Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mi nie mów że cię nie będzie na Suominie!!!!!!!!!! To byłoby straszne!! :biggrin: :clap:

Masz wziąć kredyt a masz być!! Wjazd jest za free a taska to tylko 70 km od Szczecina, no nie rób sobie jaj chłopie. :biggrin:

 

no jak nie jak tak?! w końcu to kredytowany mandacik więc jak narazie całą kasę mam nadal ja i nie wiem kiedy się nią podzielę ze skarbem państwa :icon_evil:

Sułomino jest wpisane w mój plan wyjazdów!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzińdybry,

 

za nami kolejny upalny weekend, ze wspaniala pogodą na latanie. gdzie wy sie wszyscy podziewacie?

 

sobota = nawiniete 150 km, odwiedziny w stepnicy na wyborach misek i garnkow, przejazdzka lodzią po zalewie (dzieki Kajtek) i spokojny powrot do domu przez zatłoczoną letnikami autobane.

 

niedziela = 215 km, pas, miedwie (znow wybory), insko (wspaniala kapiel + kurtuazyjne odwiedziny smutasow w niebieskim aucie), wspaniale 240 kph na stargardzkiej i piekne uwienczenie dnia ponad 200 - metrowym pionem pavulona kolo kijewa :wink:

 

a wy co robiliscie?

diz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej do domku wróciłem bez przygód...

no może nie całkiem bo po drodze padło mi światło z tyłu... dowiedziałem sie o tym juz pod domem. prawdopodobnie padła mi masa jak to już bywało. tył mam zupełnie ciemny w takiej sytuacji. No nic poraz kolejny rozbiore kostkę poprawię, psiknę WD40 i znów na jakieś pół roku powinno być spokojnie. Najchętniej to wymieniłbym całą kostkę ale takiej nie mam a nie chcę oryginału zamieniać na kilka styków przerabianych.

Dobrze, że nam się nikt w kuper nie "załadował" bo wróciliśmy z trasy około 22:30.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzińdybry,

 

za nami kolejny upalny weekend, ze wspaniala pogodą na latanie. gdzie wy sie wszyscy podziewacie?

 

sobota = nawiniete 150 km, odwiedziny w stepnicy na wyborach misek i garnkow, przejazdzka lodzią po zalewie (dzieki Kajtek) i spokojny powrot do domu przez zatłoczoną letnikami autobane.

 

niedziela = 215 km, pas, miedwie (znow wybory), insko (wspaniala kapiel + kurtuazyjne odwiedziny smutasow w niebieskim aucie), wspaniale 240 kph na stargardzkiej i piekne uwienczenie dnia ponad 200 - metrowym pionem pavulona kolo kijewa :icon_biggrin:

 

a wy co robiliscie?

diz!

My mielismy weekend bez konia. Gixerka zaczela lac olejem z przedniego zawieszenie wiec trzeba wymienic uszczelniacze:( W piatek byla akcja B+C zakonczona koncem filmu kolo 2 godziny :icon_mrgreen: a w sobote Loveparade 2006. Ciezki weekend. Zeby nadrobic zaleglosci dzisaij chyba wieczorem polecimy nad morze zobaczyc czy nadal slonce chodzi spac pod wode wieczorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy co robiliscie?

diz!

 

A my w sobote strzeliliśmy traske na Trzebiez i Nowe Warpno sprawdzic czy Nolany sie topia :wink: no a wieczorem nocne rozmowy przy gorącej herbacie.

Niedziela dzień wesoły na rowerku i spalaniu kalorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...