Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normlnie wczorajszy wyjazd na pas (wieczorem) chyba okupię katarem  cos od rana mam zapchany "filtr powietrza"

może kup K&N'a? :) życzę powrotu do zdrowia.

juz teraz mam jakiś "mokry filtr" :D normalnie cieknie z niego i cieknie :) co chwila muszę zmieniać "papierowe filtry" :D

 

dzięki za zyczenia. mam nadzieje że to tylko katar i po kilku dniach wszystko sie "rozejdzie po kościach"

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla pijakow bawiacych sie po raz kolejny w pabie.

Napiszcie na 4um czy was wpuścili do pubu. ciekawy jestem czy mamy jeszcze metę czy już nie. :roll: :roll:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus to wyjątkowo mała liczba userów

 

Ciekawe. Czy to przypadkiem nie przez dzień zaduszny??

Niemożliwe, zaduszki to jakieś plotki nie?

:-) :-) :-) :-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie na 4um czy was wpuścili do pubu. ciekawy jestem czy mamy jeszcze metę czy już nie.

A wpuścili' date=' wpuścili i to bez problemu...

 

[ [i']Dopisane: 03-11-2005, 11:53[/i] ]

Vizce nawet głowe uchylili a mnie szef na odchodne dowidzenia

Dokładnie, dokładnie tak było, kłaniali mi się jak wchodziłam, że aż miło...

 

Przeciez nie narobilismy tam zadnej trzody, więc nie ma obaw, jeszcze nie jedno piwo tam wypijemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado i Mikoch z Waszych postów wynika, że nie dojechaliście wczoraj do pubu... co sie stało? Konrado byłeś zdaje sie chętny na wyjazd? A ja siedzę w domku i z nosa kapie mi jak z nieba :) chyba dopadło mnie jakies przeziebienie :D a zreszta pogoda i tak nie sprzyja juz lataniu :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę w domku i z nosa kapie mi jak z nieba

 

To bujaj gila :)

Nie no to jest zemsta za mój motocykl,którego juz nie mam.Bezemnie jezdzic wam nie wolno :-D dlatego pogode wam odebralam.Jak juz kupie to obiecuje Hawaje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę w domku i z nosa kapie mi jak z nieba

 

To bujaj gila :D

Nie no to jest zemsta za mój motocykl' date='którego juz nie mam.Bezemnie jezdzic wam nie wolno :-D dlatego pogode wam odebralam.Jak juz kupie to obiecuje Hawaje :lol:[/quote']

ale wredota!!!! ale mam dla Ciebie złą wiadomość :) katar powoli mi przechodzi :) hehehe Twoje czary na nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado i Mikoch z Waszych postów wynika' date=' że nie dojechaliście wczoraj do pubu... co sie stało? [/quote']

 

No tak nie dojechalismy, ja bylej juz pijany a Mikoch :-x :-x :-x

Jutro wpadniemy z lekarstwem :) :) :D by ulzyc w cierpieniu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...