Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj na pasie spotkałem sie z Pawulonikiem i kilkoma kolesiami stwierdziłem że to jest żut beretem dla mnie średnia 160 i 30 minut na miejscu musze częściej wpadać

Pozdro

Szkoda że uciekłeś tak szybko, spedziliśmy tam prawie cały dzień ,awansowałem niechcący na kierowce oblatywacza,powiem fajna zabawa nawet mi sie podoba! Sporo wiary jak za starych czasów, maksymalne wariactwa na jednej gumie, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy

Wczoraj zgubiłem kurtke , podkoszulek z napisem i love parade girls i troche kasy, ale po kasie nie bede płakac ale podkoszulek był wyjatkowy.

 

Jakby ktos miał jakies info na ten temat to poprosze .(kurtka fishbone)

 

Jak nie znajde to bee ubolewał .

 

Znalazł Xero!Zabrał ze sobą do domu.

Natomiast Xero zgubił czapkę.Czarna z daszkiem i bez napisu.Pyta czy ktoś nie znalazł?

A ja dziękuję za mega zabawe z dziewczynami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekaze wam dobrej informacji,ale dzisiaj koło 15.50 miał miejsce wypadek motocykilsty na ulicy Santockiej.

Radek- prezes SCMB Centrum Budownictwa na ul.Santockiej.

Sprzet to Yamaha fazer FZ6 na blachac PP3390.

Stan motocyklisty jest stabilny-nie zagrazajacy zyciu.

Jak będzie coś jeszcze wiadomo to prędzej Piotrek Bandzior da znać.

Po za tym jakiś inny motocyklista tam przejeźćdzał i zapytł policjanta czy motocyklista przeżył, na co ten bez

słowa pokręcił głową... Po cholere odpowiadał jak nie znał faktów?!?!!?

Obok stał samochód. Miał wgniecenie na prawym błotniku i drzwiach z prawej strony.Wyglądało to tak jak wyjechanie samochodu z podporządkowanej pod jadący po głównej drodze motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekaze wam dobrej informacji,ale dzisiaj koło 15.50 miał miejsce wypadek motocykilsty na ulicy Santockiej.

godz 15:20, przed jadącą ul.Santocką na zielonym świetle czarną Yamahę FZ6 wyjeżdża skręcająca z naprzeciwka w lewo ciemnozielona Brava.

motocykl uderza w prawy przedni błotnik, zatrzymuje się przed samochodem. Radek przelatuje nad maską, całe szczęście nie uderzając w krawędź dachu.

 

na miejscu mialem informacje od policjanta o b.ciezkim stanie (blebleble), nastepnie bezposrednio ze szpitala, ze nie ma zagrożenia zycia, a teraz przed kilkoma minutami -ze wszystko w miarę ok :) zostaje na szczególowe badania.

 

zainteresowałem sie motocyklem, by gliniarze go bardziej nie zniszczyli. wrzucilem luz (po podniesieniu nie mogli go zepchnac z drogi), poproszony przez nich odpowiedzialem na kilka pytan do protokołów ('pan sie znasz; powiedz no, co to za moto, gdzie jest numer ramy, hamulce panie to to ma hydrauliczne??'). pozbierałem urwane, a sprawne części.

 

powstrzymałem się, nie spytałem kto kierował fiatem, bo nie chciałem mu/jej przylutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co za c*py te ludzie, wczoraj na milczańskiej baba lanosem mi wyjechała z parkingu carefoura beszczelnie sie na mnie patrząc, a ja musiałem zjechać na środek i hamowałem między tą durną krową a furą z naprzeciwka. Nie wiem czy to brak mózgu (uważają że motor staje w miejscu) czy co innego powoduje takie sytuacje.

Motokolego, wracaj szybko do formy i wyduś z bezmózgowia $$$ na nju konia :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety taka u nas kultura jazdy. wymuszenia sa normą i z racji na wzrstający ruch bedzie ich coraz wiecej bo dróg nam jakos nie przybywa tak szybko jak pojazdów na nich. trzeba mieć oczy dookoła głowy i częściej odpuszczać (starzeje sie wiem :) ). Na dodatek coraz wiecej nowych motocyklistów którzy za moda idą w mocne motocykle. Niestety wieści o dzwonkach bedzie coraz wiecej :clap:

obym sie mylił...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek jechałem samochodem na wesele w Świętokrzyskie w okilicach Kielc mijała mnie grupka motocyklistów na Hondah Varadero(ok 10 maszyn).Własnie znalazłem w necie na ich stronce ze jechali niestety juz na zakonczenie sezonu,ale widok jak dla mnie był bardzo sympatyczny zresztą takie typowe turystyki to moje marzenie.A tak pozatym na trasie mimo wspaniałej pogody było bardzo mało motocykli.Najwięcej widziałem ich w Piotrkowie,czyżby motocyklizm był tam bardziej rozwinięty?Przez te kilka dni zdążyłem stęsknić sie za swoją Suzi,szkoda tylko że mam złamany paluszek u prawej ręki,ale chyba nie wytrzymam i ściągne sobie szybciej tą szyne bo pogoda bardzo kusi!Widze że też nie nudziliście się i ostro balowaliście co niektórzy pogubili nawet część garderoby :) ! Pozdrawiam ALL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ekipa z 15 moto wyruszylismy z Walow wieczorkiem w kierunku rond na Redzie. Fajosko bylo jechac w takiej "paradzie".

Na rondzie, jak to na rondzie ;D, nastepnie palenie gumy, kebap ;D - fazka

 

Dzis powtorka, kolo 19.00, Waly,

zjezdzajcie sie Ekipo,

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ekipa z 15 moto wyruszylismy z Walow wieczorkiem w kierunku rond na Redzie. Fajosko bylo jechac w takiej "paradzie".

Na rondzie, jak to na rondzie ;D, nastepnie palenie gumy, kebap ;D - fazka

 

A czy w/w grupa atakowała Taczka wczoraj tez kolo 20.15????Nie moglam sie skoncentrowac na spotkaniu z ksiedzem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...