Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a przed tancami czy po tancach?no i najwazniejsze w skarpetkach czy na boso?

 

All day :P i oczywiście na boso :crossy:

Batman od kiedy masz neta?Dawaj gg swoje!

Darek no tak własnie myślałam że nasz śliczny;)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle mu powiedziałą ale to Towj tekst z ogniska u batmana :]

skad ja to znam u mnie również rodiznka sie umówiła na 17 :crossy:

 

To tekst naszego wspaniałego prezydenta!A Majkel to chciałby nim być, dlatego założył strone

http://www.spieprzajdziadu.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak tu fajnie :P

 

To moze ja sie na poczatek przedstawie :banghead:

Jestem Bolo. Nie mam niestety jeszcze motocykla, ale zawsze chcialem miec. No i w koncu sie zdecydowalem... troszke to niestety jeszcze potrwa, bo musze najpierw prawko zrobic, ale czekalem tyle lat, to wytrzymam jeszcze z miesiac :banghead:

 

I tu prosba do Was (nie przeczytalem jeszcze calosci watku, wiec nie wiem czy juz tego nie pisaliscie - na razie przebilem sie przez jakies 20% tematu :banghead: ). A mianowicie - do ktorej szkoly pojsc na kurs? Nie chcialbym trafic na taka, gdzie przeprowadzony bedzie on tylko na "odczepne".

 

Pomozecie?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Bolo, witaj wsrod dawcow :icon_mrgreen:

 

idz na ktorykolwiek kurs, najlepiej na najtanszy, reszty nauczysz sie jezdzac z kims bardziej doswiadczonym komu bedzie zalezalo na tym zeby Cie nauczyc :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa! nie było mnie tu raptem 3 dni a tu do czytania książka :icon_mrgreen: i to jaka! Trylogia wymięka! No to wszystkiego poświątecznego! Przez weekend byłem w Podczelu/Bagiczu i Koszalinie. Fajnie było sobie przypomnieć teren zlotów organizowanych dawno dawno temu przez O.K.K.

No dobra czytam dalej posty :icon_mrgreen:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz na ktorykolwiek kurs, najlepiej na najtanszy, reszty nauczysz sie jezdzac z kims bardziej doswiadczonym komu bedzie zalezalo na tym zeby Cie nauczyc :icon_mrgreen:

 

Z jednej strony tak, choc myslalem, ze warto by bylo od poczatku jakichs dobrych nawykow nabierac...

 

Czy sa u nas jakies szkoly, gdzie instruktor nie jezdzi za kursantem samochodem, tylko tez na motocyklu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was ja mysle ze powinny byc jeszcze PLECACZKI I KANDYDACI NA PLECACZKI.potem BALAST i ZBEDNY BALAST,albo DODATEK DO MATERACA i KALIMATKI

 

Witam i pozdrawiam wszystkich, którzy wczoraj byli na "pasie"

Dziękuje Walkie :icon_mrgreen: Mam nadzieje, że nie byłam tym zbędnym balastem o którym mowa w pewnym cytacie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :crossy: i mam nadzieję, że jak nie załapałam się na "plecaczek" to chociaż może na "kandydatkę: :) . Jako dodatek do materaca się nie nadaję, ponieważ produkty spożywcze najcześciej maja datę ważności spożycia ok roku, więc ja jestem przeterminowaną landrynką o jakies 24 latka :) ;) ;)

Odnośnie kasku, to zmierzyłam- mam 55 cm

 

ciao :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dzieje się, dzieje na tych naszych stronach :icon_mrgreen:

 

Witam wszystkich nowych, Batman mało z roweru nie spadlam w sobotę :icon_mrgreen: ...

 

Święta i po świętach... My wczoraj przeświętowalismy caly dzien... :icon_mrgreen:

Edytowane przez Vizka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich, którzy wczoraj byli na "pasie"

Dziękuje Walkie :icon_mrgreen: Mam nadzieje, że nie byłam tym zbędnym balastem

 

Spoko, nie bylas zbednym plecaczkiem, wazysz tyle co moja dziewczyna wiec bylas bardzo pozytecznym rekwizytem :icon_mrgreen: teraz juz wiem ze R1 nie nadaje sie do jazdy we dwoje, a Ty wiesz ze na scigacza zaklada sie buty z obcasem :icon_mrgreen:

 

55cm to chyba S-ka

 

@Bolo

ponoc sa, ale po co Ci motocyklista? chcesz sie z nim scigac? :crossy:

zaden kurs na prawo jazdy nie nuczy Cie techniki jazdy, a przepisy masz takie same jak dla aut, jak zrobisz prawko, kupisz motor i masz troche oleju w glowie i samozaparcia, to zamiast odrazu pedzlowac po ulicach pojezdzisz troche o miescie poznym wieczorem i pocwiczysz technike.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że jak nie załapałam się na "plecaczek" to chociaż może na "kandydatkę: :

 

Mam nadzieję, że uważnie czytasz posty bo wyżej widziałam zaproszenie dla Ciebie

 

 

 

Z jednej strony tak, choc myslalem, ze warto by bylo od poczatku jakichs dobrych nawykow nabierac...

 

Czy sa u nas jakies szkoly, gdzie instruktor nie jezdzi za kursantem samochodem, tylko tez na motocyklu?

 

Witaj Bolo!

Nie słuchaj Walkiego on sie nie zna :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Najlepiej uczą i przygotowuja do roli motocyklisty w szkole pod tytułem "Garaż"

Nie patrz na cene tylko od razu tam szuraj, a bedą z ciebie "ludzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Ja robiłem prawko A1 i teraz A u Grzegorza Pietrzaka ma siedzibe na niebuszewie i nie nazekam, nauczył mnie kilku dobrych nawyków. Pietrzak sam jest motocyklistą, więc myśle że zna się na rzeczy kurs nie jest najtańszy ale wg. mnie warto było. A drógim aspektem jest to czy ty będziesz przestrzegał tego co cie uczą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...