Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może bysmy zrobili jakis grupowy nalot na Lagune w Gryfinie np w niedziele albo w pon wieczorem ?? Termin i godzina do obgadania, czy sa chetni ??

 

 

Nie w niedziele... wtedy tam jest za duzo ludzi a i tak pozabierali kola do zjezdzania na zjezdzalni (zostawili tylko 2 :biggrin:) wiec w poniedzialek jest wieksza szansa na zabawe :wink: . Ale to juz zalezy od reszty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie w niedziele... wtedy tam jest za duzo ludzi a i tak pozabierali kola do zjezdzania na zjezdzalni (zostawili tylko 2 :) ) wiec w poniedzialek jest wieksza szansa na zabawe :D . Ale to juz zalezy od reszty :biggrin:

 

dostałem cynk, jak będziemy grzeczni to nam napuszczą wodę do basenu hurraaa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może bysmy zrobili jakis grupowy nalot na Lagune w Gryfinie np w niedziele albo w pon wieczorem ?? Termin i godzina do obgadania, czy sa chetni ??

ja też się pisze na basenik :) termin odjetny jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z Laguną uważam za bardzo fajny! nie ma to jak siedzieć na dworze w solance jak nad głową mróz i śnieg pada. :) jak jest na dworze tak z -10C to dopiero fajnie sie tam wymoczyć!

chetnie bym sie poplumkał tylko pytanie czy dam rade w weekend? w poniedziuałek szanse miałbym większe...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z Laguną uważam za bardzo fajny! nie ma to jak siedzieć na dworze w solance jak nad głową mróz i śnieg pada. :D jak jest na dworze tak z -10C to dopiero fajnie sie tam wymoczyć!

[...]

 

Tiaa tylko trzeba uwazac zeby ci wrona kupy nie zrobila na glowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze wieksze zainteresowanie poniedziałkiem wiec ustalamy poniedziałek, teraz pytanie gdzie i o której ?? Może np spotkamy się o 19:00 na Orlenie na Redzie ?? Oczywscie godzina i miejsce do negocjacji :icon_twisted: Czekam na dalsze deklaracje, PzDr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje godz. 19 orlen na Redzie tak jak pisała Maja ,a dla spóźnialskich godzina 19.45 przed Laguną żeby wejść na 20 na basenik :)

 

ps. filmik paradowy jest czadowy aż mi się łezka zakręciła w oku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zaszczyt przedstawic film produkcji naszego kolegi RAFUSZA z Gitta, Szachem, grupa Halo Szczecin i konikami w roli glownej.....

 

http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=...40&act=&gk=bank

 

 

filmik jest swietny długo sie sciaga ale jest wartu uwagi :D

tylko pozazdroscic takiej atmosferki-chyba jeszcze raz sie oddam jakies pani :cool: hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...