Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnosc imprezy w Stepnicy to:

- 12,00- zjazd motocykli na stadion w Czarnocinie gdzie czekac bedzie grill i inne tam przyjemnosci.

- Mecz pilkarski o beczke piwa miejscowych my kibicujemy.

- w polowie meczu wyjazd paradny z Banerem na nowego BURMISTRZA po okolicznych wsiach do Stepnicy.gdzie na nas czekac bedzie pieczony dzik i inne przyjemnosci.

- Balanga dla wszystkich przez cala noc w rest.CIENIAS w Stepnicy.

-Nocleg jak kto chce u Krysi i Malgosi.Zaproszeni sa wszyscy motocyklisci.

-Szczegoly u organizatora pod ne 509851631

 

dzieki MARIAN za wyreczenie mojej osoby

osobiscie SAM jeszcze nie podjołem decyzji gdzie bede(SŁUPSKczy STEPNICA) ale zaraz JADE NA Barke i po konsultacji z kolegami z CRUISERA cos moze wymysle .pozdrawiam ide pokatac na WSK V :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- w polowie meczu wyjazd paradny z Banerem na nowego BURMISTRZA po okolicznych wsiach do

Dokładnie na Wójta :biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc imprezy w Stepnicy to:

- 12,00- zjazd motocykli na stadion w Czarnocinie gdzie czekac bedzie grill i inne tam przyjemnosci.

- Mecz pilkarski o beczke piwa miejscowych my kibicujemy.

- w polowie meczu wyjazd paradny z Banerem na nowego BURMISTRZA po okolicznych wsiach do Stepnicy.gdzie na nas czekac bedzie pieczony dzik i inne przyjemnosci.

- Balanga dla wszystkich przez cala noc w rest.CIENIAS w Stepnicy.

-Nocleg jak kto chce u Krysi i Malgosi.Zaproszeni sa wszyscy motocyklisci.

-Szczegoly u organizatora pod ne 509851631

Z jakiego ramienia startuje w wyborach? :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde nie wiem z jakiego ramienia startuje.Wogole mnie to nie interesuje.Wazne ze my motocyklisci jeszcze w tym roku mozemy sie spotkac,

 

 

I TU MASZ RACJE .A KTO MA RACJE STAWIA WSZYSTKIM BALETY I KOLACJE :biggrin:

do zobaczenia w STEPNICY(WEZ TE NASZYWKI)

POZDRAWIAM I PA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest bezpartyjny.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja lece sobie jeszcze troszke pozwiedzać.Planowane przystanki : Trzęsacz-Dreżewo-Karnice-Gostyń-Sulikowo-Strzeżewo-Trzebiszewo-Jarszewo-Dobropole-Babigoszcz. W/g lektury jaką posiadam są tam ciekawe obiekty do obejrzenia.Mam nadzieje że wyrobie się przed zachodem słońca. Pozdrawiam all :D czyli mam czas do 17:11. Bułki w plecak,herbatka w termosie i w traske....!No i kalesony na tyłek( no nie Gita? :biggrin: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja lece sobie jeszcze troszke pozwiedzać.Planowane przystanki : Trzęsacz-Dreżewo-Karnice-Gostyń-Sulikowo-Strzeżewo-Trzebiszewo-Jarszewo-Dobropole-Babigoszcz. W/g lektury jaką posiadam są tam ciekawe obiekty do obejrzenia.Mam nadzieje że wyrobie się przed zachodem słońca. Pozdrawiam all :biggrin: czyli mam czas do 17:11. Bułki w plecak,herbatka w termosie i w traske....!No i kalesony na tyłek( no nie Gita? :biggrin: ).

 

Tak tak o jajka trzeba dbać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...