Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałbym z wami ale mam w planach wizytę w Białogardzie, i wyruszam za chwilkę. Pamiętajcie że to nie sezon i oponki nie trzymają się już tak dobrze. :D (Oszczędzajcię Krakę, niech się chłopina wjeździ)

 

Ale mi się kur..... matczyny instynkt włączył. :-) :-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie... plany polatankowe a ja tkwie w domku... no ale nic mi juz przeszedł zapał latania gdy za oknem nawet +5C nie ma... może jeszcze sie nie stęskniłem za Sunią? Pewnie koło lutego bedę wypatrywał takich dni jak dzisiaj :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi juz przeszedł zapał latania gdy za oknem nawet +5C

 

Starzejesz sie Panie.

Ale bylo fajnie, to prawda nawes suchy asfalt jest śliski wiec wrazenia z jazdy jeszcze ciekawsze :D :) ;) .

Kraka żyje wiec jest dobrze. Co sie jednak okazalo posiada wielka pijaczke.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy, cos trzeba z moja kawka zrobic. nie dam rady jej utrzymac przy takim spalaniu :D(

a nawet nie cisnelismy mocno...... (no prawie)

a oprocz regulacji moze cos jeszcze jej dolega???

 

[ Dopisane: 10-12-2005, 21:10 ]

a tak pozatym to dzis byla wielka JAZDA KONKRET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomocy' date=' cos trzeba z moja kawka zrobic. nie dam rady jej utrzymac przy takim spalaniu :D(

a nawet nie cisnelismy mocno...... (no prawie)

a oprocz regulacji moze cos jeszcze jej dolega???

 

[ [i']Dopisane: 10-12-2005, 21:10[/i] ]

a tak pozatym to dzis byla wielka JAZDA KONKRET

 

Ile kawka Tobie Kraka żłopie? 7-8l/100km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraka wydaj troszke kasy na regulacje moto a ono odwdzięczy sie Tobie mniejszym apetytem i wiekszą trwałościa. Zły skład mieszanki może spowodować uszkodzenie silnika. Zbyt bogata mieszanka rozrzedza olej co może w skrajnym przypadku doprowadzić do zatarcia silnika. Mieszanka zbyt uboga z kolei niszczy zawory ze względu na wyższą temperaturę spalania. W obu przypadkach koń niszczeje i nie ma pełnej mocy.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...