Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowiej szybko Madrianna !!!!!

 

Dobrze, że masz światka, bo często tak jest, że kierowce motocykla zabierają do szpitala, a CYMBAŁ kierowca z puszki opowiada głupoty. Wymiśla prędkośc 200 km/h itp.

 

Dobrze, że Tobie sie nic nie stało, reszte zawsze da sie połatać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mada wspominaj moje slowa za kazdym razem wsiadajac na motocykl bo jak widzisz i pod samym domem moze przytrafic sie cos niedobrego. Ale jakby co to pamietaj gdzie pracuje i polecam sie (mam jednak nadzieje ze nie bede potrzebny)

 

A co do mojego imiennika to jest przesadzony, normalnie nie zazdroszcze mu talentu do rozpieprzania sprzetu.

Edytowane przez Konrado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś na poprawę humoru

 

 

Conrado osiągnoł najwyszy stopień wtajemniczenia... :icon_mrgreen:

 

 

Z Tego co mi brat mówił jak wrócił z UK. Jest tam kampania reklamowa która kładzie nacisk żeby w

 

końcowych fazach dojazdu ( 300m od domu ) wysilić się i skupić... ponieważ najwięcej wypadków jest

 

powodowane rozluźnieniem i przekonaniem o znakomitej znajomości drogi... prowadzącej do domu...

 

 

Take Care Brothers and Sisters. :buttrock:

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą moto rodzinkę, powróciliśmy w końcu, domyślam się że bardzo za nami teskniliście prawda?? :icon_mrgreen:

 

nie było nas 9 dni a tu tyle nowości..

Madrianna mam nadzieje ze juz z toba wszystko ok. na poprawienie humory mamy cos dla Ciebie :buttrock:

Ann i jak tam obrona?? Opijamy w ten weekendzik??

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w środę o ile nie zaszły zadne zmiany :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach! kiedy to ja się ostatnio tutaj odezwałem, nawet nie pamiętam :icon_mrgreen: od tego czasu skończyłem liceum i dostałem się na studia :buttrock:

 

No w każdym razie wróciłem jako aktywny członek forum i tego tematu, głównie dlatego, że właśnie kończę robić prawko :buttrock: miejmy nadzieję że niedługo po zdaniu egz. pojawi się jakiś sprzęcik, wtedy już będę się czuł bardziej pełnoprawnym członkiem Halo Szczecin, który będzie mógł się z Wami gdzieś spotkać :buttrock:

 

No ale nie truję więcej, chciałem się tylko przywitać po długiej przerwie podczas której tylko i wyłącznie czytałem to forum :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całą moto rodzinkę, powróciliśmy w końcu, domyślam się że bardzo za nami teskniliście prawda?? :buttrock:

 

nie było nas 9 dni a tu tyle nowości..

Madrianna mam nadzieje ze juz z toba wszystko ok. na poprawienie humory mamy cos dla Ciebie :D

Ann i jak tam obrona?? Opijamy w ten weekendzik??

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w środę o ile nie zaszły zadne zmiany :lalag:

a wiec obrona na 5 :icon_mrgreen: wiec jestem juz Pani Mgr hheeh jakby nie było biolog... :buttrock: wiec w ten weekendzik jak najbardziej zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy :buttrock:

podrawia

mgr Ann...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cala moto rodzink!

Wracam po wakacjach i czytam tu straszne rzeczy. Madriana mam nadzieje do zdrowia szybko wrócisz i motorek naprawisz na koszt tej glupiej baby co to w ciebie wjechała!

Mam nadzieje że slub sie udał a i wieczór kawalerski/panieński byl oki. Stronka mam nadzieje że niedlugo ruszy. Za kilka dni mam nadzieje że necik już w domku bedzie i coś się zacznie dziać. Tymczasem jakby ktoś miał coś do wysłania to na adres [email protected] bo moje poprzednie konto troche szwankuje.

To tyle. Pozdrowienia dla wszystkich.

 

SzymonKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moja kochana motorodzinke

dziekuje Wam wszystkim za zyczenia i cenne porady - wiele sie dowiedzialam i na pewno skorzystam :icon_question: . jestescie niezastapieni

 

MAKAK: w UK maja racje: ta baba byla 10 metrow od swojego domu.... :icon_arrow: a ja jakies pol kilometra :lalag:

 

Pawulinik: filmik fajny :buttrock: Moze ja sie tak naucze w koncu? :icon_rolleyes: ale zaczne nastepny sezon chyba na takim malym pocket bike-u :evil:

 

Iceman: A jedna ktos jezdzi gorzej ode mnie...

 

DiZel:

Jarka ze mna nie bylo (na jego szczescie) a kask sam zalozyl, po tym, jak sie troche rozpedzilam i oczy mu omal nie wyplynely :)

 

 

Tomek nazywa sie Sadowski. Moze ktos go zna?

 

adresiki i telefony sie przydadza. Wyglada na to, ze szkoda bedzie calkowita. Do tego co wam pisalam dochodzi urwana chlodnica, cale zegary do wymiany, krzywa kierownica, tylni amortyzator krzywy.

 

Dzieki KasiTL i MikiemuTL spotkam sie z wami jutro w Ulanskiej to poslucham jeszcze waszych rad "co dalej". Teraz czekam na wezwanie przez policje, bo jeszcze wczoraj nie mieli notatki na moj temat na biurku. Jedyne co wczoraj zalatwilam to zwolnienie lekarskie.... Z noga nie za dobrze...

Pzdr 4 ALL. Uwazajcie na siebie, bo cos koncowka sezonu jest pechowa

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna motorodzinke!! Chcialem na wstepie zaprosic do wspolnej zabawy z nasza rodzina moto :) Z okazji moich urodzinek planujemy male zalewanie palki. Termin proponuje polaczyc z wyjazdem na glebsze w sobote (po odstawieniu konikow rzecz jasna). Prosze se przyniesc co kto pije wedle uznania (jakies browarki zapodam rzecz jasna).

 

Co na to szanowna motorodzinka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowna motorodzinke!! Chcialem na wstepie zaprosic do wspolnej zabawy z nasza rodzina moto :icon_rolleyes: Z okazji moich urodzinek planujemy male zalewanie palki. Termin proponuje polaczyc z wyjazdem na glebsze w sobote (po odstawieniu konikow rzecz jasna). Prosze se przyniesc co kto pije wedle uznania (jakies browarki zapodam rzecz jasna).

 

Co na to szanowna motorodzinka ???

Yyyyyy ja mam pytanko a w piateczek nie da rady zorganizowac tych urodzinek bo w sobote gonie w traske na 2 tyg a chetnie bym skatorzył gardełko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...