Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to teraz na powaznie :crossy: to ze masz kask to pikus, pytanie brzmi czy masz kombinezon, rekawiczki i buty, jezeli nie masz tych "gadgetow" to lepiej nie pchaj sie na motor to zajebiscie wazna i zajebiscie zaniedbywana kwestia przez motocyklistow. O ile po szlifie facet z bliznami wyglada bardziej mesko, o tyle dla "laski" to zyciowa tragedia, a liczba miejsc w "chce byc piekna" jest ponoc mocno ograniczona :bigrazz: :)

KOnkluzja: zainwestoj najpierw w ochrone i kask bez czapkowy, a pozniej pchaj sie na motor :bigrazz:

 

Pozdrawiam :clap:

 

 

No niestety, nie posiadam dodatkowych gadgetów :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz: Nie stać mnie na zakup:( Zresztą niebawem i tak mnie tu nie będzie, więc długo bym się nie nacieszyła:( Ale zgadzam się z Twoimi słowami odnośnie bezpieczeństwa i zdaję sobie z tego sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, teraz bedzie z innej beczki :crossy: Czy jest szansa zebym w niedziele lub poniedzialek dorwal jakis punkt, gdzie mi zrobia przeglad moto i wbija ta smieszna pieczatke w dowodzik? Jak ktos zna taki punkcik to bede dzwieczny za info, bo wiecie jak jest-pogoda jest i chcialoby sie polatac, a nie chcialbym zaczac sezonu od blizszego spotkania z panem w niebieskim mundurku :bigrazz: Jak nie da rady to bede sie musial do wtorku przemeczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie posiadam dodatkowych gadgetów :clap: :bigrazz: :bigrazz: Nie stać mnie na zakup:( Zresztą niebawem i tak mnie tu nie będzie, więc długo bym się nie nacieszyła:( Ale zgadzam się z Twoimi słowami odnośnie bezpieczeństwa i zdaję sobie z tego sprawę

 

zagadaj wiec z kolezankami z "zarzadu" moze ktoras Ci swoj sprzet uzyczy, w koncu to takie zaradne dziewczyny :bigrazz: :) a chetnych do przewiezienia wybieraj na podstawie ilosci zadrapan na motocyklu :crossy: idealny jest ten bez :bigrazz: (nie to zebym tu swoja nowke zachwalal :bigrazz: )

 

pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, teraz bedzie z innej beczki :crossy: Czy jest szansa zebym w niedziele lub poniedzialek dorwal jakis punkt, gdzie mi zrobia przeglad moto i wbija ta smieszna pieczatke w dowodzik? Jak ktos zna taki punkcik to bede dzwieczny za info, bo wiecie jak jest-pogoda jest i chcialoby sie polatac, a nie chcialbym zaczac sezonu od blizszego spotkania z panem w niebieskim mundurku :bigrazz: Jak nie da rady to bede sie musial do wtorku przemeczyc :)

 

 

będzie cieżko bo raczej wszyscy Cciesza sie swietami w rodzinnym gronie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no bo ja, sie, ich po prostu boje... :bigrazz:

 

ale my nie jesteśmy aż takie straszne, no bynajmniej nie wszystkie :) czesem lepiej miec kolezankę niz kolege, ponoc na kobietach bardziej mozna polegac :crossy:

 

zagadaj wiec z kolezankami z "zarzadu" moze ktoras Ci swoj sprzet uzyczy, w koncu to takie zaradne dziewczyny :clap: smile.gif a chetnych do przewiezienia wybieraj na podstawie ilosci zadrapan na motocyklu smile.gif idealny jest ten bez D.gif (nie to zebym tu swoja nowke zachwalal :bigrazz: )

 

Oki bede miała to na uwadze:-), ale cos mi sie wydaje, że chętnych nie będzie:-(

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my nie jesteśmy aż takie straszne, no bynajmniej nie wszystkie :) czesem lepiej miec kolezankę niz kolege, ponoc na kobietach bardziej mozna polegac :crossy:

 

hola hola co za dysryminacja chyba jestesmy w kraju ktory jest za uprawnieniem nie :bigrazz: wiec faceci tez są OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć obżartuchy :)

Nie oszczędzę coniektórych, bo po częstotliwości postów łatwo połapać się, że pół dnia siedzieliście w domkach i wcinaliście, czyli tyliście w nowe kilogramy :bigrazz:

Ale tak w ogóle to Wesołych Świąt ewrybady!

 

Vidlak - dzięki za pomoc, sam bym nie dał rady! Kółko się kręci jak należy :crossy:

 

Kudłaty - dzieki za pomoc, sam bym nie dał rady! Do Ś-cia doleciałem cały, zdrowy, suchy.

 

Los Kopernikos - dzieki za wsparcie materiałowe!

 

Cała reszta - thnx za wszelkie dobre słowa i myśli!

 

Ja znów ze swoją propozycją... :clap:

Ruszamy w poniedziałek ok.8 rano. Zmiana trasy na berlińska, bo na A20 zapomnieli, że stacja benzynowa to dość przydatne miejsce....

Godzine i miejsce potwierdzam jutro koło wieczora.

 

Pozdro all!

 

Gitta!!!! ZLITUJ SIĘ!!!! POGODA!!! PLEASE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola hola co za dysryminacja chyba jestesmy w kraju ktory jest za uprawnieniem nie :bigrazz: wiec faceci tez są OK

 

ojej :) nie chciałam nikogo urazic :bigrazz: przepraszam :clap: zgadzam się, faceci tez sa Oki ale my troszkę bardziej niz Oki :bigrazz:

 

jeszcze raz Wesołych Świąt i...buenas noches amigos :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej :crossy: nie chciałam nikogo urazic :clap: przepraszam :bigrazz: zgadzam się, faceci tez sa Oki ale my troszkę bardziej niz Oki :bigrazz:

 

jeszcze raz Wesołych Świąt i...buenas noches amigos :bigrazz:

 

 

ja ta bym uwazał na słowa na Twoim iejscu bo słyszałem ze chciałabys sie przejechac na motocyklu a wiekszosc włascici4eli pojazdów to panowie wiec..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej :bigrazz: nie chciałam nikogo urazic :bigrazz: przepraszam :bigrazz: zgadzam się, faceci tez sa Oki ale my troszkę bardziej niz Oki :bigrazz:

 

jeszcze raz Wesołych Świąt i...buenas noches amigos :clap:

 

 

NO TO SIE POROBIŁO FACECI BEE-OJ NIE ŁADNIE,I JAK TU POTEM BYC OKi JAK( nas wycinaja na zakretach te niby słabsze i delikatne kobiałki) '' MICKIEWICZ NIE BYŁA KOBIETA''

A TU JAKAS LIGA KOBIET CZY CO :)

JESZCZE WAM SIE ZACHCE MIŁEGO MISIA :crossy:

 

 

 

a co do polatanki proponuje spotkanie na wałach o 17 tak na spokojnie,a potem w planach doskonalenie jazdy na torze kartingowym dla kobiet POCZATKUJACYCH a dla FACETOW katowanie po motokrosie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się słonko!!! Miłoszek przytuli i pocieszy. Zrobimy sobie specyficzne , pracujące święta.

 

Landryna witam. Jakieś miejsce na moto znajdziesz.

 

No to wczoraj sobie z ekipą Kondradowo, Krakowo, Jackową, polataliśmy. Było ostro, jakieś przepędzlowane zakręty, prawie barierki, i inne elementy podnoszące adrenalinkę. I wiecie co?? Wcale a w cale nie było zimno hehe

A po oględzinach w garażu okazało się, że na jakimś winklu pozamykałem oponki, co w mojej VTR nie jest proste.

Wiem że się chwalę ale tak jakoś musiałem się z wami podzielić wrażeniami. A tak przy okazji to stara trasa z miasta na prawobrzerze doskonale nadaje się na pałowanie, kilka fajnych zakrętów, asfalt w miarę równy, a wieczorkiem ruch zerowy. To samo na starej trasie z prawego brzegu do miasta (przez most cłowy). Zapraszam serdecznie :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś Miłosz ;((( tak tylko sami ... i sami śmigacie a zaprosilibyście innych do wspólnego śmigania ooo.... np. mnie, no może trochę bym się spociła żeby was dogonić ale tyły bym zawsze obstawiała :) a my też wczoraj lataliśmy heeee. Pozrawiam rodzinkę Prawobrzeża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś Miłosz ;((( tak tylko sami ... i sami śmigacie a zaprosilibyście innych do wspólnego śmigania ooo.... np. mnie, no może trochę bym się spociła żeby was dogonić ale tyły bym zawsze obstawiała :crossy: a my też wczoraj lataliśmy heeee. Pozrawiam rodzinkę Prawobrzeża

Ależ Sylwiu........... z Tobą zawsze pośmigam :) Tylko wczoraj zacząłem latać po 20.00 a decyzja o wyciągnięciu konika zapadła tak szybko, że udało się zorganizować najbliższą ekipę.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...