Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam takowe: jezdzi ktos z was czasami wieczorkiem po miescie, tak poprostu for fun?! Ja np dzis jezdzilem, niby mokro, niby zimno, ale nie jest tak zle, jak sie jezdzi z glową. Takze jesli ktos bedzie mial ochote to piszcie na gg itp. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,

 

skoro tyle wiesz , i najwyraźniej lepiej sie na tym znasz niż policja, to może sama wstąp w ich szeregi i do roboty!

 

Fajnie nabijać sobie licznik postów na forum i wszyscy widzimy, że masz wiele do powiedzenia (...)

 

 

Pozdrawiam.

 

 

1. Probowalam sie dostac do Policji, przeszlam testy ale nie przyjeli mnie bo mam slaby wzrok :icon_eek:

 

2. Moim celem w zyciu nie jest "nabijanie postow" - mam ciekawsze zajecia :biggrin: . reszty zdania nie skomentuje :icon_razz:

 

 

 

I UPRASZA SIE NIEKTORYCH O NIE INSYNUOWANIE, ZE MOJE WYPOWIEDZI MOGA ZASZKODZIC MOJEMU KOMISOWI. Wolalabym nie tracic szacunku dla ludzi, ktorych cenie. :notworthy:

 

 

 

 

 

 

W naszym mieście zimową porą zalatuje nudą może by zorganizować coś w tym stylu aby podgrzać atmosferkę :icon_razz: http://www.autokrata.pl/ogien/282/streetracing_w_szwecji/

 

 

 

:biggrin: to kiedy i gdzie? :)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , na takie spotkanie proponuje byłe lotnisko po rosjanach w Kluczewie, jest tam szeroko i dość bezpiecznie na takie wyczyny , wiem że to troche daleko , ale może warto ? pozdro :wink:

 

 

to juz wiemy gdzie :wink: tylko nie mamy chetnych i nie wiemy kiedy :evil:

 

JANTARSKI.... moze ty jestes chetny? Tam nie ma lisow i zajacow... :bigrazz:

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Rodła był wypadek. Podobno czarny Bandit spotkanie miał z Mercedesem. Kierowcy motocykla nie ma. Czyżby prowadził motocykl złodziej i zwiał?A może osoba bez uprawnień do prowadzenia pojazdów?

ciotko Gito, czy nie włączyła Ci się zanadto teoria spisku? :biggrin: moze poszkodowany trafił do szpitala?

 

swoją droga, skąds to znam (czarny Bandit+mercedes :biggrin: )

 

2. Moim celem w zyciu nie jest "nabijanie postow" - mam ciekawsze zajecia :rolleyes: . reszty zdania nie skomentuje :D

LOL :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakonczylem sezon ;-]

w piatek rano 4 st C na termometrze, a do pokonania 150km,

trzeba wywiesc "dziada" poza szczecin, tym bardziej,

ze tu ostatnio z tego co piszecie - coraz wredniejsza sytuacja z motorami,

okolo 12stej bylo juz 6 st C, wiec wystartowalem,

po drodze zlapal mnie wiatr, deszcz, zimno, ale dotarlem,

;-D

teraz: ABY DO WIOSNY,

 

a jak tam Wasze sprzety?

spia juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Wasze sprzety?

spia juz?

no coś ty mójemu narazie nie daje spać chociaż łańcuch na maxa wyciągnięty i łożysko w tylnym kole wywalone tak że przy każdym dodaniu i ujęciu gazu dupą mi zażuca :banghead:

dzisiaj zrobilem 80 km i jeszcze pare dni polatam chyba :crossy:

Pozdro dla twardzieli :icon_biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...