Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam o corocznym wypadzie nad jeziorko Woświn koło Cieszyna Łobeskiego.

 

23 kwietnia 2006 roku o godzinie 11:00 spotykany się na Wałach.

Jedyne co macie zabrać ze sobą to zatankowany bak, dobry humor i rodziny kto może i ma. No i tutaj pytanie do osób które będą jechały samochodami z dziećmi lub bez?Jesli tak, to prosba z mojej strony zeby do bagaznika zabraly zapasy wurstow i napoi na wyjazd SPONSROWANY.

Tak, dobrze interpretujecie!Kiełbaska i napoje zapewnione dla ok 60 osob.Na tyle sie nastawiamy jak będzie wiecej to damy jakos rade;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o corocznym wypadzie nad jeziorko Woświn koło Cieszyna Łobeskiego.

 

23 kwietnia 2006 roku o godzinie 11:00 spotykany się na Wałach.

Jedyne co macie zabrać ze sobą to zatankowany bak, dobry humor i rodziny kto może i ma. No i tutaj pytanie do osób które będą jechały samochodami z dziećmi lub bez?Jesli tak, to prosba z mojej strony zeby do bagaznika zabraly zapasy wurstow i napoi na wyjazd SPONSROWANY.

Tak, dobrze interpretujecie!Kiełbaska i napoje zapewnione dla ok 60 osob.Na tyle sie nastawiamy jak będzie wiecej to damy jakos rade;).

 

 

ok!! ale jak 60 osób to mają to byc młode fajne laseczki max 23 lata!! w przeciwnmy razie sie na to ne pisze!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja ciebie nie mijalem na czerwonym swietle w miedzyzdrojach??

ja potem odbilem na promenade

no właśnie Boras tak myślałem że to ty ale nie byłem pewien bo sprzęta masz w naprawie

A tak do wrzystkich sprawdżcie dokładnie swoje oponki czy przypadkiem nie mają jakichś wypukłości ja po tej przejażdżce patrze na swoją a tam w jednym miejscu przetarte druty ja pie**ole a ja w porywach goniłem 180 aż strach pomyśleć co by było jakby .

Teraz znowu nie będe śmigał dopuki nie zmienie laczka ale najważniejsze że uszczelka pod głowicą trzyma

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok!! ale jak 60 osób to mają to byc młode fajne laseczki max 23 lata!! w przeciwnmy razie sie na to ne pisze!! :banghead:

Spoko spoko ....pozbieram dla ciebie 15 latki biegające po moim podwórku :crossy:

 

Witam Wszyatkich nareszcie uffff...........

W końcu już się bałem że gdzieś zaginęłaś :P

ŻANA TROLU PRZESADZIŁAŚ Z TYM AVATAREM----RESPEKTAAAA

Edytowane przez DEJAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha ale mu powiedzialas :crossy:

 

 

no nieźle mu powiedziałą ale to Towj tekst z ogniska u batmana :]

 

Vitay-cie

 

Normalnie chciałbym się pojawić na torze ale nie mogę. Spotkanie rodzinne :P :banghead: :banghead:

 

No cóż......

 

Szacuneczek

 

Kopernik

 

 

skad ja to znam u mnie również rodiznka sie umówiła na 17 :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...