Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy sezon „sportowy”

W każdy czwartek (także jutro) w godzinach 19:30 – 21:00 dla wszystkich zainteresowanych krzewieniem kultury fizycznej została wynajęta sala na ulicy Czorsztyńskiej w szkole podstawowej. Opłata za 1 ˝ h to 38 złotych dzielona na wszystkich uczestników naszych treningów.

Zajęcia prowadzone są z następujących dyscyplin: siatkówka (mix) , koszykówka na dwa kosze, dwa ognie z dwiema matkami, palenie głupa i inne.

Strój obowiązujący: gacie na wacie, koszulka niekoniecznie „Halo” , para chińskich tenisówek, uśmiech od ucha do ucha i napoje (mogą być wyskokowe).

Mile widziany sprzęt : piłki do siatkówki, kosza, baloniki, konfetti i otwieracz do butelek

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do „ wspólnej zabawy” .

Dziękuję za uwagę.

:biggrin:

 

A to każdy może sie wbić? Bym sobie z chęcią w kosza popykał bo jak narazie w budzie WFu ni ma :bigrazz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3majcie za mnie jutro kciuki o 8:45 odbędzie się mój D-Day... i najprawdopodobniej roważą się losy czy skorzystam jeszcze z mojego rumaka w tym sezonie.

 

W razie wpadki i tak pojeździmy...

 

 

:bigrazz:

 

Dozobaczenia Jutro... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem :biggrin: prawko do odebrania za 2-3tyg. ale coś czuje że dojdzie do tego szybciej...

 

W każdym razie juz moge na pół legalu jeździć...

 

Dozobaczenia na Trasie. :bigrazz:

 

P.S. Pozdrowienia dla Tomka (Gryfino) i Angeliki (Szczecin) z którymi zdawałem egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem :biggrin: prawko do odebrania za 2-3tyg. ale coś czuje że dojdzie do tego szybciej...

 

W każdym razie juz moge na pół legalu jeździć...

 

Dozobaczenia na Trasie. :bigrazz:

 

P.S. Pozdrowienia dla Tomka (Gryfino) i Angeliki (Szczecin) z którymi zdawałem egzamin.

 

GRATUJACJE!!!!!

Hmmm chyba nie znamy w/w ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADA, SZACUN ZA PRZEDNI WIECZÓR!!! MIEJSCE COOLOWE NA TAKIE SPĘDY, MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE POZOSTAWILIŚMY PO SOBIE ZŁYCH WRAŻEŃ :bigrazz:

 

POZDRAWIAM CORAZ BARDZIEJ ZAKATARZONA

 

 

Witam.

Nie ma zlych wrazen, tesc ma banana na twarzy od wczoraj - zreszta tak jak ja. dziekuje wszystkim za przybycie i za stworzenie tak piekanego widoku przed moja bramka (zawsze bym chciala wychodzic przed domek i tyle koni widziec :D ) i w moim ogrudku :D .

A.D.I. - szacun :biggrin: . Oboje mielismy racje: pigwy sa i te male o ktorych ja mowilam i te duze, ktore rosna w ogrodku na drzewku....

Pzdr 4 ALL :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Oboje mielismy racje: pigwy sa i te male o ktorych ja mowilam i te duze, ktore rosna w ogrodku na drzewku....

Pzdr 4 ALL :bigrazz:

To jak nie masz co z pigwami zrobic daj mnie ja zrobie dobrą wódeczkę:biggrin:

Może będzie to zastępstwo dla cytrynówki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałem :biggrin: prawko do odebrania za 2-3tyg. ale coś czuje że dojdzie do tego szybciej...

 

W każdym razie juz moge na pół legalu jeździć...

 

Dozobaczenia na Trasie. :bigrazz:

 

P.S. Pozdrowienia dla Tomka (Gryfino) i Angeliki (Szczecin) z którymi zdawałem egzamin.

 

Witam! HURA! HURA! HURA! Rozpoczął się sezon na enduro, To dobry czas aby zamortyzować prawko. Gratuluje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...