Skocz do zawartości

Hotele F1


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze widze czy coś nie tak doczytałem ale wychodzi na to że cena noclegu dla jednej osoby jest taka sama jak dla dwóch.

http://www.hotelformule1.com/formule1/fich...che_hotel.shtml

http://www.hotelformule1.com/formule1/fich...che_hotel.shtml

Korzystał ktoś z ich usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widze czy coś nie tak doczytałem ale wychodzi na to że cena noclegu dla jednej osoby jest taka sama jak dla dwóch.

 

Z tego co pisza to platnosc jest za pokoj. W pokoju moze byc 2 doroslych i 1 dziecko. Nie korzystalem z ich uslug, ale napisane jest jednoznacznie. Zreszta przeprowadzilem probe rezerwacji i za 2 doroslych policzylo tak samo jak za 1 wiec wszystko w porzadku.

 

Jednak patrzac na pokoje cena wcale nie dziwi, pokoiki malutkie, prysznice i toalety wspolne z innymi pokojami... czyli taki hostel bardziej niz hotel.

Edytowane przez tuszaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czesto korzystam z F1 i zawsze jest tak ze cena dotyczy pokoju a nie ilosci osob. Pokoje sa zawsze 3 osobowe, sa 2 lozka: jedno podwojne i jedno pojedyncze - pietrowe (raczej dla dziecka albo lekkiej osoby). Jesli chodzi o nocleg w podrozy to nie ma nic lepszego - tanio jak barszcz, zawsze przy autostradzie - rano wstajesz i od razu w droge. Jedyna wada to sniadanie - jest na slodko, podaja dzemy, kakao itp. Jak dla mnie niejadalne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisza to platnosc jest za pokoj. W pokoju moze byc 2 doroslych i 1 dziecko. Nie korzystalem z ich uslug, ale napisane jest jednoznacznie. Zreszta przeprowadzilem probe rezerwacji i za 2 doroslych policzylo tak samo jak za 1 wiec wszystko w porzadku.

 

Jednak patrzac na pokoje cena wcale nie dziwi, pokoiki malutkie, prysznice i toalety wspolne z innymi pokojami... czyli taki hostel bardziej niz hotel.

Wg mnie (i znajomych którzy korzystali z ww. usług) to porażka. Osobiście polecam (biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny ) Etap.

 

pozdrawiam

E'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odradzam Formułę 1. Owszem jest tanio i masz dach nad głową ale w pokoju nie ma nawet kibla. Też zdecydowanie polecam hotele sieci:

- Etap

- Campanile

- B&B

Pokoje z łazienką i kiblem a śniadanie w formie bufetu.

Sieć w/w hoteli znajdziesz w necie wpisując np w googlach.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Etap zaplacisz ok 10-20EUR wiecej w zaleznosci od lokalizacji. Rozniaca bedzie taka ze masz WC i prysznic w pokoju.

Nie rozumiem jaki jest sens porownywania Campanile z F1, przeciez to zupelnie inny standard za inne pieniadze (Campanile bez promocji to minimum 65EUR a F1 22-25EUR).

Sam zdecyduj w jakim komforcie chcesz nocowac. Kazdy woli co innego, dla mnie najwazniejsze jest aby bylo czysto i F1 spelnia ten warunek w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codzi mi tylko o miejsce do spania. Późno pewnie tam zajadę i wcześnie wyjadę więc luksusów mi nie potrzeba.

Wziąć prysznic czy skorzystać z toalety przed drogą mogę w przybytku na korytarzu, nie musze mieć tego w pokoju.

Ów nocleg to tylko krótka przerwa w podróży na odpoczynek - nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...