Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zachowanie spokoju!!!

 

W sobote powinniście już poznać wszelkiego rodzaju szczegóły :!:

 

Powiem wam że już się cieszę na myśl tego sylwestra i to za tak niska cenę, dużą ilość % i super ludzi ze szczecina i okolicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tym sylwestrem ?????? A jak ja chcę przyjść z dwoma chłopami to zapłacę 195 zł ????????? Gdzie ten sylwester ????????? Jakie stroje ?????????

 

Laleczko jakaś ty niecierpliwa.

Wszystko jest na najlepszej drodze do finalizacji.

Prezydium HALO SZCZECIN intensywnie pracuje.

Jak tylko będą dokładne informacje po zakończeniu negocjacji zaraz powiadomimy.

 

Jeszcze karkulujemy koszty, żeby było jak najtaniej i najlepiej. A potm bedziemy zapraszać wszystkich do współpracy, ponieważ to będzie nasz wieczór i nasz Sylwester.

Wszystko sami musimy zorganizować nie możemy liczyc na drapane.

 

Pozdrawiam i na razie zapisujemy chętnych. Zgłaszajcie się a w środę w pubie wszystko omówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A też się coś odezwe:)

Jakbyście mieli problemy Hiszpana gdzieś zanieść to służe swoja skromna mocą:P  

Hiszpan nie dołuj się wiem, że to się łatwo mowi ale ostatnio przeżylem coś podobnego i już się otrząsnąłem jakoś.  

Hmm ja sylwestra spędzam na ławce na placu zabaw na bukowym pijąc spirytus coby cieplej było :evil:

A teraz jade nad morze odpocząć po tym wszystkim co ostatnio przeżyłem.

Miłego weekendu

Pozdrawiam.

 

no to widze że to jakiś taki ogólny czas na zmiany :P w sumie to postanowiłem poddać sie bez walki i przyjechac na spotkanie bez użycia środków przymusu bezpośredniego :lapad: jak by na to nie patrzeć to zmiana partnerki to nie koniec świata. Zawsze są szanse na spotkanie drugiej połówki no nie?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWESTER 2005/2006

Plan jest taki, że:

- całościowy koszt od pary to 130zł

- przypadku jednej osoby 65zł

W cenie jest wliczona sala, jedzenie, dekoracja i co najważniejsze alkohol(cytrynówka).

Jeśli ktoś się już decyduje na te koszty to musi liczyć się, że nie przychodzi na gotowe tylko swoją pracą musi pomóc przy organizacji.

Jeśli jedna para robi bidżis to inna kurczaki a jeszcze inna sałatkę-oczywiście z pieniędzy składkowych, które zostały przez wszystkich w terminie wpłacone. Nie mamy terminala, więc uprasza się o wpłaty gotówkowe.Każda para musi przedstawić rachunek z zakupów. Nie przesadzajmy z kupowaniem soli czy tego rodzaju dodatków, bo każdy w domu takie coś posiada i bezsensowne jest żeby Żaneta każdemu zwracała kasę za kilogram soli a użyta będzie tylko szczypta!!!!.

W środę w pubie każdy kto się decyduje, wpłaca kasę do skarbniczki Żanety. Termin wpłacania jest do 9.12.2005.

 

W tej chwili zapisów dokonują prezesowe.

Można już teraz zgłaszać się!

Podaję kontakty:

Prezes I Carioka tel. 0502428502 lub GG 4211647

Prezes II Gitta tel. 0501035635 lub GG 2477783

Skarbnik Żana tel. 0880094410 lub GG 9232419

Zapraszamy!!!!

 

P.S. Na dzień dzisiejszy jest już zapisanych 17 par!!!!

 

Aha i jeszcze jedno!

Sala jest w gimnazjum koło osiedla Arkońskiego.

START IMPREZY 20:00

Obowiązują stroje NIEWIECZOROWE!!!!Impreza przebierana!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli można sie przebrać za motocyklistę :P

PZDR! i do zobaczenia w środę!

 

[ Dopisane: Sobota. 03.12.2005, 15:37 ]

Zawsze są szanse na spotkanie drugiej połówki no nie?

no i tu mi sie podobasz ,aby tak dalej nie ma co sie tak łamac, niech ramy naszych konikow sie łamia pod naszymi tyłeczkami :lapad:

eeeeeeeeeee a może się łamać coś innego? alu trudno pospawać i wolałbym aby rama pozostała jak najdłużej w stanie w jakim opuściła Japonię.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, jakie prezesowe. Jedyną prezesową jest moja żona  A prezes jest tylko jeden

 

 

Nie prezesowe tylko Panie Prezes I i II.A jak tak bardzo chcesz być prezesem imprezy sylwestrowej to zapraszam do jej organizowania,bardzo chętnie oddam te funkcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem prezesem imprezy sylwestrowej. Organizuje sylwestra nad morzem, jezdze tam co roku. Jest to impreza raz w roku, wiec wole bawic sie w milym miejscu i odpadam z imprezy na sali gimnastycznej. Tam jedynie przebywam jak chce pograc w pilke. Zycze milej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze że to jakiś taki ogólny czas na zmiany Smile w sumie to postanowiłem poddać sie bez walki i przyjechac na spotkanie bez użycia środków przymusu bezpośredniego Smile jak by na to nie patrzeć to zmiana partnerki to nie koniec świata. Zawsze są szanse na spotkanie drugiej połówki no nie?

PZDR!

Haj.

Ja ostatnio słyszałe taki test: " z kobieta jak z praca nigdy nie jest tak ze nie mozna znalezc lepszej". Mi pomoglo :) szukam lepszej prac;) hehe

Kurcze tez nie mam gdzie isc na sylwka bo samemu to tak sobie. Kto mnie przygranie ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tez nie mam gdzie isc na sylwka bo samemu to tak sobie. Kto mnie przygranie ??

Dawaj z nami, spotkajmy sie w pabie w środę-zobaczysz jaka ekipa idzie, becelujesz i juz jesteś z nami, potem małe przebranko i bedzie ok. Gwarantujemy dobra zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale ja nie mam stringow:( ale dol:)

Nie moge sie przebrac za kulturyste jestem za maly:)

W srode postram sie zabrac z prawobrzeznymi jezdzcami do pubu. Milosz, Hiszpan i Konrados proszeni o powiadomienie mnie o wylocie na lewybrzeg w celu wypicia browaru i poznania motocyklowej braci:)

A teraz spac bo rano trzebe jakos nadawac sie do pracy:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...