Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodziło o techniczne możliwości wdarcia się do każdego pomieszczenia.

Nie trzeba McGuyvera(czy jak mu tam) żeby nożyce do stali hartowanej kupić.

 

Czasem po prostu brakuje odrobiny ludzkiej życzliwości... któregoś z sąsiadów. :)

 

 

oj nie ładnie ze wsrod nas sa tacy co ich zdrowie juz nie martwi po tym co robia :P

wyrazy wspołczucia dla poszkodowanych,jak cos słuze pomoca :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LOL :eek: przecież to jest niemożliwe gdzie indziej tylko w POLSCE :P

 

Podejrzewam że jak by sie do tych złodzieji dopadli motocylkiści to już by nie trzeba było policji wzywać bo nie było by do kogo ;)

a swoją drogą to bardzo dobrze by było jak by pierw tych złodzieji dopadli ci co ukradziono im konie,

 

Mam nadzieje że motorki znajdą sie całe i zdrowe :smile: a złodziej zostaną sowicie skarceni przez grono motocyklistów tak że NIGDY już na żaden motor nawet nie spojrzą

 

 

:) POZDRAWIAM ;)

Łukasz

Edytowane przez henio1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy macie zle motocykle trzeba miec taki co sie nie miescie do zadnego samochodu, jest zaciezki zeby go podniesc a jakby zlodzieje wpadli na pomysl zeby go odpalic to na pierwszysm krzyzowamiu by sie cos zepsulo uniemozliwiajac kradziez. Dzis rano doszlismy z Xerem do wniosku ze ruska by nie zaj**ali ;]

 

Mam nadzieje ze jak ich zlapia to powinni lapy podocinac jak w sredniowieczu i na przyszlosc nawet jak pomysla zeby wziac cos nieswojego to nie beda mieli czym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy macie zle motocykle trzeba miec taki co sie nie miescie do zadnego samochodu, jest zaciezki zeby go podniesc a jakby zlodzieje wpadli na pomysl zeby go odpalic to na pierwszysm krzyzowamiu by sie cos zepsulo uniemozliwiajac kradziez. Dzis rano doszlismy z Xerem do wniosku ze ruska by nie zaj**ali ;]

 

Dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie i zrozumiecie że jest tak jak przypuszczałam wśród motocyklistów informator, który daj znać złodziejom gdzie stoja motocykle.

Dzisiaj w nocy sradzione zostały dwa kolejne motocykle: Suzuzki Dr - Oriany oraz Yamaha XT naszego fetora Xero!!!!!

Policjant powiedział że to już 10 motocykli w tym miesiącu skradzionych zostało i żeby wam wszystkim przekazać żebysie zabezpieczyli motocykle.

Jak dostanę wszystkie info o motocyklach wrzuce tutaj na forum

Żeby im nogi i ręce pourywało!!!

 

K**** K**** zazwyczaj nie klne ale niestety mialas racje.... K**** brak słów. Jak sie dowiemy kto to, to niechcialbym byc w jego skorze....

 

Oriana i xero, czy daliscie ogloszenia o tych kradziezach na lokalnych forach w calej Polsce? Powinniscie to zrobic....Ja dalam info o waszych koniach na tych forach, na ktorych jestem zarejestrowana....

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przepraszam Adam. Co ty edytowałeś?

Nie złodziejom. Ja teżm jestem za obcinaniem kończyn, za kradzież .Pozdrawiam.

Pomyłka - nie tam gdzie trzeba wpisalem. :notworthy:

Chciałem skasować posta calkiem.

Przepraszam za zamieszanie.

Ps.

Złodziejom też bym obcinał łapy.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...