Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no... no.... no.....Rozmówki na forum o pogodzie, dystyngowane pogawentki hohoh..... jekieś angole z nas czy co :)

Ustalcie miejsce tego środowego spotkania bo ja zaraz po pracy w środę wpadne na Karmi ;) a w pracy nie mam dostępu do neta i co...i nie trafie do was :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli inspektor i inspekcja nazywamy to adytem....

 

Popełniłem błąd :mrgreen: powinno być auditem oraz auditor.

 

 

Kończyłeś PS?

A co to??

 

Jestem u siebie w firmie koordynatorem ISO i jednocześnie auditorem wewnętrznym, a, że oddziałów Scania ma w kraju kilka to kolęda co 6 miesięcy gwarantowana. :)

Najbardziej to wpieniają mnie potem te cholerne raporty niezgodności, działania korygujące i inne bzdety. ;) ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na darmo post sowieci na Unie Europejska mówią Jewropejskij Sajuz :) zasady działania Sowietskowo Sajuza i Jewropejskowo Sajuza sa podejżanie podobne ;) Kontrole, raporty, normy tony papierów itp... Ciekawe kiedy UE sie zawali pod ciążarem biurokracji?

Do środy!

PS Prawy brzeg kto jedzie? Kto jest driverem?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy UE sie zawali pod ciążarem biurokracji?  

Do środy!

Dzisiaj przeglądałem dokumentację oddziałów. Ja juz sie zawaliłem. :lol: :lol:

Jak zdrówko Ombre??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie miejsce tego środowego spotkania

 

Miejsce jest od dawna ustalone i nie ma potrzeby tego zmieniać

Środa o 20:00 w Ułańskiej

 

 

oczywiscie ze czasowo było utalone i nikt nikogo nie zmusza gdzie ma isc ,ja ze swojej strony moge tylko powiedziec ze tam napewno jest klimat moto nikt nie zwraca uwagi ze za głosno sie zachowujecie,nie jest tak napalone fajkami itp itd,WYBOR NALEZY DO WAS KOLEDZY I KOLUNIE :)

TAK WIEC ZAPRASZAM W IMIENIU ODLUDOW NA 20 DO LOKALU NA LUDOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy UE sie zawali pod ciążarem biurokracji?

Do środy!

Dzisiaj przeglądałem dokumentację oddziałów. Ja juz sie zawaliłem. :lol: :lol:

Jak zdrówko Ombre??

 

No to pewnie za jakis czas ten sam los czeka i całą UE. Bo jak zaczyna sie wszystko normalizowac nawet kształt banana to to musi sie źle skończyć.

A co do zdrowia to jestem zaskoczony. Wczoraj około 38C a dzisiaj 36,5C jak ustawa nakazuje :) Coś mi sie ewidentnie wczoraj zaciął termostat i nie puszczał na duży obieg czy jak? ;) Ale teraz jest juz OK. Takie widać uroki rocznika 1976 ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Prawy brzeg kto jedzie? Kto jest driverem?

 

No z checia moge jechac i drajwerowac ale pracuje do 21' date=' no coz trzeba pracowac by kupic swoje marzenie, tymbardziej ze czuje juz w kosciach wiosenke kochana.

 

Coś mi sie ewidentnie wczoraj zaciął termostat i nie puszczał na duży obieg czy jak?

 

No coz Ombre trzeba zalac nowy plyn :) ;)

Zdrowka zycze!!!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jest juz OK. Takie widać uroki rocznika 1976 Smile

 

He he mój rocznik 1975 ma problemy z gaźnikiem już od tygodnia. Te ciągłe strzały w dolot :lol: Cas na regulacje HEHE

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Prawy brzeg kto jedzie? Kto jest driverem?

 

No z checia moge jechac i drajwerowac ale pracuje do 21' date=' no coz trzeba pracowac by kupic swoje marzenie, tymbardziej ze czuje juz w kosciach wiosenke kochana.

 

Coś mi sie ewidentnie wczoraj zaciął termostat i nie puszczał na duży obieg czy jak?

 

No coz Ombre trzeba zalac nowy plyn ;) ;)

Zdrowka zycze!!!

Pzdr

a widzisz dobrze mówisz... pewnie o to chodziło... Stary sprzet i płyn zapewne czas zmienic :) Do zobaczyska jutro!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...