Skocz do zawartości

Interesujące ogłoszenia enduro/cross/quad - samopomoc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

__________________

Przeniosłem ten temat z Motocykle, bo wcześniej był w dziale enduro/cross/quad i miał to sens. W Motocyklach tego sensu było już mniej...

Ale temat zostawiam przyklejony, zachęcam do dzielenia się swoimi obserwacjami z polowania na aukcjach i ogłoszeniach w necie, dotyczących enduro, crossów i quadów.

Nie wiem co myślicie, ale chyba warto założyć i przykleić dodatkowy temat, w którym będzie można zapodawać interesujące ogłoszenia dotyczące innych motocykli. Ale nie śmieszne ogłoszenia, bo od tego jest wątek Bartosza.

To jak, trza se pomagać, co? :D :lol:

__________________

 

Tak się składa, że wielu z nas poszukuje używanych motocykli enduro, a tych na rynku wciąż jest niewiele. Przynajmniej tych wartych uwagi. Pomyślałem wiec, że warto założyć i przykleić temat,w którym można by wrzucać informacje o interesujących ofertach sprzedaży (ale też i kupna, gdyby ktoś forumowiczów miał ochotę swoją kozę sprzedać i miał z tym problemy).

Także wrzucajcie tutaj znalezione przez Was ciekawe oferty sprzedaży-kupna motocykli off-roadowych.

PS - w sprawach zakupu motocykla enduro polecam giełdę na www.enduro.pl. Chyba największy wybór: setki ogłoszeń kupna i sprzedaży motocykli off road plus akcesoria. Sporo można też znaleźć na www.motoindex.pl wybierając dział Giełda, a potem odpowiednią kategorię motocykla.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, niewiem czy to interesujące,ale w każdym razie ten koleś wystawia tego enduraka już poraz X i nikt go jeszcze nie kupił (ludzie licytują, ale motor i tak nie zostaje sprzedany). Chciałbym aby ktoś z Was go ocenił (przynajmniej na odległość). Motor wygląda w miare ciekawie, może ktoś z 4rum go kupi.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17880116 Aukcja kończy się: czw 20 lis 2003 18:10:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej niemogę niczego znaleźć co by mi odpowiadało!!

Ostatnio byłam próbować dr 125 i powiem szczerze ,że niebardzo mi leży! Co prawda jest to 4 - suw na zapalnik,ale ma tylko 14km i jakoś nie wydwje mi się, aby była dużo lżejsza od 350,więc narazie się wstrzymałam.

Z drugiej strony Dominik odradzałeś mi dr,ale z tych modeli co proponowałeś niemogę znaleźć żadnych konkretnych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...