Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dzisiaj nie widzialam nikogo na pasie przed Chociwlem ?? Moze za pozno bylam :-((( Ale pogode to chyba zamowiliscie sobie ' date=' az przyjemnie jechac przez miasto i slyszec odglosy motorkow :-)) PZDR...[/quote']

 

Hej!

czy można wiedzieć gdzież ów "pas"?

Czy chodzi o ten kawałek niby-lotniska (na wypadek W) z dwie zatokami?

 

PS. Jutro odbieram Suzi!!! :clap: Będę wreszcie miał swój wkład w przyjemne odgłosy w mieście (i poza nim) :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam "załogę" ze Szczecina! Na kiedy sie umówimy na przywitanie sezonu? Jakoś po świętach (bo zapewne sporo osób może wyjechać na święta do rodzin) wypadało by spotkać się np na pasie i przywitac wiosnę bo ta gotowa jeszcze sie obrazić i pójść sobie diabli wiedza gdzie :clap:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko do Kriso...Czy w tym roku również podczas majówki będzie organizowany zlot w Gryfinie ??

Wiesz co Maja. Plany podobno są, ale jak widze entuzjazm ekipy to nie wiem... zobaczymy. Jakoś przez ten cały ostatni rok pozmieniały mi się, zdania i relacje na temat "Bandy z Gryfina". Dziwne to jest.. ale cóż. Zauważyłem że w tym wszystkim rządzi pieniążek...a może to tylko ja mam jakieś dziwne odczucia...

Ale na szczeście jest kilku za którymi bym poszedł w ogień, i wiem że oni też... więc nie jest źle... (trzymamy sie razem) :clap::D

 

Pozdrowionka i do zobaczyska na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!

 

Częstotliwość pojawiania się nowych postów na forum świadczy dobitnie, że ludkowie rzucili się na maszyny i o całym świecie zapomnieli :D

 

Ja przyznaję się, bez bicia, że dokładnie tak jest ze mną. Jak już dosiadłem konia to zejść mi się nie chce :)

 

Hiszpan, jeśli tylko w sobotę zacumuję w Sz-nie to z przyjemnością polecę na pas.. Jeśli... U mnie plany daje się układać najwyżej na najbliższe 24h... Porażka :?

A tak serio to bardzo chciałbym poznać ekipę :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak nie wszyscy ruszyli do swych maszyn w poniedzialek troche latalem a tu tylko na pasie 4 maszyny i wogole brak akcji, szczecin jest jeszcze w snie zimowym !!!!!!!!

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra mamy weekend a nikt nie wyraził chęci przejażdżki... trudno około 12-13 bedę na pasie... jak kogoś napotkam to fajnie jak nie to przynajmniej przypomnę sibie jak to jest jak sie jest w ruchu :clap:

PZDR!

 

 

OK zmiana planów.. Kumpel otwiera dzisiaj na ul Madalińskiego (miedzy Piastów a Kolumba) salon Yamahy. Wybieram się zatem ze znajomymi zobaczyć jak to wszystko wygląda :clap:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo załoga z okolic Szczecina: moja młoda zapodała całkiem ciekawa propozycje na piątek. Owa propozycja obejmuje wyjazd około 16 (tak aby mieli szanse także pracujący mimo że większość ma mieć wolne) na Jasne Błonia pod Orły aby zapalić znicz za Papę... Kto się pisze? Uważam, że jest to miłe pożegnanie ze strony motocyklistów.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo załoga z okolic Szczecina: moja młoda zapodała całkiem ciekawa propozycje na piątek. Owa propozycja obejmuje wyjazd około 16 (tak aby mieli szanse także pracujący mimo że większość ma mieć wolne) na Jasne Błonia pod Orły aby zapalić znicz za Papę... Kto się pisze? Uważam, że jest to miłe pożegnanie ze strony motocyklistów.

PZDR!

 

Ja jestem ZA... Trza by się tylko gdzieś umówić.

 

POZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...