Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie poznam kolezankę, tylko żenie mam scigacza a jeżdżę "nakedem" handą CB

Wpadnij do nas na spotkanko klubowe we srodę na 20:00 do knajpy zwanej "Ułańską" na Wyzwolenia

 

dzięki za zaproszenie,niestety nie mogę wpaść na spotkanie :crossy: niebawem gimnazjaliści maja testy a ja udzielam korepetycji z matematyki i codzień od 19 jestem zajęta.Mój numer jest na karcie,jakby co to pisz albo dzwoń :icon_mrgreen:

 

 

Spoko, nie bylas zbednym plecaczkiem, wazysz tyle co moja dziewczyna wiec bylas bardzo pozytecznym rekwizytem :)

 

Ale ładna pogoda, może ktoś chce również sprawdzić, czy jego motor nadaje się na jazdę we dwoje? :icon_mrgreen:

Referencje juz mam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładna pogoda, może ktoś chce również sprawdzić, czy jego motor nadaje się na jazdę we dwoje? :icon_mrgreen:

Referencje juz mam :crossy:

ja takze moge dac referencje własnej zonie ZANIE -dzis zaliczyła pierwsza samotna i z plecaczkiem mezem jazde ulicami szczecina ,jest poprostu swietna ABY TAK DALEJ :icon_mrgreen:

mysle ze naWOSWIN da rade pojechac sama-no i ja sam :icon_mrgreen:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM SZCZEŚLIWA!

Ubieram sie juz i lece!Wzium!!!!!!!

 

No i?? Jak było?? Napisz coś!

A teraz pytanie do wszystkich: Podopinaliscie się w kombinezony?? :icon_mrgreen:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i?? Jak było?? Napisz coś!

A teraz pytanie do wszystkich: Podopinaliscie się w kombinezony??

 

Hi,hi,hi... jeszcze po dwóch godzinach od zejścia z moto buźka jej się cieszyła!!! Gitta dziś nie chodziła, tylko lekko unosiła się nad ziemią :icon_mrgreen:

 

A co masz kłopot z dopięciem się po jajeczkach z białą kiełbasą, zagryzionych mazurkiem??? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem tez o szkole "Ułańska" ale to chyba za bardzo elitarna, no i zajecia raz w tygodniu... :icon_mrgreen:

Dobra szkola, ale po niej radze nie wsiadac za kolko ;]

 

Ale ładna pogoda, może ktoś chce również sprawdzić, czy jego motor nadaje się na jazdę we dwoje? :

ja juz sprawdzalem.. moj sie nadaje, ale wole bez ;]

 

 

A teraz pytanie do wszystkich: Podopinaliscie się w kombinezony?? :icon_mrgreen:

Bez problema ... nawet dalej spadaja spodnie ze mnie ;]

 

 

Bardzo dziekuję Carioce, Majkelowi, Batmanowi i Kudłatemu za doping na mojej nauce jazdy na torze cartingowym-pomimo deszczu się wstawili-JESTEŚCIE W PORZĄDKU .....

No sie wie ;] Szkoda ze deszcz nas przeganial... ale i tak sie wczoraj wylatalem ;]

 

 

Ubieram sie juz i lece!Wzium!!!!!!!

Uwazaj na druty.... ;] Do zob. w koncu na 2 kolkach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,hi,hi... jeszcze po dwóch godzinach od zejścia z moto buźka jej się cieszyła!!! Gitta dziś nie chodziła, tylko lekko unosiła się nad ziemią :icon_mrgreen:

 

A co masz kłopot z dopięciem się po jajeczkach z białą kiełbasą, zagryzionych mazurkiem??? :crossy:

 

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............................................... no może troszeczkę :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich co takie kłopoty mają.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gryfinie mnie niestety nie będzie :icon_mrgreen:, przynajmniej nad Woświn się chyba uda jednak :icon_mrgreen:

 

Batman Batman to w końcu neta masz normalnego czy po komórce?

 

Pozdr4All i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gryfinie mnie niestety nie będzie :crossy:, przynajmniej nad Woświn się chyba uda jednak :icon_mrgreen:

 

Batman Batman to w końcu neta masz normalnego czy po komórce?

 

Pozdr4All i do zobaczenia na trasie

 

 

no to jak Ciebie nie bedzie na Gryfinie to jak mi nie zrobia motorka to rekfiruje Twoj :icon_mrgreen:

przeciesz nie bedzie stal tak sam w garazu przez wekend :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I NASZA DZISIEJSZA JAZDA ZAKONCZYŁA SIE ZAPCHANIEM DO GARAZU,BO NASZ KOLEGA PAWULON CO LUBI MACAC WSZYSTKIE OBCE MOTOCYKLE :) BAWIŁ SIE STACYJKA MZ I ZOSTAWIŁ NA SWIATŁACH CZYM ROZŁADOWAŁ AKUMULATOR :icon_mrgreen: -NA DRUGI RAZ URWE MU REKE :icon_mrgreen: I BEDZIE AŁA -ALBO POKAZE MU JAK WYGLADAJA JEGO WENTYLKI :crossy: I ZOBACZY JAK TO JEST MIŁO RUSZAC CZYJES KONIKI :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz zmieniaj fotke na forum

i jak sie smiga na takim sprzecie??

pozdrawiam wszystkich po świetach

a czy ktoś sie wybiera na gryfino??

A kiedy i co się dzieje w Gryfinie? Jakaś większa imprezka? Jeśli nie koliduje z Woświnem to chętnie się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac wczoraj z zacnej pogody bez zastanowienia wsiadlem na konika i raz, dwa, trzy juz o 10 00 bylem w Połczynie Zdrój celem odwiedzin naszego kolegi Bandziora, ktory niniejszym kazam pozdrowic Was wszystkich wiec Pozdrawiam.

Super fajna drozka z mnostwem zakretow szkoda tylko ze taka dziurawa no ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Juz nie moge doczekac sie Gryfina, cos czuje ze bedzie wleczone :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Kurde dzień nieuwagi i tyle zaległości...normalnie czytania na kilka dobrych minut, dzieje się tu ...a dzieję :icon_mrgreen: szkoda że jutro nie uda mi sie dotrzeć do Ułańskiej :icon_mrgreen: ale w czwartek napewno się zjawię i chętnie komyś przyłoże z piłki :icon_mrgreen: mam jeden dług do spłacenie, prawda Derek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...