Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie ,choć to nie ten dział ale wiem że wszyscy czytają :icon_mrgreen: . Chodzi mi o poprawienie chromu na wydechach bo mam porysowane od spodu :icon_biggrin: , byłem dzisiaj w WISKORDZIE w szczecinie i za wydechy i takie tam małe pierdułki gość sobie krzyknął przeszło 700 zł , jak nowy wydech Cobry kosztuje 1700 zł wiec trochę dużo!!!! A ślady rys było by widać tylko dużo mniej. Gdzie ktoś jeszcze robi chromy w okolicy, nie musi być to pierwsza liga, bo mam zamiar je wymienić później.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vidlak zainwestuj w server na porzadnym laczu bo mi chce sciagac to przez 30 godzin :icon_biggrin: ewentualnie wypal i daj komus do wstawienia w galerie onlajn :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dzięki i liczę, że też dołączysz do grona babek moto.....

hmmm jak narazie plecakowanie :icon_mrgreen: nie prędko nastąpi.... więc może wreszcie z Adą-Dizlową weźmiemy sprawy w swoje ręce...

ps.No naprawde teraz to Generał nie nadąży :buttrock: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie ,choć to nie ten dział ale wiem że wszyscy czytają :icon_mrgreen: . Chodzi mi o poprawienie chromu na wydechach bo mam porysowane od spodu :icon_biggrin: , byłem dzisiaj w WISKORDZIE w szczecinie i za wydechy i takie tam małe pierdułki gość sobie krzyknął przeszło 700 zł , jak nowy wydech Cobry kosztuje 1700 zł wiec trochę dużo!!!! A ślady rys było by widać tylko dużo mniej. Gdzie ktoś jeszcze robi chromy w okolicy, nie musi być to pierwsza liga, bo mam zamiar je wymienić później.

 

Jutro wyszukam kontakt do kolesia który mi wisi przysługę, i jak będzie jeszcze o tym pamiętał to

z nim pogadam, żeby po kosztach zadziałał... Jutro jak już cos więcej będę wiedział odezwę się do Ciebie na priv. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidlak zainwestuj w server na porzadnym laczu bo mi chce sciagac to przez 30 godzin :icon_biggrin: ewentualnie wypal i daj komus do wstawienia w galerie onlajn :icon_mrgreen:

 

serwer hmm... może serwer NASA słyszałem że ma dobry POWER- szukam żyranta powiedzieli mi że nie mam zdolności kredytowej, kto chce mieć dobry transfer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer hmm... może serwer NASA słyszałem że ma dobry POWER- szukam żyranta powiedzieli mi że nie mam zdolności kredytowej, kto chce mieć dobry transfer?

 

 

ja chce ,ale moge im tylko pozmywac podłogi za to bo kasy im nie dam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer hmm... może serwer NASA słyszałem że ma dobry POWER- szukam żyranta powiedzieli mi że nie mam zdolności kredytowej, kto chce mieć dobry transfer?

 

Ok, to kto mi powie kto sie zajmuje tutaj galeria? bo jak nikt to ja sie moge zajac :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kto mi powie kto sie zajmuje tutaj galeria? bo jak nikt to ja sie moge zajac :icon_mrgreen:

 

Stronka jest tylko nie ma znawcy ktory by sie tym zajac chciał(chyba Kraka mial ja dalej tworzyc???).Wrzucanie zdjec na serwer tez by sie przydalo.No ty byś się tym mogł zająć :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest tylko nie ma znawcy ktory by sie tym zajac chciał(chyba Kraka mial ja dalej tworzyc???).Wrzucanie zdjec na serwer tez by sie przydalo.No ty byś się tym mogł zająć :icon_biggrin:

 

ok, to zrobie galerie i FTP zebyscie wrzucali tam spakowane zdjecia

stronka zajmowac sie nie bede ale galerie moge tworzyc

niech admin zrobi mi alias na galeria.haloszczecin.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest tylko nie ma znawcy ktory by sie tym zajac chciał(chyba Kraka mial ja dalej tworzyc???).Wrzucanie zdjec na serwer tez by sie przydalo.No ty byś się tym mogł zająć :icon_mrgreen:

 

Wiem ze PREZES nie ma co robic i on chetnie by sie tym zajął a chłopak ma pojecie o tym :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze PREZES nie ma co robic i on chetnie by sie tym zajął a chłopak ma pojecie o tym :icon_biggrin:

Administratorem stronki Halo Szczecin jest teraz nasz kolega Seboka.

Do niego kierować wszystkie materiały ( zdjecia , opisy,itp.) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...