Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ja wam to wyjaśnię po co jeszcze ono tutaj istnieje,ponieważ bywa że nowe osoby wiedza o forum tym ogolnopolskim i szukają znajomych do wspolnych wypadów-trafiają na ten dzial i sa odsylane tam gdzie większośc się udziela na lokalnym. Dodaje że forum Halo Szczecin jest dla wszytkich i nie ma co oceniac że umarło czy zdechło, poniewaz tak na prawde wszytko zalezy od udzielajacych sie, jesli nie piszecie to i inni nie odpowiedzą :icon_exclaim:

Do Rebelki:Zadac można sobie tez pytanie a co z lista mailingowa szczecińska która kiedys tak czesto była atakowana spamem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich... Jestem ze Szczecina więc chyba dobrze trafiłem. Krótkie pytanie mam. GDzie serwisować Drag Star'a w naszym mieście ?? Wiem że mamy ASO Yamaha, ale kompletnie nie znam żadnych opinii na ich temat. Może ktoś pomoże ??

 

Interesuje mnie "akcja zima", czyli ogólne spojrzenie na moto, i podstawowe wymiany, filtry,olej itp.

Drag 650, 2005 rok, 11tys przebieg.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Kamil, fajny avatar!

 

Lukas Ka, witaj, z serwisem nie pomogę, ale na pewno znajdzisz tu albo na małym "halo" pomoc.

 

Rebelka - jak synuś? Jakieś foty? :flesje:

 

Nic nie zdycha, można pisac to tu to tam, tylko piszcie, bo samo się nie ożywi!!!

 

Mam nadzieję, że w środę się widzimy w liczniejszym gronie niż tydzień temu???!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny posmigac troszke w najblizszych dniach??

 

nie chce robic z siebie rossiego ale chopperom podziekuje i pomaranczowym kamizelkom.

Bez urazy. Lubie szybka jazde BO

Wybrańcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie

 

517245788

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska-jade busem do niemiec,moge komuś po drodze jakies moto przywiesc,sa chetni?

 

 

jak w temacie, jadę Sprinterem maxi. po drodze zabieram 1 motocykl.Jadę po trasie Szczecin-Norymberga-Ulm-Jezioro Bodeńskie I SPOWROTEM(powrót do uzgodnienia).Wyjazd w najbliszy piątek wieczór-powrót jak najszbciej=sobota wieczór. Auto jest wynajmowane więc w grę wchodzi podział kosztów.Sądze,że oprócz mojego sprzęta wejda przynajmniej jeszcze z 2 szt. Bardzo dobrze władam j.niemieckim i moge pomóc w ewentualnych negocjacjach itp

WSZELKIE ZAPYTANIA PROSZę TYLKO TELEFONICZNIE 0505-22-54-56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...