Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez dostalem takiego maila... i nawet sie automatycznie zarejestrowalem. Po sprawdzeniu nie wysla potwierdzenia i konto chyba zniknie.

 

PS. Widze tam nawet kilka starych, znanych nickow. Nie tylko ja dalem sie nabrac :P ...

 

raczej nie wszystkich kopnał ten zaszczyt ,ja jakos nie dostapiłem tego zaszczytu

ale z pewnoscia tez bym sie nabrał :P

planujemy jakis kulig na niedziele na pasie puki jest snieg?mysle coby troszku powariowac z oponka na sznureczku jak w tamtym roku :P ,MOZE JUZ AUTO BEDZIE GOTOWE NA TA IMPREZKE

POZDRAWIAM

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domellllllllllll - obys na swojej vfr-ce takich numerow nie robil (jak ten ostatni filmik) - nie wiem co oni chca pokazac jezdzac w taki sposob - osobiscie mi sie to nie usmiecha.

 

 

GRATULACJE dla CARIOKI -- FAJNY TEN BNDIT oby dlugo i grzecznie sluzyl. :crossy:

w koncu troche za niego wypilismy - ojojojoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello po mojej długiej nieobecności na łamach Halo Szczecin :icon_question:

 

Poszukuję dobrego malarza artystę który polakieruje plastiki. Czy ktoś coś wie o Albercie ze Stargardu ?

 

Ps. priorytetem jest jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykańskiej klasie: - To jest Sakiro Suzuki z Japonii. Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi: - Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"? W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi: "Patrick Henry 1775 w Filadelfii." - Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć"? Znowu wstaje Suzuki: "Abraham Lincoln w 1863 w Waszyngtonie." Nauczycielka spogląda na uczniów z wyrzutem i mówi: - Wstydźcie się. Suzuki jest Japończykiem i zna amerykańską historię lepiej od Was! W klasie zapadła cisza i nagle słychać czyjś głośny szept: - Pocałuj mnie w dupę pieprzony Japończyku! - Kto to powiedzial? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniósł rękę i bez czekania wyrecytowal: "Generał McArthur 1942 na Guadalcanal oraz Lee Iacocca 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze." W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało się usłyszeć cichy szept: "Rzygać mi się chce..." - Kto to był !? - wrzasnęła nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedział: "George Bush senior do japońskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu." Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstał i ryknął: - Obciągnij mi druta! Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem: - To już koniec. Kto tym razem? - Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Bialym Domu - odparł Suzuki bez mrugnięcia okiem. Na to inny uczeń wstał i krzyknął: - Suzuki to kupa gówna! Na co Suzuki: - Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku Klasa już całkowicie popada w histerię, nauczycielka mdleje gdy otwieraja się drzwi i wchodzi dyrektor. - Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem! A Suzuki: - Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł motoludki.

Potrzebuję Waszej pomocy a właściwie informacji. Czy ktoś ma namiar na właściciela, ew. może udzielić mi informacji na temat tego motocykla? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M315042

Jeśli ktoś coś wie, to proszę się odezwać do mnie na PW.

Dzięki serdeczne.

hikor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...