Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Gitta ten zamieszczony przez Ciebie link prowadzi do dyskusji która jest jak kiepski żart... normalnie cyrk! Kto z nas trzyma dowody kupna na wszystko co ma w domu? po upływie gwarancji nawet na nowe rzeczy kwitki wywalam bo poco to trzymać i przedewszystkim gdzie? Normalnie cyrk!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gitta ten zamieszczony przez Ciebie link prowadzi do dyskusji która jest jak kiepski żart... normalnie cyrk! Kto z nas trzyma dowody kupna na wszystko co ma w domu? po upływie gwarancji nawet na nowe rzeczy kwitki wywalam bo poco to trzymać i przedewszystkim gdzie? Normalnie cyrk!

PZDR!

 

Nasz wspaniały kraj zawsze działa tak żeby zwykłemu obywatelowi było zawsze pod górkę czyli opłaty wyssane z palca czy policyjne zarzuty bez żadnego uzasadnienia z tego wynika że za każdą rzecz kupioną na straganie czy w sklepie możemy być posądzeni za nieumyślne paserstwo.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simeka ludziska, słonko wyjżało co? Zapraszam wszystkich na małe rozpoczęcie sezonu Golczewo jezioro IMNO jak pogoda pozwoli 1 tydzien kwietnia korytko we własnym zakresie. POZDROWIONKA :) :( :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;

Pozdrowienia dla wszystkich znanych mi i nieznanych.

Siedze w domu snieg od 3 miesiecy za oknem wiec nic dziwnego ze marza mi sie wakacje- czy myslal juz ktos o przyszlym sezonie- moze jakas wyprawa zycia i czas zbierac fundusze..! Zaproponuje bardzo nieobiektywnie- moze Norwegia i 2547 km z przyladka poludniowego (lindessnes) na polnocny (nordkap) +900km przez Niemcy i Danie. Czy znajdzie sie taki bogaty wariat :(

 

[ Dopisane: 14-03-2006, 13:39 ]

Wiatcje widze ze temat targów mocno poruszony. Byliśmy z Bandziorem tam juz dwukrotnie i dlatego w tym roku jedziemy w piatek :)

Ktorego to bedzie Ania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś w Szczecinie lata na VX800?

 

Pozdrawiam ALL.

P.S

Zaproponuje bardzo nieobiektywnie- moze Norwegia i 2547 km z przyladka poludniowego (lindessnes) na polnocny (nordkap) +900km przez Niemcy i Danie. Czy znajdzie sie taki bogaty wariat

 

Jak kupie konia to lece na Norwegie ale nie taką trasą:(

W planach przelot przez Niemcy,Danie,Szwecje,Norwegie,Finlandie,Estonie,Łotwe i Litwe.

Jest jeszcze marzenie przy okazji zahaczyć Sankt Petersburg ale z ruskimi to różnie bywa....może sie uda.

Ale jak powiedziałem....najpierw koń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie, młodego i niedoświadczonego, oświeci: na tych targach w Berlinie, które jak rozumiem będa w tym roku 24.03 można jakieś ciuchy będzie kupić? Chetnie skorzystalbym ze stoiska Louisa, bo co czuję

w kościach, że kupując w Posce "trochę" przepłacam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louis GigaStore jest po drodze, na targach na ich szeroki asortyment bym sie nie nastawiał, stoisko będzie pewnie symboliczne.

W samej rzeczy . W grudniu zapytałem o targi sprzedawce z POLO , łysy "BUGI" chyba tak się nazywa , powiedział że Polo bedzie podobnie jak Louis ,Gericke tylko z katalogami i folderami .Targi będą bardziej działać jako reklamówka.W tych dniach sklepy są dłużej czynne. Osobiście tak kupiłem kombinezon ,po "targach" jazda do sklepu i dopiero można coś kupić. W 90% firmy i sklepy wyciagają graty których nie sprzedali w ostatnich kilku sezonach i wystawiają za niby dobrą cene. Najpierw warto poczytać ceny z katalogu a dopiero podejmować decyzje.

Jeżeli chcecie cyknąć fajną fotke z nowymi konikami to OK , ale na zakupy lepiej nie liczyć .

Teraz zła wiadomość: w necie podają ocieplenie dopiero od 24 .03 . ciekawe ile razy jeszcze przesuną termin hmmm..... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem gościa latającego lite-owo po mieście gsxr-ką..

 

Widzieliśmy tego samego gościa. Sądząc po ubiorze w poprzednim sezonie latał zieloną kawka. Poznalismy go na Junaku. Zazdroszcze mu bo ja nawet z garażu nie mogę się wydostać.

PZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość. wczoraj wieczorem widziałem na termometrze +1,5C fajnie. Dzisiaj rano tez mrozu nie stwierdziłem. Na Odrze kry juz prawie nie ma. Więc wiosna powoli chyba wygrywa starcie z zimą... Trzymam za nią kciuki! Może jeszcze w marcu polatamy?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...