Skocz do zawartości

TDM w moim garazu


Sadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witojcie,

nie bede sie za dlugo rozpisywal. TDM 850 '92, zakupiony w sobote(16 lutego 2008), dzisiaj wlasnie jestem w trakcie rejestracji. czeka mnie przygotowanie do sezonu: m.in.: opona tyl, Stalflexy i :crossy:

pozdrowienia

 

60274351kh0.th.jpg

42965852ig9.th.jpg

78105084bu3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna, ale ma wade, ten brzydki i pierdzacy, przez debila zalozony tlumik.

nurtuja mnie dwie sprawy, na ile zmienia charakterystyke silnika i ile musze wybulic za oryginalny uklad wydechowy(oczywiscie z uzywki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :crossy:

gratki, gratki... :clap:

widzę , każdy teraz ma po dwa moto :D ...

moda jakaś czy co, ??? czy 500-sete oddasz w dobre ręce?

wiem że drogi w Polsce kiepskawe, ale teraz wszyscy widzę w pole jadą :icon_mrgreen:

 

 

PS. Szerokości, przyczepności i gumowych drzew....

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :flesje: Szerokosci :smile:

 

Kupiles ja moze w motomotion??

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie ogarnalem z rejestracja! koszt to 211,5(PCC-3, oplaty w wydz. kom. OC) tablica juz przykrecona.

niech sie tylko cieplo zrobi!!!

 

edit

 

Pozytywnie Zakrecony Wariat nie wymawiaj tego slowa, nigdy juz tam nie pojade po motocykl!!! bylem tam drugi raz ogladac maszyny - same padaki za TAKA kase - w dupie ich mam. motocykl kupilem w Płocku od motocyklisty.

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

edit

 

Pozytywnie Zakrecony Wariat nie wymawiaj tego slowa, nigdy juz tam nie pojade po motocykl!!! bylem tam drugi raz ogladac maszyny - same padaki za TAKA kase - w dupie ich mam. motocykl kupilem w Płocku od motocyklisty.

 

Tak zapytalem bo widze ze na motomotion stala taka samiuska tez rok 92 ale przebieg 11 000... :flesje: :smile: Moj znajomy kupil tam moto i zadowolony do tej pory..nic nie bylo ukryte..ale kupil go dwa lata temu.Bynajmniej zlego slowa na motomotion nie slyszalem tut. na forum :clap:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...