Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, oponę już mam (chociaż mogłem mieć w poniedziełek, tylko panom w sklepie zabrakło czasu na wykonanie telefonu, że jest, bo taki ruch mają :P ) ale i tak nie pojadę z wami :P

 

Raz: że cienko przędę

 

Dwa: że się mi szykuje 2-dniowy wypad gdzieś na śląsk, a tam na :P jeszcze nie byłem

 

Ale mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie gdzieś z wami bryknę (tak jak tygrysek z Kubusia Puchatka :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam z wami wszystkimi wypic browarka. Mam nadzieję' date=' że jeszcze mi sie uda w tym sezonie [/quote']

 

Z reszta pewnie ci sie uda, ale ze mna to ostatnia okazja bendzie akurat na polanowie .... ale co sie odwlecze, to ... sie nadrobi po sezonie :]

 

do zobaczyska ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Kriso a wy kiedy wyjezdzacie? Jedziecie wogole na Polanow? Moze razem polecimy o 18 do Szczecina i z tamtad z Dizlem i reszta kierunek Polanow? :>

 

Pozdro!

Niektórzy lecą już w piątek, ale ja niestety w sobotę muszę być w pracy :P:( buuuu. Będe z kolegą leciał w sobotę ok 15 niestety. ale i tak jestem szczęśliwy bo zobaczę w końcu niektórych "wariatków". tak więc do zobaczyska. Jakoś się tam poznajdujemy :P:) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tam poznajdujemy

 

Nie wiadomo czy my bedziemy o tej porze jeszcze w stanie szukac kogokolwiek :twisted: ' date=' wiec wszystko w twoich rekach ;']

Spoko spoko... damy radeczkę... nie wypiję ani jednego pifka zanim ekipki nie znajdę... więc musimy się szybko znaleźć bo głębokie cierpienia będe przeżywał :P:):P :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy my bedziemy o tej porze jeszcze w stanie szukac kogokolwiek  , wiec wszystko w twoich rekach ;]

 

 

Spokojna twoja, nadajnik po odpowiedniej ilości trunku załapie i jasia szwendacza zlotowego wiec nas znajdzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa ja odpadam :P w ciągu 10 dni nie zdążę znaleźć sprzęta zarejestrować go i zdobyć trochę kasy w 10 dni to ja musze się przygotować do drogi :P plany młodego wędrowca nie wypaliły ale nie podam się możliwe ze uda mi się pojechać na zlot Koło Wolina choć marne szansę ale ja się tak łatwo nie podam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna twoja, nadajnik po odpowiedniej ilości trunku załapie i jasia szwendacza zlotowego wiec nas znajdzie:D

 

i co .... znowu nas bedzie wszedzie pelno ... tak ... i znowu fetory powiedza ze my jedne z nich ... tylko nasze sprzenty sie nie nadaja bo za nowe :] ... ale w sumie ... pewnie masz racje :P

 

[ Dopisane: 01-07-2005, 20:19 ]

Kudłaty pozwolisz???

 

pewnie ze pozwole ..... jak wypije za duzo to mozna ze mna robic co sie chce :] ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy sie jakoś umówić na wspólny wyjazd do Polanowa w piątek z Walów?

Czy godzina 16-17 pasuje?

Może jakieś propozycje?

ja jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na ryj.jak ma ktos ochote dolaczyc do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy sie jakoś umówić na wspólny wyjazd do Polanowa w piątek z Walów?

Czy godzina 16-17 pasuje?

Może jakieś propozycje?

ja jade na wolin tam bedzie spokojniej i bezpieczniej po za tym ekonomiczniej.z mojej obserwacji duzo ludzi tez tak sadzi wiec do nich dolaczam ponadto mozna obskoczyc pare miejsc na raz nad morzem i lajtowo pokatac a nie zachlac pale i uwalic sie na ryj.jak ma ktos ochote dolaczyc do mnie
Ale facet kombinujesz raz jedziesz raz nie jedziesz a co tam bedzie ciekawego 5 litrow wachy od Orzełka po za ty Ty i tak nie pijesz to co ci przeszkadza ze ktos uwali sie na ryj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...