Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam ludziska kochane dzisiaj na 20.00 do RIO BRAWO

To ja już sam nic nie wiem....co to za zmiany godziny?

 

[ Dopisane: 07-12-2005' date=' 19:40[/i'] ]

Uwaga w tę środę czyli 7.12.2005 spotykamy się o godz. 19.00 w RIO BRAWO

To taka zmyłka dla zakręconych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :P

 

Odrazu przeprosze za to że wyskakuje z pytaniem niczym Filip z konopi ;)

 

Gdzie u nas na wiosce tzn w Szczecinie jet największy asortyment produktów Motula? Potrzebuje płynu do chłodnic.

 

Byłem w Motomarze, Garażu i na regałach pustki jesli chodzi o Motula..

 

Z góry wielkie dzieki za wskazanie adresu pod którym od ręki kupię płyn motula :mrgreen:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, czekam i czekam i jeszcze nie ma. Jutro ponoć maja juz miec w moto-akcesoria, a czy będa mieli ..

 

;) Strasznie mi zalezy na tym płynie - jutro około 11 jadę do Moto (80 km od Szczecina), wiec przydało by sie wymienić płyn...

 

Tylko gdzie go fizycznie mają :roll:

 

[ Dopisane: Środa Grudzień 07, 2005 10:40 pm ]

No siema wkoncu dotarłeś tutaj:)

 

A no :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym przyjęciu w RIO BRAWO wnoszę szanowne gremium o rozpatrzenie wniosku o zmianę lokalu. Jeszcze raz pragnę nadmienić że można by podjąć działania mające na celu rozpatrzenie propozycji lokalu na prawym brzegu Odry. Wiem z pewnych źródeł (nadwyraz szanowanych i lubianych) że jest to daleko dla większości lecz po ostatnich wypadach lokalowych naprawdę przedstawiona propozycja jest warta zachodu. NAPRAWDĘ NALEGAM................ Przynajmniej rozpoznajcie teren!!!!!!

Tym przydługim wywodem chciałem dać upust niezadowolenia z obsługi w lokalu RIO BRAWO.

To mówiłem JA. MIKOCH. 30 lat, stan zajęty, zamieszkały przy.................(Do wiadomości redakcji)

 

:-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...