Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My was możemy zabrać autobusem 53:) lub 60:)

 

No to już zawsze coś :D

 

Makak, gdzie Ty mniej więcej mieszkasz? może byśmy się umówili żeby razem podjechać, razem błądzić to nie to co samemu :)

 

My was możemy zabrać autobusem 53:) lub 60:)

 

No to już zawsze coś ;)

 

Makak, gdzie Ty mniej więcej mieszkasz? może byśmy się umówili żeby razem podjechać, razem błądzić to nie to co samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello [...] :)

 

Poszukuję dobrego malarza artystę który polakieruje plastiki. Czy ktoś coś wie o Albercie ze Stargardu ?

Ps. priorytetem jest jakość.

Hej!

Albercik fajny gość, dobrze maluje. Musisz złapać kogoś ze Stargardu i zapytac o nr. Ma zdjęcia swoich poprzednich prac, możesz obejrzeć jego motor i jeszcze czerwona R1 lata po Szczecinie-była nawet w TVN Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to 1 lutego pośmigać sobie na moto.Nawet mijałem się na Wojska Polskiego z motocyklistą na enduro, nie ma jak to pozdrowić lewą łapką,już dawno nie było okazji do tego gestu :icon_mrgreen: .Ciekawy jestem kto to był na tym enduraku? Pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to 1 lutego pośmigać sobie na moto.Nawet mijałem się na Wojska Polskiego z motocyklistą na enduro, nie ma jak to pozdrowić lewą łapką,już dawno nie było okazji do tego gestu ;) .Ciekawy jestem kto to był na tym enduraku? Pozdrawiam all

 

 

Witam wszystkich :) Kopytek Widziałem cie dzisiaj jak sigałeś na Traugutta Będziesz jutro na torze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello po mojej długiej nieobecności na łamach Halo Szczecin ;)

 

Poszukuję dobrego malarza artystę który polakieruje plastiki. Czy ktoś coś wie o Albercie ze Stargardu ?

 

Ps. priorytetem jest jakość.

 

APROPS ALBERTA - namiarow na niego niestety ci nie dam. Garaz Motor jezeli chodzi o malowanie wspolpracuje z Albertem (ale moge Cie zapewnic ze tez nie dadza ci namiarow - w koncu z tego sie utrzymuja) - tak wiec jezeli chcesz aby to Albert malowal to udaj sie do Garaz Motor i porozmawiaj z Arkiem aby zlecil to Albertowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APROPS ALBERTA - namiarow na niego niestety ci nie dam. Garaz Motor jezeli chodzi o malowanie wspolpracuje z Albertem (ale moge Cie zapewnic ze tez nie dadza ci namiarow - w koncu z tego sie utrzymuja) - tak wiec jezeli chcesz aby to Albert malowal to udaj sie do Garaz Motor i porozmawiaj z Arkiem aby zlecil to Albertowi.

 

ja mysle ze to zadna taka rada.lepiej daj ten numer jak masz albo sie nie chwal KOLEGO :icon_twisted:

A TO ALBERT ZADECYDUJE CO I KIEDY MA OCHOTE ZAROBIC :icon_mrgreen:

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie moze orietuje gdzie mozna nabic butle turystyczna?

napewno na ulicy narutowiczwa wjazd przy kasynie wojskowym AUTO GAZ 24

 

małe info flesje.gif

jutro tj. NIEDZIELA o godz.8,30 zbiorka pod LIDLEM w ZDROJACH dla ludzi chetnych pojezdzic terenowkami po poligonie wojskowym w podjuchach.I NIE TYLKO DLA NICH

spotkanie jest powiazane z SWIATECZNA ORKIESTRA (KARNETY WYLOSOWANE W TRAKCIE LICYTACJI )

spotkanie bedzie tak wczesnie dlatego ze nie kazdy wie gdzie znajduje sie ten poligon!

BEDZIE OGNISKO ,PIECZENIE WłASNYCH KIEłBASEK I MIłA ATMOSFERKA.

POZDRAWIAM

 

kolejna imprezka to o godz 10 niedziela na torze kartingowym ul.woj.polskiego-tam blizej :icon_idea:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.Czy tylko ja mam wrażenie że sezon zaczął sie od 1 lutego.Co tu gadać ide polatać taka pogoda super szkoda ją zmarnować.Jak Wy się ubieracie, bo ja przy takiej temperaturze jaka jest za oknem(6stopni) wracam cały mokry :icon_idea: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...