Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nam to w sumie obojętnie kiedy mamy opić te urodzinki, tylko milo by bylo zeby pare osob przybylo a w sobote to pewnie beda, no ale.... dla ciebie drogi Majkelu moze da rade przesunąć termin abyś mógł uczestniczyć w urodzinach brata fetorsa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Przypominam o zdjęciach z parady! Jak ktoś jeszcze ma jakieś, to na płytkę i do baru wieczorem. Postaram sie wpaśc pozbierac je, choc ledwie na oczy widze...

 

Do "zobaczenia" wieczorem

 

Wczwartek nagrałam płytke z parady i filmiki dla rafusza zeby zrobil mix filmikow i zdjecia przekazal tym co na serwer chca wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj z Szachciorem widzielismy kolesia na ul.Piastow jak sie wy......ł na srebrno niebieskiej Hayabusie az sie plastiki posypały chcieliśmy mu pomóc ale jacys kolesie podbiegli i pomogli mu wstac i sprzeta na chodnik odstawic a meczyli sie zeby podniesc Haye.

 

Acha i przypominam ze dzis 1139 odcinek Klanu godz.17.35 :notworthy:

 

i zamawiam miejsce przy oknie w Ulańskiej :icon_eek:

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzielismy kolesia na ul.Piastow jak sie wy......ł na srebrno niebieskiej Hayabusie az sie plastiki posypały chcieliśmy mu pomóc ale jacys kolesie podbiegli i pomogli mu wstac i sprzeta na chodnik odstawic a meczyli sie zeby podniesc Haye.

osz w mordę, jeśli szczecińskie blachy, to zapewne mój sąsiad z traugutta :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz w mordę, jeśli szczecińskie blachy, to zapewne mój sąsiad z traugutta :notworthy:

 

Szczecinskie mial tablice,wiec moze to on a najsmieszniejsze jest to ze obok policjant z drogowki przejechal jak gdyby nigdy nic nawet sie nie zatrzymal zapytac czy wszystko ok,nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz w mordę, jeśli szczecińskie blachy, to zapewne mój sąsiad z traugutta :notworthy:

 

Jeżeli myślisz o tej Haya co stoi codziennie na Traugutta to ten chłopaczek jest małodziutki i jest bratem Szachciora kolegi ze studiów i pracuje na Traugutta, ale mieszka na Sikorskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec obrona na 5 :notworthy: wiec jestem juz Pani Mgr hheeh jakby nie było biolog... :icon_eek: wiec w ten weekendzik jak najbardziej zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy :icon_eek:

podrawia

mgr Ann...:icon_eek:

 

To ja czekam na szczegoly.....gdzie, kiedy i dlaczego tak krotko ?? Bo wrocilam :-) PzDr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Wkońcu odebrałem Prawo jazdy...

 

1. Poważna Wyprawa za mną wprawdzie nie 2 tygodniowa ale w tym samym kierunku ( Podjuchy )

 

Minusem była Pogoda która mnie nie rozpieszczała... Padało Zimno i Ślisko... i jeszcze te głupie śliskie pasy... jak dodałem gazu to mi bike na bok rzuciło... nie wiem jak to zrobiłem ale ustałem... Ogólnie podobało mi się... z chęcią wpadłbym dzisiaj na Ur. Solenizanta i przy okazji zanudzić was moimi opowiadaniami o wyprawie... niestety teraz musze się zakopać w książki - minusy klasy Maturalnej.

 

Pozdrawiam Serdecznie Makak.

 

 

Jeszcze raz Mikitl Wszystkiego Najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Wkońcu odebrałem Prawo jazdy...

 

1. Poważna Wyprawa za mną wprawdzie nie 2 tygodniowa ale w tym samym kierunku ( Podjuchy )

 

Minusem była Pogoda która mnie nie rozpieszczała... Padało Zimno i Ślisko... i jeszcze te głupie śliskie pasy... jak dodałem gazu to mi bike na bok rzuciło... nie wiem jak to zrobiłem ale ustałem... Ogólnie podobało mi się... z chęcią wpadłbym dzisiaj na Ur. Solenizanta i przy okazji zanudzić was moimi opowiadaniami o wyprawie... niestety teraz musze się zakopać w książki - minusy klasy Maturalnej.

 

Pozdrawiam Serdecznie Makak.

Jeszcze raz Mikitl Wszystkiego Najlepszego

 

 

Ciesze sie, ze w koncu masz papierek :cool:

No to w przyszlym sezonie poszlejemy razem :eek: i na legalu :wink:

Pozdr 4 ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze w koncu masz papierek :P

No to w przyszlym sezonie poszlejemy razem ;) i na legalu :)

Pozdr 4 ALL

 

GRATULACJE MAKAK-nareszcie :icon_mrgreen:

 

Tak w przyszłym sezonie hmmmm...... Madrianna jak tam Twoja noga ??. Może założymy klub inwalidów, bo mi chcieli wsadzić w gips na 3 tygodnie ale sie nie zgodziłam no to szyna :wink: i stabilizator na 6 miesiecy - zerwałam staw skokowy :eek: :cool: :biggrin: stopa jak bania taka fioletowa

 

Uwaga!! miałam wypadek na schodach -spadłam z ostatniego schodka bo go nie zauważyłam. No.... w komórke patrzyłam, chyba na co dzień zaczne nosic ubrania motocyklowe.

NIe wiem czy sie smiać czy płakać :crossy: , a tu taka pogoda i od poniedziałku urlop zaczynam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w przyszłym sezonie hmmmm...... Madrianna jak tam Twoja noga ??. Może założymy klub inwalidów, bo mi chcieli wsadzić w gips na 3 tygodnie ale sie nie zgodziłam no to szyna :icon_twisted: i stabilizator na 6 miesiecy - zerwałam staw skokowy :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_mrgreen: stopa jak bania taka fioletowa

 

Życzę szbkiego powrotu do zdrowia. A jeżeli chodzi o stabilizator na staw skokowy to ja przerabiałam już kilka i mam jeden sprawdzony, który działa naprawdę rewlacyjnie. Kosztuje ok 120 zł, można wziąć skierowanie od ortopedy do NFZ i oni dofinansowują. Więc jeżeli nie przepiszą ci żadnego konkretnego, albo nie sprawdzi się ten co kupisz, to daj znać to dam ci namiary na ten o którym mówię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...