Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie macie nie przeciw to i ja sie dolacze jestem z Gryfina wiec mozna by razem wyjechac moje gg to 1472292 mam nadzieje ze bede mial sily bo narazie po targaniu kabli grubych jak reka nawet niechce mi sie na moto wsiadac :/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Kriso to mnie uszczęśliwiłes jak juz sie umowilam na majówke z ekipą nad jezioro bo byłam pewna ze zlociku nie będzie :-(((((

A odnośnie piątkowego spotkania aby pozegnać Pape na Jasnych Błoniach to ja jestem bardzo ZA ale wszystko zalezy od tego czy bede miala z kim jechac...pomolestuje troszke kolegow to moze ktorys sie zlituje ;-)

Pozdrawiam serdecznie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do soboty maja byc zamkniete drogi na Jasnych Błoniach wiec mozemy miec problemy z wjazdem a tymbardziej w piątek bo zapewno ludzie tak predko nie rozejda sie moze by policje poprosic o eskorte oczywiscie jezeli pogoda dopisze Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zawsze musze miec pecha. Byłem już w Szczecinie i zauważyłem że poszedł mi olej z widelca... ale sie wkkk..... Hiszpan widzieliśmy się w podjuchach jak wracałem :D:(... A z drugiej strony lunęło jak z cebra... kurna czy zawsze jak człowiek chce coś dobrego zrobić to coś mu musi przeszkodzić... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że nie pada to zrobilem sobie wycieczke... W sumie około 90 km bo z domku przez Gryfino, Banie, Krajnik Dolny i znowu Gryfino. Niby za oknem 15C ale zmarzłem przez te prawie 90 minut. Ale i tak frajda była spora... Spokojna rekreacyjna wycieczka na poczatek sezonu to jest to...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...