Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gita' date=' Kudłaty and Inni, uprzejmie informuję, że nie będę się pytała o pozwolenie Forumowiczów na zadawanie pytań moderatorowi :-D

Pozdrawiam serdecznie :) :P :P[/quote']

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć na tego posta wklejając innego którego już napisałem w innym dziale:

 

Moje zdanie jest odmienne!!!!Założycielem tego tematu jest Kriso i Hiszpan' date='więc raczej oni mają tutaj zdanie końcowe [/quote']

Ja sie zgadzam z Gitta. Dotychaczas wszystkim pasowal taki uklad tego tematu' date=' wiec dlaczego go zmieniac..

Moim skromnym zdaniem E. powinnas taki pomysl najpierw rzucic na forum do przedyskutowania czy ktos w ogole reflektuje na cos takiego, a potem dopiero kierowac pytanie do moderatora..

Pozdrawiam ...[/quote']

 

Nie było moim zamiarem dyskutować z forumowcami, tylko zapytać się moderatora czy takie coś jest możliwe. I raczej nie będę ( z pełnym szacunkiem ) pytać się forumowców czy wolno mi zadać pytanie moderatorowi. Rozumiem teraz, że wy, nie mając możliwości porównań z np. innymi forumami, nie wiecie, że po prostu może być lepiej i wygodniej. Komfort w życiu to fajna sprawa. A że większość narodu woli "pod górkę" - cóż ja mogę... Pozdrawiam serdecznie,

 

Elwirka z całym szacunkiem... może i czasem trzeba sobie życie ułatwić... ale jakoś nam wszystkim ten układ pasuje... jeśli nie możesz się połapać w tym co my piszemy to proponuję poświęcić kilka dni na przeczytanie wszytkich postów z naszego tematu i przemyślenie... ułoży się to wtedy w jeden ciąg... to tak jak z filmem... ogląda się go od początku... Ponieważ jakoś tak się złożyło że ja założyłem ten temat, to pozwole sobie zaszaleć i stwierdzić że nie chcemy żadnych zmian. A jeszcze tak na marginesie wpadł mi do głowy taki fajny cyctacik " Kiedy wejdziesz między wrony, musisz krakać tak jak one".... Oczywiście z całym szacunkiem Elwirko

 

[ Dopisane: Środa. 29.06.2005, 07:38 ]

A teraz już normalnie... Kurcze kilka dni mnie nie było a tu tyle postów... Fajnie że temacik się rozwija i tyle nowych osób zaczyna pisać... a mnie ostatnio trafił "amorek" :twisted: :twisted: i trochę mam mało czasu... hehehehehehe :-D. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczonka.. postaram się skrobać jak najczęściej... :):) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki ale tutaj ruch :) aż miło poczytać :) Polanów na 50ccm ze szczecina tez mi nowina! kilka razy tak sie tam turlałem :P fakt, że dupa mnie potem bardziej bolała niz po 600km na suni ale co tam :P Niestety w tym roku nie dam rady zaliczyć tego zacnego spędu :D kilka dni później wyjeżdżam na wakacje z kobitą i wydatek tak na oko 300PLN tuż przed urlopem położyłby nasz budżet :(

Mamy jednak w planach Sułomino tydzień później jak pamiętam ;) raz że wjazd za free to i jakby o połowę bliżej :) no 100 to jeszcze znajdziemy na imprę przedurlopową :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan - rację to Ty masz. Słonko zaświeciło a kasa wylatuje kominem w zastraszającym tempie... przy dzisiejszych cenach :?

Ale co tam - jeździć i tak będizemy bo to strasznie zaraźliwa choroba :-)

 

Kriso - oby amorki pozwolały Ci nadal jeździć, bo niektóre nie lubią.. :?

 

Przy okazji - poszukuję fajnego Fazerka 600. Czy ktoś ma jakieś namiary?

 

Pozdrawiam all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdżam na wakacje z kobitą i wydatek tak na oko 300PLN tuż przed urlopem położyłby nasz budżet

 

 

Gdzie jedziecie na urlop?

 

Jak z Polanowem kto jedzie wcześniej?Czyli koło południa(12:00)?

 

Urlop zapowiada się następująco: wyjazd ze Szczecina przelot do Torunia lub Łodzi (sie zobaczy :) ) później dojazd do Lublina i powrót przez Toruń /Łódź zaleźnie od tego co zostało wybrane w trasie do Lublina. Plan zakłada rozłożenie tej trasy i zwiedzanie ww miejsc w 10 dni. Tak czy inaczej myślę że zrobimy jakieś 2000km. W tej sytuacji wyskok z 300PLN na Polanów niespecjalnie nam sie uśmiecha...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z Polanowem kto jedzie wcześniej?Czyli koło południa(12:00)?

Z tego co mi wiadomo to Monia z Pawulonikiem wyrażali chęć wyjazdu o 12 i zarezerwowania skrawka miejsca dla calej paczki.

Klub de roker jedzie rezerwować miejsca na cyplu już w czwartek a myślę, że miłoby było gdyby cały Szczecin był razem a przynajmniej w jakiejś bliskości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Monia z Pawulonikiem wyrażali chęć wyjazdu o 12 i zarezerwowania skrawka miejsca dla calej paczki.

 

Też chcę pojechać z nimi żeby zajęć miejsca.Narazie widzę że jedzie dużo ludzi więc raczej będzie każdy musił o siebie myśleć.Ale dla was ja swoją karimatką zarezerwuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Monia z Pawulonikiem wyrażali chęć wyjazdu o 12 i zarezerwowania skrawka miejsca dla calej paczki.

 

Też chcę pojechać z nimi żeby zajęć miejsca.Narazie widzę że jedzie dużo ludzi więc raczej będzie każdy musił o siebie myśleć.Ale dla was ja swoją karimatką zarezerwuję :P

Normalnie Ty to jestes w porządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...