Skocz do zawartości

450 - tkin ranking na 2008


Rekomendowane odpowiedzi

witam

wtemacie jestem dopiero od roku ,wczesniej ponad 10 lat na sportach ,za wielka woda KTM naprawde zamyka stawke ,mam kontakt z ludzmi ktorzy jezdza zawodowo i kazdy jednak najbardziej chwali Honde albo Yamahe nawet jesli jezdza w innych barwach ,KTM-a obsmarowywuje kazdy ,silnik a przedewszystkim zawieszenie ,jedyne plusy zbiera za hamulce i mozliwosc zarejstrowania jako street legal ,jak napisalem expertem nie jestem ale raczej watpie aby Honda i Yamaha oplacaly kazda gazete jak i zawodnikow za pozytywne oceny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wtemacie jestem dopiero od roku ,wczesniej ponad 10 lat na sportach ,za wielka woda KTM naprawde zamyka stawke ,mam kontakt z ludzmi ktorzy jezdza zawodowo i kazdy jednak najbardziej chwali Honde albo Yamahe nawet jesli jezdza w innych barwach ,KTM-a obsmarowywuje kazdy ,silnik a przedewszystkim zawieszenie ,jedyne plusy zbiera za hamulce i mozliwosc zarejstrowania jako street legal ,jak napisalem expertem nie jestem ale raczej watpie aby Honda i Yamaha oplacaly kazda gazete jak i zawodnikow za pozytywne oceny

pozdrawiam

widzisz tylko ze KTM na Europę czyli ten z którym my mamy kontakt wychodzi z malutkiej Austryjackiej fabryki w Matihgofen i produkcja jest na zasadach manufaktóry Czyli bardzo nieduża ilość rocznie. Co za tym idzie motocykle te są wykonane dość starannie (ale i są przesadnie drogie). Natomiast za "wielką wodę" KTM jest produkowany w Meksyku co dla nas jest równoznaczne z produkcją na Tajwanie...

Ale fakt faktem KTM w motocrossie nigdy nie powalał wynikami na kolana. Ale w ednuro nie ma sobie równych i w większości przypadków kończy na 1 miejscu.

Jak bym miał uprawiać motocross to napewno moim motocyklem byłaby CRF 450 :) bo co do Hondy to chyba nikt nie ma wątpliwości co do jakości wykonania na całym świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron a myslisz ze gdyby Tadek latał np nadal na GG to by nie wygrywał albo Knight tak samo, KTM ma akurat najlepszy team enduro i co za tym idzie

czesto wygrywa co wplywa na wyobraznie zwykłych wyjadaczy

 

I znowu dyskusja sprowadza sie do tego czy ktos lubi czy nie lubi ktm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron a myslisz ze gdyby Tadek latał np nadal na GG to by nie wygrywał albo Knight tak samo, KTM ma akurat najlepszy team enduro i co za tym idzie

czesto wygrywa co wplywa na wyobraznie zwykłych wyjadaczy

 

I znowu dyskusja sprowadza sie do tego czy ktos lubi czy nie lubi ktm

ja tam wcale nie napisałem ze lubie itp :cool:

 

No ale w takim razie dlaczego nie można by powiedzieć ze w motocrossie wygrywa ciągle np Honda bo jeżdzą nią najlepsi tacy jak Ricky Carmichael gość był nie do pokonania :flesje: ale czy tylko dlatego ze miał honde?? :clap: Przesiadł sie na Suzuki i dalej był dobry (dopóki nie pojawił sie James Stewart).

Poza tym kiedyś z przypadkowej rozmowy Tadkiem w Krakowskim Bodzowie wiem ze nie do końca był zadowolony z gas gas :) mówił ze KTM ma lepszy silnik ale za to GG ma lepsze zawieszenie :)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...