metrów dalej i stałym monitoringiem. Poza tym skoro miejsca jest na trzy motocykle to właściciel co miesiąc przycina na miejscu 450 zł? Hehe złoty interes ;)

 

 

Idąc Twoim tokiem myślenia w tym garazu płacisz 50 zł

 

 

Musze wytłuścić bo nie wszyscy kumają

za 20 m2 garażu 150 zł. Przystepując do spóły ze mną płacisz 75 zł, jeśli będzie nas trzech: 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczna cena za zwykły parking. Ja parkuję za 100 zł w ogrzewanym garażu, z budą strażników 10 metrów dalej i stałym monitoringiem. Poza tym skoro miejsca jest na trzy motocykle to właściciel co miesiąc przycina na miejscu 450 zł? Hehe złoty interes :icon_biggrin:

Pomijajac, ze nie zrozumiales tego co napisal w swoim temacie kolega to udalo sie tobie wynajac miejscowke

po niezwykle atrakcyjnej cenie. Na Ursynowie normalnie miejsca parkingowe w garazach podziemnych chodza

po 200zl i taki ja wlasnie wynajmuje na Stoklosach. A w okolicy gdzie mieszkam (pomiedzy Centrum a

Mokotowem) miejscowki takie chodza po 350zl.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam starego kotleta

 

Gość sprzedał samochód i zostałem sam na metrażu.

 

Jak ktoś chetny na postawienie na zimę moto lub samochód proszę o kontakt.

 

pozdro

 

Kaba - jak potrzebujesz pilota to wal. U mnie we firmie pewnie cosik dostaniesz

a i może nie zedrom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kaba - jak potrzebujesz pilota to wal. U mnie we firmie pewnie cosik dostaniesz

a i może nie zedrom :bigrazz:

 

 

A Kuba chciał jeno garaż wynająć.

 

Tymczasem dowiedział się:

1. Jak shakować pilota do bramy (ale tylko firmy 'Ładna')

2. Że jest podłym zdziercą :biggrin:

3. Może kupić hutem pilota

 

Suuuuper - potrzebujesz porady - pisz na 4um :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kosmiczna cena za zwykły parking. Ja parkuję za 100 zł w ogrzewanym garażu, z budą strażników 10 metrów dalej i stałym monitoringiem. Poza tym skoro miejsca jest na trzy motocykle to właściciel co miesiąc przycina na miejscu 450 zł? Hehe złoty interes :icon_rolleyes:

 

Stary masz bardzo tani garaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja przebijam - 7 dych za calutkie ogrzewane miejsce (po kosztach i nie po znajomości) ;)

 

a może warto by tego rodzaju temat gdzieś podwiesić? (niekoniecznie w zlotach) :wink:

ja sam szukałem miejsca jakiś czas temu i powiem, że miałem problem.

w końcu znalazłem, w garażu mam sporo miejsca i też ewentualnie kogoś z Ursusa (okolic) mógłbym wziąć do spółki.

zawsze to taniej wychodzi wynajmowanie z kimś niż samemu :smile: no i milej :flesje:

aktualnie zimuje u mnie moto kumpel. jedna maszyna jeszcze spokojnie się zmieści.

 

pozdrawiam

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...