Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pracuję w centrum i przed oczami mam jedną z głownych ulic i jakoś nikt, ani nic nie lata... spokój na ulicy taki...

w drodze do pracy nawet dwóch motogliniarzy mijalem :P UWAGA KATAMARANY, notorycznie kasują za niezapięte pasy :P

 

może na przekór ciszy zróbmy wieczorem jakieś motospotkanko na wałach? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalam ze mnie nie kochacie????

 

 

Kochamy CIĘ :P

 

[ Dopisane: 14 ]

Aha za odpowiedz dziękuję takim osobom jak:Carioka,Michał26,Vizka,Major,Monia,Dizel!!!(wiadome że i tak będziecie)

 

I co pomyliłeś się, mnie nie było bo się "rozchorowało dziecko" :rolleyes2:

 

Męża wysłałm jako przedstawiciela rodziny. Ale ze mną już dobrze i w tą środę napewno się zamelduję, podbiję kartę obecności ;)

 

[ Dopisane: 14 ]

Gitta napisał:

A Michał będzie miał robote:D

 

 

Napisałaś to tak jak by Michał był płatnym zabójcą. Albo conajmniej grabarzem

 

To ci się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie wyrobię. Jadę do warszawki na szkolonko. Znowu trucie, ehhh. :P ;) ;)

 

[ Dopisane: Wtorek Wrzesień 20, 2005 6:31 pm ]

To ci się udało Smile

Zawsze się udaje, jak się nie chce aby się udało. Zamieszałem?? Eeee nie.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ombre normalnie a o której lecisz jutro do Wawy? Ja startuję z Dąbia o 7:33 i bedę okupował Poznań przez 2 dni jak sie uda to na piątek bedę w domku. Takie przynajmniej sa narazie plany... Ale w planach do końca tygodnia miałem być w biurze więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą środę napewno się zamelduję, podbiję kartę obecności

 

No, Monia to wypijemy piweczko, bo dawno nie było okazji ;) Też powinniśmy się pojawić, choć T. troche smarkaty... :|

 

[ Dopisane: 20-09-2005, 20:20 ]

Izka coś się dla Ciebie wykombinuje żeby ci się w pracy nie nudziło

No i co gdzie te kombinacje, raptem jeden motór przyjechał i to Majora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co czytają tylko HALO SZCZECIN

 

Słuchajcie MOTOLUDZIKI

Zakończenie sezonu w NIechorzu - organizatorem jest nam wszystkim znany ORZEŁEK i to on zaprasza całą brać motocyklową ze Szczecina, Gryfic, Gryfina. Świnoujścia, Goleniowa i z wielu innych równie fajowych miejscowości od 30 wrzesnia do 2 pażdziernika 2005 do Ośrodka wczasowego "Świdnica"

 

A co proponuje?

Ma byc parada, jak zwykle

Balanga na świelicy (jak pogoda nie dopisze) lub pod gołym niebem

Domki dla zmarzlaków po 20 zika za dobę na osobę.

 

Jak ktos chce więcej info to prosto do Orzełka

kom: 601550722 i domowy 3261334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie sezonu w NIechorzu - organizatorem jest nam wszystkim znany ORZEŁEK i to on zaprasza całą brać motocyklową ze Szczecina, Gryfic, Gryfina. Świnoujścia, Goleniowa i z wielu innych równie fajowych miejscowości od 30 wrzesnia do 2 pażdziernika 2005 do Ośrodka wczasowego "Świdnica"

 

KUFA!!!! W tym terminie mam imprezkę integracyjną z roboty i OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA lewa jego. :P ;) ;) :) Będziemy na ośrodku w Wisoli. A może by tak pojechać tam koniem i urwać się przynajmniej w niedzielę z samego rana? Może przynajmniej wrócę sobie z wami??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...