Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spieprzaj dziadu :banghead:

 

Pavulon co Cię tak to "uwiera"?

 

 

nie ma co jechac o babach czy inych, jezdzą nie jezdzą i tak ich lubimy, nawet lubimy tych co jezdzą sportami i innymi wymysłami z tworzywa sztucznego !! a co niech se mają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłam tutaj !!!!!!!!!! Czytam was od kilku dni i chciało by się może coś powiedzieć , ale może warto przemilczeć . :evil: :evil: :evil: Cieszę się , że z wami jadę larwy jedne :buttrock: :D

 

Czołówka pijoki :evil:

Tylko chciałam się przywitać jak to kultura wymaga.

na gazie!!!

 

My Ciebie też serdecznie witamy :banghead: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavulon co Cię tak to "uwiera"?

 

Majkel a Ty co zniewiescialy jakis, "nas tu chca wykastrowac, a Ty cycki sobie przyprawiasz cyganie jeden?!?!?" :banghead: chyba Ci sie hasla z filmu poprzestawialy... nie "samiec Twoj wrog!" tylko odwrotnie :P

 

...no ladne cacko... :evil:

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra już prawie przekonałem co do wyjazdu nad Woświn swoje kochanie czyli ponownie zapodam temat odjazdu z prawego brzegu. Skoro o 11 zbiórka na Wałach to jak sadzę 11:30 spokojnie można liczyć na kolumnę pojazdów na wysokości Centrum Słoneczne tak? może tam się spotka gromada z Prawego Brzegu i dalej pomkniemy razem?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel a Ty co zniewiescialy jakis, "nas tu chca wykastrowac, a Ty cycki sobie przyprawiasz cyganie jeden?!?!?" chyba Ci sie hasla z filmu poprzestawialy... nie "samiec Twoj wrog!" tylko odwrotnie

 

...no ladne cacko...

To nie Majkel pisze on jest swój chłopak to Carioka podszywa sie za niego ,to nie pierwszyzna jeszcze malo widziales.

LIGA RZADZI LIGA RADZI LIGA TYLKO CZASAMI TROSZKE ZDRADZI.

La la la la hi hi a co troszku adrenalinki nikomu nie zaszkodzi .POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie ma odpowiedzi w sprawie prawego brzegu to sam cos wymyslę...

do zobaczyska w niedzielę... Gitta zaklepałaś pogodę?

PZDR!

 

Hiszpan poczytaj wstecz. Prawy brzeg dobija na pasie chociwelskim. a wyjazd z wałów jest o 11.30

 

Pozdro

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co jechac o babach czy inych, jezdzą nie jezdzą i tak ich lubimy, nawet lubimy tych co jezdzą sportami i innymi wymysłami z tworzywa sztucznego !! a co niech se mają:banghead:

 

Lubimy ,lubimy !!!!!! Tylko brzydze sie kłamstwem które niestety predzej czy pózniej wychodzi.

Edytowane przez PAWULONIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której na tym pasie? 11.30 - 12.00? :banghead: :P

Cześć Niedźwiadku...myślę że spokojnie możecie przyjechać na 12,a i tak nie wiem czy to nie będzie za wcześnie...

My z Dizlem mam nadzieję,że się nie spaznimy,oficjalna wersja dla Dizla brzmi-spotkanie na wałach o 10,a wyjazd o 10.30 tak tylko żeby zdążył się wyszykować.... Misiu nie czytaj tego :evil: :evil:

 

a Niedźwiedź na następny raz jak jedziemy przed tobą autkiem i ci machamy,to rusz tą rączką i też nam odmachaj, albo chociaż jakiegoś fakolca wystaw.

 

to ja napisałam/Dizlowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzicie matoły ja to dopiero jestem spoko koles :evil:

Majkel --> ke? pisze się que :P

majkel ale ty buc jestes jezyków obcych nie znasz

spieprzaj dziedu - tyle ci powiem

sam spieprzaj dziadu i cmokni mnie w pindola bede sobie pisal co chce i jak chce :banghead:

 

 

...a ja myśle,że Majkel nie będzie zadowolony że się posługujesz jego loginem ...ANIU...

 

niech każdy pisze w swoim imieniu...!!!

 

 

jak taka pewna jestes to pusc banki nosem ze nie ja pisze mam urlop wiec sobie pisze a co nie wolno jak mnie wypierdoli moderator to sobie nie bede pisal i h*j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...