Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generał jesteś Szacum Ziom normalnie!Kazdy za kazdym razem mial polane!Full serwis!Bardzo dobrze ze nie stala wodeczka na stole.Klasa!Organizacja rewelacja!Alkohol byl idealnie wyliczony.Nie bylo go za malo ani za duzo

POTWIERDZAM :!: :!:

Dziekuje bardzo Carioce i Michałowi za super nocke i wygodny tapczanik :banghead:

 

ZURECZKI BRAK NAM WAS :!: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim naszym gościom i osobom towarzyszącym dziękujemy i aby nasze imprezki zawsze takie były. i trwały do 3 NAD RANEM

 

Ja ze swojej strony dołączam się do podziękowań Żany!!! Zabawa z Wami to zawsze super spędzony czas!!! Dziękujemy za dobrą zabawę i słuszne zachowanie.

 

morde na zewnątrz obili jakies pajace to i tak było zajebiscie

Michał, mam nadzieję, że wszystko ok???

 

[ Dopisane: 31-10-2005, 11:08 ]

Dziś liczę własne straty, ale co tam, grunt to trochę poszmądzić.

 

:? :banghead:

 

Dziewczyny jubilatów jesteście wielkie

 

Staramy się ;)

 

Tomek i Iza czy nasz rajdowy taxowkarz dowiozl was calych.Co naszym skromnym zdaniem byl na jakis prochach lub wypil za mocna herbate  

 

Dojechaliśmy, chociaż było to wielce wątpliwe po jego wyczynach na szczecińskich drogach...

 

Jezeli byl to ten sam gosc co wiozl Adriana i Jole to jestem pewny ze jechaliscie na dodtkowym gazie.

 

Bardzo możliwe... 8O

 

Imprezka za imprezka a My tak daleko od Was- teskni mi sie za Wami...

 

My też za Wami tęsknimy!!! Kiedy przyjeżdżasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i caluski dla wszystkich

 

Klamka my też buziaczki-dawajcie do Nas.

Zana SERNIK PYCHA  Poproszę o przepis

 

Tylko który? Ten ciemny?

POTWIERDZAM  

 

A ja za to nie potwierdzam, abyście się z nami pożegnali. Teraz wy po angielsku wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zero odzewu na polatankową zaczepke wiec polatałem w gronie koniolataczy z prawego brzegu Odry. Troszke sie pokręcilismy sprawdzając przyczepnośc oponek do zimnego bądź co bądź asfaltu. Nie było źle bo oponki znowu pozamykane :( ba a nawet lekko się zmechaciły :P Mimo wszystko to juz nie to co latem :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera no :P :P taka ładna pogodynka, nowy koń w garażu, a mnie oczy dalej bolą wrrrrrr jak tu latać jak się nic nie widzi wrrrrrrr. Może mi do jutra troszkę przejdzie

 

Pozdro.

 

ps. nos już działa hehehe:):(:):P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...