Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriso na 100% będziemy w Gryfinie, w tym roku nie planujemy żadnego wyjazdu w tych dniach w Polske i w maju jesteśmy u Ciebie, a maszyna jak najbardziej ok. i na "tor" sie nadaje

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dobujałem do domku po spotkaniu zorganizowanym przez Gittę - wielkie dzięki! Było super! Powinnaś dostać buziaka ;)

 

Kriso - gratuluję zakupu - bbb.ładna maszyna. Może troszkę szczegółów?

Postaram się przytoczyć do Gryfina - czy mógłbyś podać jakieś namiary gdzie i jak?

 

Z tego co mnie tu uszu dopadło to najbliższy weekend będzie jeszcze trzydniowe spotkanie k.Dobieszczyna...

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przytoczyć do Gryfina - czy mógłbyś podać jakieś namiary gdzie i jak?

Myślę że gdzie Gryfino to wiesz ;):). A jak będziesz w Gryfinie to zlot jest praktycznie obok stadionu sportowego. Pewnie będzie widać latające motorki :P:) Jeśli byś miał jakieś problemy to dzwoń ( i inni którzy by mieli z trafieniem lub jakimi kolwiek problemami na drodze z maszynką) 609608195, napewno wyjadę i dotransportuję 8). Jeśli potrzebujecie więcej info to piszcie. Imprezka zacznie się już w sobotę tj. 30.04.2005. Będzie trochu atrakcji... no i oczywiście zaje....sta zabawa jak w tamtym roku :P. Jak możecie to przekazujcie info znajomym bo im więcej maszyn będzie tym lepsza imprezka.

Ps. W tamtym roku miliśmy kasę z Urzedu Miasta, więc za wjazd nie kasowaliśmy. W tym roku robimy wszystko na własną ręke więc jakaś kasa za wjazd będzie, jak ustalimy na ile to napiszę. Zlocik jest już drugi i mamy nadzieję że uda się nam go organizować co roku... no i oczywiście coraz lepiej...

Pozdr!!

Kriso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!! IMPREZA ORGANIZOWANA NA LUBIESZYNIE PRZEZ ROKEROW ZOSTALA PRZEŁOZONA NA NASTEPNY WEKEEND

 

O to nawet lepiej, że w regionie w weekend będzie tylko zlocik w Gryfinie, może przez to więcej wiary bedzie tutaj, KRISO musicie tylko sprężyc sie i aby wszytsko było pozapinane na ostatni guzik ---

 

Powodzenia

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie dlugo dolacze do nich ale od dluzszego czasu ganiam z nimi,calkiem mozliwe ze mnie znasz bo ja Ciebie znam tylko nie wiem z kad,i bylem na imprezce ktora organizowalas w niedziele i bylo super,jutro bede wiecej wiedzial na temat imprezy na lubieszynie takze bede nadawal na biezaco ale szykuje sie nie zla zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie dlugo dolacze do nich ale od dluzszego czasu ganiam z nimi,calkiem mozliwe ze mnie znasz bo ja Ciebie znam tylko nie wiem z kad,i bylem na imprezce ktora organizowalas w niedziele i bylo super,jutro bede wiecej wiedzial na temat imprezy na lubieszynie takze bede nadawal na biezaco ale szykuje sie nie zla zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...