Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak gnoja ugyźć tak żeby mu się odechciało raz na zawsze czuć się Panem Ulic. Jakieś propozycje? Z chęcią wysłucham jutro w Rock City

Tomku a moze go wyciagniemy z auta zawiążemy line i bedziemy go ciągać po całym miescie każdy po kolei,myśle że z tak obdartymi plecami długo nie wsiadzie do samochodu i nie bedzie stwarzał zagrozenia dla innych.2 propozycja:zabijmy go :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku a moze go wyciagniemy z auta zawiążemy line i bedziemy go ciągać po całym miescie każdy po kolei' date='myśle że z tak obdartymi plecami długo nie wsiadzie do samochodu i nie bedzie stwarzał zagrozenia dla innych.2 propozycja:zabijmy go [/quote']

 

 

 

A Michał będzie miał robote:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

Ha' date=' żeby ja go miał! To nawet 5min bym się nie zastanawiał. Ale ani on, ani ja nie mamy świadków. No, może pół autobusu, gdy słuchali jak się obrzucaliśmy mięchem na Moście Długim

Ale na te numerasy, które później wycinał w mieście to już niestety nikogo. Żeby chociaż jakiś znajomy... [/quote']

Miałem podobne sytuacje:

Raz: zatrzymałem się i wykręciłem 112 zgłaszając faktyczne niebezpieczne manewry wykonywane przez panów w S-klasie, wraz z numerem tablic i podaniem kierunku w którym się udali. Memu zdziwieniu nie było końca, gdy jadąc 5 min później ujrzałem tychrze kolesi... trzepanych na mickiewicza przez psiarnie :)

Dwa: koleś wyskoczył do mnie (na światłach) z łapami i ponieważ nie było zbyt wielu świadków, wreszcie przydały się protektory w rękawicach :-x. Skoro ten "Twój" wyskoczył z pałą-może trafiłeś na tego samego :D

 

Przy tak niebezpiecznych i chamskich zachowaniach, delikatne złożenie lusterka "ponoć" też przemawia do wyobraźni (i kieszeni).

 

PS

raczej nie złamiesz prawa, gdy w celu uchronienia innych motocyklistów przed takim potraktowaniem podzielisz się na forum numerem rej. oraz jego marką,kolorem,zrzeszeniem? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Michał będzie miał robote:D

Normalnie' date='mały ruch w interesie a zawsze jakis klijent sie przyda pare złotych wiecej :-D

 

[ [i']Dopisane: 14[/i] ]

Napisałaś to tak jak by Michał był płatnym zabójcą. Albo conajmniej grabarzem.

Zabojcą może nie ale to drugie predzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jesteście normalnie w porządku :P

Tyle dobrych rad !

A tak serio - nadal poważnie rozpatruję możliwość powiadomienia policji o zdarzeniu, bo koleś w końcu kogoś zabije - albo z powodu własnej przerośniętej ambicji i mniemaniu o sobie jako "Królu Szos i Lewego Pasa", albo z powodu tragicznego stanu puszki, którą szarżuje po mieście...

 

Ok, zobaczymy sie wieczorkiem. Na krótko ale będziemy we dwójkę, a nawet we czwórkę, a co! :D :P :)

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź tłumaczyć mi się tutaj zaraz. Jak to Stepnica nieaktualna???

Według mojej wiedzy impreza z prosiakiem, paradami itp planowana jest na 11.00 w sobotę w Benicach. O Stepnicy może coś napisać Generał. :roll: :roll: :roll:

Jak bedziesz na spotkaniu jutro to pogadamy. Będziesz??  

Mało prawdopodobne, choć będę się starał. Praca, choć nie zając ... :) :D :P

Niedźwiedź jak obiecałem tak zrobiłem... przynajmniej częściowo... fotki (tak około 1/3)

Dzięki,ale mi mało.Gdzie są te najważniejsze, nocne, spod sceny :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan napisał:

Niedźwiedź jak obiecałem tak zrobiłem... przynajmniej częściowo... fotki (tak około 1/3)

 

Dzięki,ale mi mało.Gdzie są te najważniejsze, nocne, spod sceny  

pozostałe fotki z przyczyn czasowo/technicznych prawdopodobnie umieszczę na serwerze dzisiaj po pracy. Mam nadzieję że uda mi sie to dzisiaj zrobić zanim podjadę wieczorkiem na spotkanie (o ile to sie w ogóle uda).

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostałe fotki z przyczyn czasowo/technicznych prawdopodobnie umieszczę na serwerze dzisiaj po pracy.

Czekam cierpliwie :twisted: :twisted: :twisted:

Chyba nie nocne, a mocne

Jakie tam one mocne, słabiuuuuutkie. Tak słabe, że nie uczestniczyłem w karaoke z powodu niewniesienia mnie na scenę.Sam nie dałem rady. :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal 26 napisał:

mikoch napisał:  

Napisałaś to tak jak by Michał był płatnym zabójcą. Albo conajmniej grabarzem.  

 

Zabojcą może nie ale to drugie predzej  

 

 

Ha ha ha to co teraz Miłosz?głupio?  

 

Głupio nie, ale już wiem dlaczego Pavulonik HEHE :twisted: :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal 26 napisał:

mikoch napisał:  

Napisałaś to tak jak by Michał był płatnym zabójcą. Albo conajmniej grabarzem.  

 

Zabojcą może nie ale to drugie predzej  

 

 

Ha ha ha to co teraz Miłosz?głupio?  

 

Głupio nie, ale już wiem dlaczego Pavulonik HEHE :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Ha ha ha Pawulonik to Maciek:) a nie Michał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha Pawulonik to Maciek:) a nie Michał

 

No nie mogę!! Znowu ich pomyliłem. Znam obydwu tylko imiona mi się pomerdały. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

to się namieszało... chłopaki takie podobne, mogło się Mikochowi pomylić  Gitta, miej litośc i zapoznaj ich dzisiaj  co by nie bylo więcej pomyłek

 

O tak zapoznamy się (do białego rana) HEHEHE.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...