Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia Ty sie lepiej przyznaj kiedy beda zdjecia z Waszej uroczystosci, bo obiecanki cacanki a zdjec jak nie bylo tak nie ma :buttrock: :banghead: :banghead:

Napewno zdjęcia udostępnie :icon_eek: tylko muszę zebrać od kilku osób wszystkie do kupy i dam hurtem najlepsze. Jeszcze raz dziękuje za paradę :)

tu jest kilka

http://sylvii.fotosik.pl/albumy/38710.html#e

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by sie wybrać w któryś weekend na strzelnice w Pucicach? Byłem tam jakieś 2 lata temu, i miło wspominam (prócz cen, bo nie pamiętam ich konkretnie, ale kojarze że sobie nieźle liczą). Wg. mnie warto wpakować troche $$$ i postrzelać, bo zabawa przednia :crossy: . Postaram sie na dniach dowiedzieć konkretnie o ceny, a Wy pomyślcie o tym

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

 

Ponieważ jutro zaczynam tygodniowy urlop zwracam sie z prośbą o pomoc w wybraniu jakiejś fajnej traski.Co polecacie? W jakie miejsce sie wybrać by zobaczyć coś ciekawego a przy okazji potoczyć się gładkim asfaltem.

Wyjazd max na 2 dni (ale dobrze by było gdyby można było obskoczyć to bez noclegu).

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

 

Ponieważ jutro zaczynam tygodniowy urlop zwracam sie z prośbą o pomoc w wybraniu jakiejś fajnej traski.Co polecacie? W jakie miejsce sie wybrać by zobaczyć coś ciekawego a przy okazji potoczyć się gładkim asfaltem.

Wyjazd max na 2 dni (ale dobrze by było gdyby można było obskoczyć to bez noclegu).

 

Pozdrawiam ALL

 

Jeśli interesują cię bunkry to MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony)-kierunek Zielona Góra lub kierunek Drawsko Pomorskie gdzie przyjemna droga i oczywiscie winkle.

To moja propozycja :crossy:

No chyba ze z nami na Bieszczady chcesz jechac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

 

Ponieważ jutro zaczynam tygodniowy urlop zwracam sie z prośbą o pomoc w wybraniu jakiejś fajnej traski.Co polecacie? W jakie miejsce sie wybrać by zobaczyć coś ciekawego a przy okazji potoczyć się gładkim asfaltem.

Wyjazd max na 2 dni (ale dobrze by było gdyby można było obskoczyć to bez noclegu).

 

Pozdrawiam ALL

 

Witam! 48h bez noclegu, to Ty twardy musisz być? Miłej podróży. Jak przyjedziesz opisz nam koniecznie tą trasę : " Nocnego Marka" :crossy: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co,gdzie,kiedy i za ile ? :biggrin:

 

Przypuszczam,że nie stać mnie na to ale czekam na konkretne informacje :crossy:

 

Wyjazd w piątek o 17:00- trzy konie.Trasa Gorzów-Zielona-Wrocław i tam jeden dzień na zwiedzanie, potem kierunek Kraków i Oświęcim-dzionek na podziwianie i Bieszczady.Na jeden dzien do Lwowa chcemy skoczyć. Noclegi w namiocie i dużo dużo dużo jazdy. Przewidziany koszt na samą benzynkę to kolo 700zł za jednego konia+kasa na jedzenie tzn.tyle ile kto konsumuje.Sporo, ale wkoncu wakacje na więcej niż 100km i dalej niż zloty, które zawsze nawiedzamy. :biggrin: Chociaż na zlocie też nie mało kasy idzie a to zabawa tylko 3 dniowa. Szkoda tylko ze nie mamy calego miesiaca wolnego bo tak to idealnie można spędzic urlop w siodle a nie w domu.

Pozdrawiam

Gitta siedząca w pracy i licząca dni do wyjazdu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd w piątek o 17:00- trzy konie.Trasa Gorzów-Zielona-Wrocław i tam jeden dzień na zwiedzanie, potem kierunek Kraków i Oświęcim-dzionek na podziwianie i Bieszczady.Na jeden dzien do Lwowa chcemy skoczyć. Noclegi w namiocie i dużo dużo dużo jazdy. Przewidziany koszt na samą benzynkę to kolo 700zł za jednego konia+kasa na jedzenie tzn.tyle ile kto konsumuje.Sporo, ale wkoncu wakacje na więcej niż 100km i dalej niż zloty, które zawsze nawiedzamy. :biggrin: Chociaż na zlocie też nie mało kasy idzie a to zabawa tylko 3 dniowa. Szkoda tylko ze nie mamy calego miesiaca wolnego bo tak to idealnie można spędzic urlop w siodle a nie w domu.

Pozdrawiam

Gitta siedząca w pracy i licząca dni do wyjazdu :crossy:

 

Wiam! Super wypad. Życzę samych miłych wrażeń z wycieczki. Może za pare lat i my się wybierzemy na taki wypad krajoznawczo-poznawczy pt: "Cudze chwalimy swego nie znamy". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie pochwale naszym wyjazdem wakacyjnym :crossy:

Wraz z Kraka i Kajtkiem jedziemy pozwiedzac Mazury. Plan powstal wczoraj pijac piwko wiec wypadzik bedzie zapewne super. Przewidujemy traske ok 1500-1700km. (ograniczaja nas niestety finanse). Nie mamy konkretnego planu, poprostu mapa za pazuche i jedziemy. Czy ktos ma ochote przylaczyc sie do wyprawy???

Wyjazd sobota w godzinach rannych.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.A ktoś planuje jakiś bliższy wyjazd ? 1000zł to ja nie mam tak hop siup na wydanie.Niestety terminu urlopu sam sobie nie wybieram ( dostałem wolne prawie z dnia na dzień i sie zastanawiam co z tym wolnym czasem zrobić.) a gotówki w 3 dni nie zorganizuje :biggrin: .

 

P.S.Gitta - ale do Wrocławia razem sie możemy potoczyć.Jeszcze zobacze jak z kasą i dam znać :crossy:.

Nie będe przeszkadzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.A ktoś planuje jakiś bliższy wyjazd ? 1000zł to ja nie mam tak hop siup na wydanie.Niestety terminu urlopu sam sobie nie wybieram ( dostałem wolne prawie z dnia na dzień i sie zastanawiam co z tym wolnym czasem zrobić.) a gotówki w 3 dni nie zorganizuje :icon_mrgreen: .

 

P.S.Gitta - ale do Wrocławia razem sie możemy potoczyć.Jeszcze zobacze jak z kasą i dam znać :icon_mrgreen:.

Nie będe przeszkadzał ?

 

Nie, no spoko.Z tym że ruszamy o 17 i nie ma mowy o poślizgach czasowych,więc jesli będzie ci to pasowało to prosze bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd w piątek o 17:00- trzy konie.

 

***cztery konie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lalag:

 

 

Daj mi więcej info na PW.Jaka prędkość przelotowa,jaki przewidywany czas przybycia do Wrocławia itp.

 

***2 zlote nie bedzie za wolno???

a czas to chyba 17:52, skoro o 17 wyjezdzamy, nie??? :cool: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...