Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym był mechanikiem to bym dalej jeździł a nie szukał od 2 miesięcy mechanika do ......(nazwijcie to sami bo ja nie mam sił).

 

To kupi konia takiego na jakiego cie teraz stać.Skoro chcesz kupic SVke zsiadajac z SHLki to moze wczesniej zainwestuj kase w cos tanszego i "mniejszego" Hmmm? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był mechanikiem to bym dalej jeździł a nie szukał od 2 miesięcy mechanika do ......(nazwijcie to sami bo ja nie mam sił).

 

To kupi konia takiego na jakiego cie teraz stać.Skoro chcesz kupic SVke zsiadajac z SHLki to moze wczesniej zainwestuj kase w cos tanszego i "mniejszego" Hmmm? :evil:

 

słuszna uwaga! SVka jest jednak dość szybkim i mocnym sprzetem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pewnie w klubie będę ci akompaniował

Zaakompaniowales ze hej.. zwlaszcza na Krzywoustego.. :-D

 

nie jest powiedziane że będziemy tam mile widziani.troszke tam nabroiliście jakaś zielona budka i serfing po żywopłotach

Hehe ... zeby tylko to sie dzialo to by dalo rade ;]

 

gdy Misiek złapał kapcia i ekipo gdy Szachcior ze zlotów wracał?  

Fetors rulez!!!!

swiete slowa... zawsze najlepsza zabawa jest po drodze ;] (6h do niechorza, caly dzien z polanowa.. itd.. )

 

Nie mam zielonego pojęcia o mechanice i nie będe sie babrał w smarach (od tego są ci co sie tym interesują).

To dlaczego zanabyles SHL (piekny sprzecik nota bene), przeciez to wiadomo ze leciwe sprzety wymagaja czestych odwiedzin klucza, mlotka i przecinaka ;]

 

SVka jest jednak dość szybkim i mocnym sprzetem...

I jaka sliczna .. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu i związku.

 

Pełen sens i związk z twoimi postami :evil:

 

Jak ktoś powie,że o koniu nie mówi sie źle to chętnie sie zamienie.Ciekaw jestem opinii po tygodniu "jazdy" (zn naprawiania co 50km).

 

Jeżeli to nazywacie jazdą (10km i naprawa) to ja podziękuje.Nie mam zielonego pojęcia o mechanice i nie będe sie babrał w smarach (od tego są ci co sie tym interesują).  

Gdybym był mechanikiem to bym dalej jeździł a nie szukał od 2 miesięcy mechanika do ......(nazwijcie to sami bo ja nie mam sił).

 

Live to ride, Ride to live!  

Żółta SV-to jej pragne,to ją kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVka jest jednak dość szybkim i mocnym sprzetem...

 

 

Co do SV to sprzęt śliczny i jak tylko dozbieram reszte to sobie nabęde.

I jak ktoś mi powie,że po 12 latach latania różnymi sprzętami (od WSK 125 do GSX-F i Bandita) SV to szybka i piekielnie silna bestia to odpadne :-D

To,że aktualnie mam SHL nie świadczy,że nie mam doświadczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nie kupiłem SHL do jeżdżenia tylko odrestaurowania-niestety chętnych mechaników brak.Mam jeszcze M52 czekającą na swoją kolej ale w tym tempie to pewnie potrwa lata.  

Co do SV to sprzęt śliczny i jak tylko dozbieram reszte to sobie nabęde.  

I jak ktoś mi powie,że po 12 latach latania różnymi sprzętami (od WSK 125 do GSX-F i Bandita) SV to szybka i piekielnie silna bestia to odpadne  

(to uwaga do ciebie Gitta bo już któryś raz [wcześniej na gg to słyszałem] z kolei próbujesz kogoś ośmieszyć-tylko pytanie kogo  To,że aktualnie mam SHL nie świadczy,że nie mam doświadczenia).

 

Przede wszystkim chodziło o pokazanie że SHL to fajny koń i że nie ma potrzeba marudzenia!Jest frajda z powrotów więc wyluj się na forum i czytaj uwaznie co sie pisze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nie kupiłem SHL do jeżdżenia tylko odrestaurowania-niestety chętnych mechaników brak.Mam jeszcze M52 czekającą na swoją kolej ale w tym tempie to pewnie potrwa lata.

 

Spoko... nic nie musisz sie znac na poczatku, ale wez serwisowke w rece, kilka dobrych kluczy i zaczynaj sie uczyc.. przeciez nikt z poczatku nie jest specem mechanikiem ... na mechanika wydasz majatek

 

To,że aktualnie mam SHL nie świadczy,że nie mam doświadczenia).

Tu sie zgodze.

 

to uwaga do ciebie Gitta bo już któryś raz [wcześniej na gg to słyszałem] z kolei próbujesz kogoś ośmieszyć-tylko pytanie kogo

Tu sie nie zgodze. Nie powinienes miec do nikogo tu pretensji o tresc postow typu "za mocna, szybka.." itd. poniewaz nie napisales nam nic o sobie to skad mozemy wiedziec jakie masz doswiadczenie z motocyklami

 

[ Dopisane: 07-11-2005, 16:53 ]

i kto wyprzedzi Cię na szosie...

 

Nikt .. bo reszta bedzie robic generalki co 10 km ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gitta jakby spytała przy poprzednich spotkaniach to by wiedziałą:evil:.Ty też bo o ile pamiętam to widzieliśmy sie nie raz.

Poza tym skoro zgadzasz sie,że mam racje co do doświadczenia i SHL to po co z góry osądzać ,że doświadczenia nie mam?Wystarczy spytać :D

 

A co do serwisówki to nie wezme w ręce bo:

 

1.Mam uczulenie na benzyne i pochodne

2.Muzyk z podrapanymi rękami wygląda conajmniej nieodpowiednio

3.Po to sie ludzie uczą "mechanikowania" by na tym zarabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...