Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA DZIECIAKI JA ZROBIŁEM W 2 DNI 450 KM I DAJE RADE I ŁAPIE CORAZ WIĘKSZEGO SMAKA NA KILOMETRY, WRESZCIE NA KONIU

 

 

DO ZOBACZYSKA NA WOŚWINIE

ŻYCZE KOLOROWYCH JAJ SMACZNEJ KIEŁBASY I MOKREGO ....

 

a we srode to jesteście w ułańskiej czy gzie bo bede w szczecinie

Edytowane przez domell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to mamy zajebista pogode, ja juz dzisiaj 100 strzelilem i dalej ide latac, wiec zbeirajcie tylki i do zobaczenia na miescie

A potwierdzam.. pogoda dzis byla super.. tez latalem caly dzionek... nawet Cie chyba widzialem (jechales moze Dąbrowskiego ok 12 ?)...

 

A widzialem sie i z Zurkami ;] Tomek czekam na godz i miejsce ;]

Edytowane przez Kudlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem konia z serwisu a jutro musze w puszkę się pakować i 400 km do rodzinki...i gdzie tu sprawiedliwość? Dobrze, że chociaż dziś udało się trochę miasta zwiedzić...Życzę całemu HALO SZCZECIN wszystkiego NAJ na nadchodzące święta i po świętach też. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy

jak czytam jak opisujecie swoje wypade na szczecin to mnie szlag trafia

ja swojego rumaka odstawiłem do remontu i okazało się najgorsze ;) pirścienie do wymiany a kłopot taki ze ktos juz sobie wcześniej zrobił szlif i chyba przeholował bo na ten wymiar honda juz nie robi pierścieni

na szczeście dostałem pierścienie od czegoś innego ale trzeba bedzie tłoki na odbróbke dac

ale jak juz to zrobie to mam nadzieje ze do zobaczenia na Gryfinie bo na wasze rozpoczęcie raczej nie zdąze.

pozdrawiam was wszystkich i smaczego jajka i mokrego poniedziałku wam życze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wrociłem z jady probnej naszej zwariowanej MZ es150 -to normalnie szatan.nie wiesz ile lecisz bo linki brak ,hamulce jak brzytwa.kopci jak parowoz,hałas jak sprezarka,i wszystko lata-ALE JAZDA ;)

dawno nie miałem takiej zabawy, :)

teraz czeka ja tuning,potrzebne czesci jak ktos cos ma to chetnie odkupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Widzę, że już sporo ludzi zaczeło sezon. Ja juz mam konika po wsystkich regulacjach jeszcze tylko nowa oponka do przodu i mozna smialo smigac.

Ekipa prawobrzezna jest proszona o powiadamianie buddhy o polatankach. Mimo zmiany brzegu nadal bede z Wami latal:D

Wesolych świat dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORZĄDNYCH KONIKÓW BEZ LIKU PIONIKÓW

SPOKOJU ŚWIĘTEGO ,

I BAKU PEŁNEGO ,

ŻYCIA ZABAWNEGO ,

POGODĄ WYPEŁNIONEGO ,

I W OGÓLE KURDE NAJLEPSZEGO .

 

 

 

 

dziekujemy i nawzajem :)

 

 

WYSTRUJ SWIATECZNY I KOLORYSTYCZNY BARDZIEJ MI SIE PODOBA NIZ POPRZEDNI-POPROSTU SUPER ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...