Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jak to sie zwykło na prawym brzegu mowić "Bura suka deszczu precz"!!!

Pzdr!!!

 

 

a na naszym brzegu ODRY mowi sie ze'' jeszcze nie było tak zle zeby nie mogło byc jeszcze bardziej PRZESRANE'' :clap: ale co tam nam taki kapusniaczek :clap:

pozdrowionka dla tych co duzo gadaja a mało robia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wy tu taki ferment siejcie

więcej luzu

a było tu kiedyś tak przyjemnie mam nadzieje że wróci tu ta atmosfera jak była kiedyś

nie zwalajcie na pogode do zimą też nie ma jak jeżdzić a nikomu tak nie odwalało

:clap:

 

a jak z tym Wolinem bo widze że nikt tam nic nie pisze i czy wybieracie się tam?? :clap:

temat dziwnie zamilkł

Edytowane przez BORAS25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wy tu taki ferment siejcie

więcej luzu

a było tu kiedyś tak przyjemnie mam nadzieje że wróci tu ta atmosfera jak była kiedyś

nie zwalajcie na pogode do zimą też nie ma jak jeżdzić a nikomu tak nie odwalało

:clap:

 

a jak z tym Wolinem bo widze że nikt tam nic nie pisze i czy wybieracie się tam?? :clap:

temat dziwnie zamilkł

Wolin jest caly czs aktualny.Dodatkowa wyzerka w Trzebiatowie gdzie wszyscy mamy zaproszenie na Dni Trzebiato3wa.Ponownie ZAPRASZAM WSZYSTKICH chetnych,jazdy i atrakcji coniemiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Big serdeczne zyczenia urodzinowe, i do miłego spotkania na Junaku?

 

 

no i my rowniez dołaczamy sie do zyczen :clap:

 

 

a co do JUNAKA- aby troszke jeszcze dni w kalendarzu zostało bo chciałbym sie wyrobic z moim nowym konikiem a tu jeszcze tyle roboty,JUTRO JUZ ZACZYNAM OSTRA PRACE NAD SHL-WSK Vka o wygladzie jako takim :clap: ha ,ha

i nie ma bata musze byc chocby nie pomalowana w stylu RUMPEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze niezly burdel.... ;]

Kunia zloze do konca weekendu.. potem ma byc ladnie !

 

u mnie tez ma sie pogada poprawic w sobote jade po konia :clap:

mam nadzije że bedzie już wszystko OKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z tego co podsłuchałem w środe na spotkaniu na barce to koło piątku ma się na świecie pojawić nowy członek Halo Szczecin. Czkamy wiec na wieści!!

 

Pozdrawiam

 

 

karioka zrobcie koszulke xxxs halo szczecin ....tylko jakiego by tu nicka dac , bąbel :icon_rolleyes: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...