Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet różowe auto mi nie przeszkadza  co to sie porobiło  

Czuje że motor również zmieni kolor na różowy ;)

nie Suni nie przemaluję na różowo... bo musiałbym do tego mieć tez różowe skóry a to juz perwersja :D pozostanę więc przy czarnym :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od początku jest w posiadaniu facetów Normalnie same niespodzianki.

Hiszpan' date=' to może chociaż jakiegoś CZARNEGO ORZEŁKA ( :-) :-) :-) ) se na maskę p...j :lol: :lol: :lol:

Zartowałem. Ważne nie to co na masce, ale co pod nią. A że stajnia różowa - ważne, że kobyłek ładnych parę i dobrze wyszkolone :lapagora: :lapagora: :lapagora:

Ja swojej Subarki nie zamienił bym na żadną inną

 

[ [i']Dopisane: 09-12-2005, 09:10[/i] ]

Orzełek, bez obrazy. OK, możesz Hiszpan walnąć BIAŁEGO MISIA :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz Hiszpan walnąć BIAŁEGO MISIA

 

Dobre' date=' dobre, normalnie powalilo mnie na kolana, z rana zadziałało lepiej niż kawa... :-D :-) :D Chłopaki, z wami to osłabienie!!!

 

Córcia, witaj na forum... Wpadnij z sąsiadką na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spadną śniegi to moja Justynka landrynka sama zamieni sie w białego misia :D a latem jak postoi nie jeżdżone na szutrówce to z kolei zmieni sie w misia brunatnego :) wiec spoko ;)

 

poza tym zawsze można po pierwszym dachowaniu auto przemalowac na dowolny kolor :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym zawsze można po pierwszym dachowaniu auto przemalowac na dowolny kolor

Hiszpan, od czego są przyjaciele. Po co ryzykować dachowanie? Postawisz piwo, zrobimy Ci obstawę prezydenta na dachu i blacharz będzie miał zajęcie :-) :-) :-) A jak postawisz flaszkę, to sam przejdę się po Subarynce w te i wewte i ... do lakiernika :-) :-) :-) OK, postawisz skrzynkę i nic jej nie zrobimy. Nadal będzie ślicznie landrynkowa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym zawsze można po pierwszym dachowaniu auto przemalowac na dowolny kolor

Hiszpan' date=' od czego są przyjaciele. Po co ryzykować dachowanie? Postawisz piwo, zrobimy Ci obstawę prezydenta na dachu i blacharz będzie miał zajęcie :-) :-) :-) A jak postawisz flaszkę, to sam przejdę się po Subarynce w te i wewte i ... do lakiernika :-) :-) :-) OK, postawisz skrzynkę i nic jej nie zrobimy. Nadal będzie ślicznie landrynkowa :lol: :lol: :lol:[/quote']

nie uznaję kompromisów! :D albo samoczynne dachowanie albo kolor pozostaje różowy :) nie ide na łatwiznę i nie zamierzam iść po "układach" ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Robimy akcje malowania Hiszpanowego pojazdu? Fajnie tylko kiedy?:) Kurcze widzialem fajne zdjęcie tutaj przy jakimś nicku ;) Chyba wracam do normy. Jutro jade przymocowac pospawany przod do mojej gixerki i chyba zabiore ja na maly spacerek:) A teraz poniewaz jest piatkowy wieczor i byl ciezki tydzien czas na reset systemu :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Na imie mam Przemek, niektorzy moze kojarza mnie. Kilka razy bylem z wami na piwku na moto-srodzie. Mysle jednak ze wiekoszosc zna mnie jendak z prawobrzeza.

Ale to nie czas na przedstawianei sie, chcialem podtrzymac tylko zdanie buddha i wyciagnac dzis sprzety i je troszeczke rozruszac. Warunki moze i nie sa za ciekawe ale najwazniejsze ze sucho, a na cebulke zawsze mozna sie ubrac. kto jest chetny na dzisiejsze popolunie na "niezlego kata " ??? :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...