Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc skoro pogoda Wam nie straszna to proponuję

OGNISKO NA WIDOKU godz. 18 wyjazd z Wałów ;)

 

a teraz proszę by ktoś zarażony motocyklami albo motonita podpisał się pod tym bo mnie to raczej nikt nie posłucha bo mało osób mnie zna :icon_mrgreen:

Ewentualnie można zmienić miejsce, a to już do obgadania na Wałach tylko ludziska przyjeżdzajcie :cool:

 

 

Co by nie było: My odpadamy bo pracujemy... a w weekend chorowalismy i was nie widzielismy... stęsknilismy się... i żeby było jasne w ten weekend tez nas nie ma, bo wyjeżdżamy... juz nie pamiętam jak sie siedzi na motorku :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA LUDZISKA POZDROWIONKA Z IRLANDII

 

SZACUN

Yo Domello

Napisał byś coś więcej.................

Pozdro :icon_mrgreen:

 

Pozdrowienia dla wszystkich z Melbourne, tak tak to jest tam gdzie kangury skacza po autostradach zamiast motocyklistow:)

Taki to pożyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc skoro pogoda Wam nie straszna to proponuję

OGNISKO NA WIDOKU godz. 18 wyjazd z Wałów ;)

 

a teraz proszę by ktoś zarażony motocyklami albo motonita podpisał się pod tym bo mnie to raczej nikt nie posłucha bo mało osób mnie zna :icon_mrgreen:

Ewentualnie można zmienić miejsce, a to już do obgadania na Wałach tylko ludziska przyjeżdzajcie :bigrazz:

 

 

no własnie my bedziemy ,juz nawet kijeczki do pieczenia kiełbasek zostały zakupione 10 szt, :icon_biggrin:

tak wiec o 18 na wałach,mysle ze głebokie bedzie blizej i tam sa domki w razie deszczu aby sie schowac

ALE CO TAM DESZCZ LICZY SIE KLIMACIK I SPOTKANKO W MIŁYM GRONIE :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten fragment jest naprawdę "dobry". Nie rozumiem po co policji te informacje, co ich interesuje jacy ludzie jeżdza i po ile mają lat? Skoro jeżdza to znaczy, że prawko ktoś im dał, a skoro je mają to znaczy że wiekiem odpowiadają!!! "Jacy są..." a do czego to komu potrzebne?

Do czego potrzebne to nie mam pojecia, ale 2 lata temu zatrzymali mnie i wpisywali wszystko do jakiegos specjalnego zeszyciku (nie taki normalny do spisywania)...

A nie wszyscy co jezdza maja prawko... to nie jest regula

 

Pozdrowienia dla wszystkich z Melbourne, tak tak to jest tam gdzie kangury skacza po autostradach zamiast motocyklistow:)

widze ze ladnie Cie wywialo...

 

A więc skoro pogoda Wam nie straszna to proponuję

OGNISKO NA WIDOKU godz. 18 wyjazd z Wałów :cool:

 

a teraz proszę by ktoś zarażony motocyklami albo motonita podpisał się pod tym bo mnie to raczej nikt nie posłucha bo mało osób mnie zna :icon_mrgreen:

Ewentualnie można zmienić miejsce, a to już do obgadania na Wałach tylko ludziska przyjeżdzajcie :bigrazz:

Odpadam... w gryfinie zjaralem laczka na odjazd... teraz musze zmienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli będzie padało przed 18 to impreza nadal aktualna czy odkładamy ewentualnie na jutro??

ale ze mnie wiedźma :cool: wykrakałam :icon_mrgreen: mamy tu jakiegoś zaklinacza deszczu w grupie?? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Domello

Napisał byś coś więcej.................

Pozdro

 

 

jest zajebiście pełno koni drogi zajebiste pogody nie można rozszyfrować lokalizacja fajna mieszkanko tanie ino gazety motocyklowe po 15 euro a i haraska za 3000 euro z 96r do kosmetyki znalazłem sporta 883, opowiedział mi onim polak co go na promie poznałem shadowką z Zamościa leciał tak ogulnie fajnie tylko wiater okrutny cały czas wieje i wieje jak z autobusu ze szwagrem wysiedliśmy to czapke trzeba było założyć

 

pozdrowionka, bawcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...