Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MICHALKU ZYJESZ!!!!!!!! ??

Zyje Macku zyje,Ani chodziło oto że cudzego sprzęta szanuje się bardziej niż swojego,trzebabyło wziąć przykład z Menachy czy Mikiego a nie dorwałeś się jakbyś nigdy nie jezdził i odrazu na koło,założe sie że jakbym dorwał Twojego srada i skopcił nową oponke też byś sie wqrwił.Ale co tam bynajmiej wiem że na koło pójdzie.Jeszcze trzeba będzie go opić i ok.Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalku spalic gume to kilkaset zl strat a jazda na gumie nie wali po kieszeni,jak pierwszy raz przyjechalem na chociwelska ta Paczek byl pierwszym oblatywaczem i sam wiesz jak on zapier......a na kole, i nie plakalem.Do zobaczenia na browarku ! a jest co opijac!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalku spalic gume to kilkaset zl strat a jazda na gumie nie wali po kieszeni

Wiem że guma troche kosztuje i uważam że jesteś bardzo dobrym motocyklistą ale czasami może sie tzw. noga powinąć i można konia zdrowo pokiereszować a wtedy troche wiecej kasy straciłbym niż za gume :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany ale mi sie dzisiaj nie chce :P normalnie weekendy rozleniwiaja ;) szkoda, że z sylwestra narazie nici bo fajnie by było spedzić go w gronie znajomych :P może jeszcze uda sie coś zorganizoawć? choć nie ukrywam, że na wydatek rzędu 400PLN za 1 noc to raczej mnie nie stac :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak skończymy hehehe

Pod stolem ? ;]

Nawet te 360zł jest dla niektorych wysoką kwotą bo to połowa pensji.
Albo jej lwia czescia jak sie nie na caly etacik zasowa ... albo inaczej - remont urala ;]
Wczoraj doprowadziłem Bestię do garażu

Gratulacje !!!

Jeszcze trzeba będzie go opić i ok

Da sie zrobic ;]

 

 

Najlepsze spoznione zyczenia dla Mikocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żana działa i pyta o taką właśnie dżamprę koło Goleniowa w Remizie Strażackiej, myślę że na początku przyszłego tygodnia poda WYNIKI

 

Wyniki są, ale uważam kiepsko. Koszt ok. 200 zł od pary i brak powrotu, gdyż autobus w stronę Szczecina dopiero koło południa-więc pozostałyby własne pojazdy. Tylko kto sobie podaruje picie w Sylwestra :split:

Jedynie mój Generałek :mrgreen:

Zapytam jeszcze Odludów, czy byłaby szansa na wynajęcie tego dużego pomieszczenia, w którym do niedawna mieścił się ich pab. I oczywiście za ile?Bo to też ważne.Zobaczymy :P

 

Mam pytanko gdzie się spotykamy w środę- może zwyczajowo w ROCK CITY, aby się nie szukać po mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dla tego' date=' ze było nas wiecej niz poprzednio, a moze pijacki klimat sie właczył [/quote']

Oba na raz.. ;]

A klimacik tam mi sie bardzo podoba ...

Innych mozna olac... przeciez nie pszeszkadzali ...

 

Ludziska... co wy na to .. ?

Ja proponuje Namiot Party egejn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...