Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdziłam dzisiaj po 100-tysięcznym mieście na dolnym śląsku i....nie spotkałam ani jednego motocykla 8O ale tu mają smutno :? Na polatankę to tu chyba z rowerzystami bym sie musiala umawiać :-D Nie to co Szczecin...już tęsknie ...ale sie romarzyłam hrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou wszystkim, niektorzy mnie znaja inni nie. Dzis zdecydowalam sie cosik napisac na forume, bo jest okazja :P Wczorajsze spotkanko bylo bardzo przyjemne.Niespodziewalam sie, ze bedzie az tyle zacnych geb :) Jestem rowniez chetna i gotowa do pomocy przy urzadzaniu nowego motolokum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, robaczki ponawiam pytanko. Kto gdzie jedzie??

Ja jadę do Mielenka jutro około 18.00-19.00 więc na pasie nie będę. Zapalę za to znicz w niedzielę jak będę wracał z Mielenka.

 

Sylwia to w końcu w jakim ty mieście siedzisz??

A i tak nieistotne, mówiłem Ci abyś została i leciała do Mielenka. :lol: :lol:

 

http://www.big-boys.com/pictures/picture1555.html

To chyba nie wiatr tak go rozdął? 8O 8O

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Zielonej, czy ktoś tam w ogóle będzie ze Szczecina ??????

A może ja tam będę jedyną szczecinianką :cry:

 

[ Dopisane: 14 ]

Sylwia to w końcu w jakim ty mieście siedzisz??

jestem w Lubinie 80 km od Zielonej i 70 km od Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Zielonej' date=' czy ktoś tam w ogóle będzie ze Szczecina ??????

A może ja tam będę jedyną szczecinianką :cry:

 

[ [i']Dopisane: 14[/i] ]

Sylwia to w końcu w jakim ty mieście siedzisz??

jestem w Lubinie 80 km od Zielonej i 70 km od Wrocławia

 

 

Po co pojechałas tak daleko?Tam nic nie ma!Masz za zadanie ze mna pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Wiecie podcas pobytu w klubie zgubilem kluczyk z niebieskim czymś tam..Jesli ktos znalazł(?)... nagrody nibudiet ale i kary tez nie:) ale bardzo bym sie ucieszyl.Spotkanie wypadło ..no no no osobiscie nawet nie myslalem ze zjedzie sie tyle ludu.. jednak milo byc mile zaskoczonym /prosze o info gdzie mozna zobaczyc fotki z tej imprezy.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich obecnych.

Generał odezwij sie przed wyjazdem w strone Drawska chetnie dolacze o ile remoncik zakoncze do tej 18.

Ps.uff ale palce bolą od tego gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.Wiecie podcas pobytu w klubie zgubilem kluczyk z niebieskim czymś tam..Jesli ktos znalazł(?)... nagrody nibudiet ale i kary tez nie:) ale bardzo bym sie ucieszyl.Spotkanie wypadło ..no no no osobiscie nawet nie myslalem ze zjedzie sie tyle ludu.. jednak milo byc mile zaskoczonym /prosze o info gdzie mozna zobaczyc fotki z tej imprezy.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich obecnych.

Generał odezwij sie przed wyjazdem w strone Drawska chetnie dolacze o ile remoncik zakoncze do tej 18.

Ps.uff ale palce bolą od tego gadania

 

Na poczte poszły zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

Jutro będę w Zielonej, czy ktoś tam w ogóle będzie ze Szczecina ??????  

A może ja tam będę jedyną szczecinianką  

 

nie licz na to :( do zobaczenia na miejscu.

 

[ Dopisane: 09-09-2005, 10:40 ]

witam i ponawiam pytanie o dzisiejszy wieczorny wypad na pas w celu zapalenia zniczy u Szweja i Słabego. Kto leci? Jak narazie znam stanowisko tylko 2 osób...

 

Dziś wyjazd na Zieloną=odpadam :)

BTW Co roku 1 listopada, niezależnie od pogody jeżdżę z kilkoma znajomymi na cmentarz do Szweji (w tym roku również Bobik), po czym zapalić znicz na pas oraz na herbatkę/bilard do Goleniowa.

Jeśli ktoś z forum reflektuje (=nie boi się zimna), możnaby pojechać większą ekipą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. To o której dziś wypad na Mielenko, skąd i którędy? Na razie czytałem, że Generał montuje 18 na Wałach. Jeśli przez "chociwelke", to chetnie dolączę na pasie.

Ja wylatuje około 19.00 z Adrianem ze stacji CPN NESTE pod Realem.

Jak lecicie z Generałem to zaczekajcie na nas na tej stacji macie po drodze.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...