Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj zawsze możesz się z nami spotkać w BISTRO Ułańskim bo jutro środa(będziemy ustalać wyjazd do Gryfina) a potem w czwarteczek na sali gimnastycznej na siatkówce i koszykówce.....

 

PS Walkie: tym razem sala będzie więc przybywaj chłopaku....

 

wiem wiem i z checia bym wpadl ale nie mam jak i czym a leciec do szczecina na soczek busem albo autem to nie widzi mi sie to piwka nie bedzie sie mozna napic z wami :)

na hale tez bym z cecia przylecial. ale juz nie dlugo sie spotkamy na gryfinie a jak juz odbiore konia z warsztatu to moze kiedys wpadne na srode

 

a co do nowych tematow to mysle ze Gita dobrze to podsumowala jak cos bedzie stare i nie uzywane to wykasowac a niech temat HALO SZCZECIN dalej bedzie naszym przewodnim tematem nie rezygnujmy z niego

a jeszcze jedno napiszczi jeszcze cos na temat gryfina co ustalicie w Ułąńskiej

ja postaram sie wyrobic jak naj szybciej bo po robocie wsiadam w auto i lece na szczecin a potem jak naj szybcien przejmuje moto od brata i jestem gotowy do drogi :D

Edytowane przez BORAS25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zna osaoby jeżdżące w filmie http://3s.internetdsl.pl:80/download/FF_fast_forward.wmv ????

 

ja znam , ekipa moto46 banan etc.

 

a myslalem ze w kobylance to tylko konno... :clap: a w ogole to witaj kolego :D

 

 

Co do KOBYLANKI TO W NASZEJ STAJNI SA M.IN

 

FAZER 2 X

DRAG STAR CLASSIC 1100

DRAG STAR CUSTOM 1100

R1

HONDA 250 I 600 CHOOPER

GSX

BANDIT

GSF500

SIMSONY I INNE BATMANY :)

 

NO I NIE LICZE MOTOPORTU GDZIE TAM JEST ZE 40 MOTOCYKLI

 

:P

 

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pare minut po 22:00 jechalam ulicą Jugosławiańską w Dąbiu, na przeciwko Lidla leżał motor, zielony chyba Kawasaki (nie zdążyłam sie przyjrzeć, prowadziłam...) a kierowce zabierała akurat karetka... Czy ktoś wie coś więcej ??

Edytowane przez 21maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w drodze do pracy dopadli mnie panowie z drogówki :D pooglądali papierki pokiwali głową i tyle... podobno wczoraj tez był jakiś smiertelny :) niestety motocykli coraz wiecej i takie wiadomości siłą rzeczy bedą coraz częściej :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pare minut po 22:00 jechalam ulicą Jugosławiańską w Dąbiu, na przeciwko Lidla leżał motor, zielony chyba Kawasaki (nie zdążyłam sie przyjrzeć, prowadziłam...) a kierowce zabierała akurat karetka... Czy ktoś wie coś więcej ??

 

 

coś ostatnio dużo tych rozwalonych motocyklistów może kierowcy samochodów zaczeliby wkoncu uwazać na nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, był jeden temat i sobie radziliśmy, nie ma co szaleć...

 

...a kiedys jezdzilo sie WSK-ami i tez bylo dobrze, wiec po co przesiadacie sie na nowe lepsze motocykle? po co "szalec" i doceniac prace administratorow przy ulatwianiu nam zycia? :D

 

wiekszosc for dziala na tych "nowych" zasadach i wierzcie mi ze to zmiany na lepsze.

 

A co do kasowania starych tematow to skad moderator bedzie wiedzial czy nikt nie znajdzie tam informacji ktorej wlasnie szukal? :)

 

to ze co poniektorzy podchodza do komputera jak do jeza nie znaczy ze wszyscy tak maja :P zaraz dojdziemy do paradoxu babci ktora woli prac na tarce bo po co uczyc sie obslugi pralki skoro itak "pierze" :clap:

 

Chłopak NIE ŻYJE !!!!!!!!!!

 

nie pierwszy i nie ostatni niestety. Szerokich autostrad w niebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak lepiej piwo w Ułańskiej pić, choć to speluna paskudna, znów koleś zniknął :P

A w ogóle to powinniśmy na jakieś plenery się wynieść, wczoraj z Piotrkiem żeśmy kiełbaski na Widoku piekli

 

z Piotrkiem?? A o mnie to ktoś zapomniał?? :)

Jestem za takimi wypadami- było super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...