Skocz do zawartości

mała uwaga...


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się i czepiam słówek, ale co poradzić jak rażą mnie po oczach?

Proszę zatem u właściwy dobór słów, żeby podawana informacja była czytelna dla kogoś, kto czyta posta.

Nawiązuję do pojawiających się coraz częściej "zaproszeń" na różne zloty i imprezy. Ludzie! Zapraszać może organizator, klub motocyklowy który jest gospodarzem imprezy albo chociaż jego przedstawiciel. Jeśli ktoś znalazł w necie informację o tym, że gdzieś tam odbywa się jakaś impreza motocyklowa, zna jej termin i miejsce akcji ale nie jest organizatorem lub upoważnionym członkiem klubu, to niech napisze, że informuje o tym czy owym wydarzenia a nie od razu "zapraszam"! W taki sposób to ja też mogę wszystkich zaprosić na piwo, bo akurat sąsiad obchodzi imieniny i robi imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się i czepiam słówek, ale co poradzić jak rażą mnie po oczach?

Proszę zatem u właściwy dobór słów, żeby podawana informacja była czytelna dla kogoś, kto czyta posta.

Nawiązuję do pojawiających się coraz częściej "zaproszeń" na różne zloty i imprezy. Ludzie! Zapraszać może organizator, klub motocyklowy który jest gospodarzem imprezy albo chociaż jego przedstawiciel. Jeśli ktoś znalazł w necie informację o tym, że gdzieś tam odbywa się jakaś impreza motocyklowa, zna jej termin i miejsce akcji ale nie jest organizatorem lub upoważnionym członkiem klubu, to niech napisze, że informuje o tym czy owym wydarzenia a nie od razu "zapraszam"! W taki sposób to ja też mogę wszystkich zaprosić na piwo, bo akurat sąsiad obchodzi imieniny i robi imprezę.

 

 

Popieram w 100 a nawet 200%. Tak trzymaj :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się czepiać słówek :buttrock: tylko wyegzekwować zaproszenie od zapraszającego. Jeżeli ktoś zaprasza tzn. że m.in. pokrywa koszty czyli stawia (żarcie, picie, noclegi itp.) :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Dobre. Racja. W takim razie ja zapraszam wszytkich do Ace Cafe w Lodnynie - każdego dnia są imprezy moto i cos ciekawego sie dzieje w weekendy więc walcie smiało. Podróż i nocleg/parking na własny koszt jesli wlasnorecznie sobie znajdzecie. ale zapraszam. :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga nie dotyczy konkretnego postu tylko ogólnego odczucia. Napisałem to po przeczytaniu kilku "zaproszeń" na różne imprezy ogłoszone przez jednego człeka, który nijak nie jest z nimi związany tylko dowiedział się o tym skądś tam.

Odpowiadam, żeby rozwiać wątpliwości Zosi, bo jakoś przez skórę czuję, że do mnie pije w ostatnim poście. Absolutnie nie dotyczy to Wiedźmina /wystarczy porównać godziny założenia tematów/.

Chodzi tylko o wyczucie sytuacji i dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Odpowiadam, żeby rozwiać wątpliwości Zosi, bo jakoś przez skórę czuję, że do mnie pije w ostatnim poście. Absolutnie nie dotyczy to Wiedźmina /wystarczy porównać godziny założenia tematów/.

 

 

 

OK :notworthy: sorki, myślałam, że o mój post Ci chodzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...